معرفی و دانلود کتاب گفت و گوی چهار جانبه

عکس جلد کتاب گفت و گوی چهار جانبه
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گفت و گوی چهار جانبه

کتاب گفت و گوى چهارجانبه، متن سخنان استاد شهید مطهرى، آیت‌الله خامنه‌اى، استاد فخرالدین حجازى و دکتر على شریعتى در مجلسى است که در حدود سال 1355 هجرى شمسى در تهران در یک منزل شخصى برگزار شده است.

مطالبى که در این محفل مطرح شده به خوبى فضاى فکرى و فرهنگى جامعه خصوصاً دانشجویان و روشنفکران آن زمان یعنى سال‌هاى نزدیک به انقلاب اسلامى را نشان مى‌دهد و خواننده را به آن سال‌ها باز مى‌گرداند و در آن فضا قرار مى‌دهد. این سخنان ضمن اینکه ویژگی‌هاى فکرى هریک از صاحب‌نظران فوق‌الذکر را آشکار مى‌سازد، حاکى از نکته‌سنجى و انحراف‌شناسى و استقامت رأى استاد مطهرى مى‌باشد.

مطالعه کتاب گفت و گوى چهارجانبه، درس‌هایى نیز براى امروز ما دارد و براى همگان مفید است. بهتر است شرح آن مجلس را از زبان استاد مطهرى در کتاب نهضت‌هاى اسلامى در صدساله اخیر بشنویم:
در حدود یک سال و هشت ماه پیش، یعنى در شب دوازدهم محرم 97 به مجلسى دعوت شدم که جمعى از آقایان و خانم‌هاى مسلمان حضور داشتند. قبلاً پیش‌بینى نمى‌کردم که به چنین مجلسى دعوت شده‌ام، مى‌پنداشتم به جلسه‌اى خصوصى مرکب از سه چهار نفر از دوستان خصوصى باید بروم. در آن جلسه سه چهار نفر از صاحب‌نظران و متفکران اسلامى هم حضور داشتند که اکنون برخى از آن‌ها در خارج ایران به سر مى‌برند و برخى در تبعیدند و برخى به رحمت حق پیوسته‌اند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
سخنان دکتر شریعتی
سخنان آیت الله خامنه‌ای
سخنان استاد فخرالدین حجازی
سخنان استاد شهید آیت الله مطهری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گفت و گوی چهار جانبه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات صدرا
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۵
زبانفارسی
شابک978-964-7299-33-6
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گفت و گوی چهار جانبه

mohammad bozorgi
۱۳۹۸/۴/۱۶
این کتاب خیلی خوبه. کمتر کتابی وجود داره که دیدگاه افراد مختلف داخلش بیان شده باشه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب گفت و گوی چهار جانبه

برای دریافت کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.