معرفی و دانلود PDF کتاب فضا

عکس جلد کتاب فضا
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فضا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فضا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فضا

کتاب فضا نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، کودکان را با فضانوردی و کار فضانوردان آشنا می‌کند و به آنان اطلاعاتی درباره فضا می‌دهد.

موضوع کتاب فضا (L' espace) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب درباره کره زمین و سیاره‌های دیگر و اجرام و چگونگی آن‌ها توضیحاتی را ارائه می‌دهد و این دنیای جذاب را به بچه‌ها با زبان ساده و همراه با تصویرسازی‌های زیبا معرفی می‌کند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب فضا برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار جذاب و آموزنده است و اطلاعات خوبی را به آنان درباره سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کنند و فضای اطرافش می‌دهد.

در بخشی از کتاب فضا می‌خوانیم:

برای انتقال و به هم چسباندن تکه‌های این ایستگاه فضایی، به بیش از چهل سفر با استفاده از شاتل‌های فضایی و موشک نیاز بود. دقیقاً همانند بازی خانه‌سازی در اندازه بسیار بزرگ.

در اینجا، فضانوردها هم زندگی و هم کار می‌کنند. آن‌ها در داخل ایستگاه، در هوا معلق هستند؛ زیرا در فضا هیچ وزنی وجود ندارد!

آن‌ها برای خروج از ایستگاه، لباس فضانوردی می‌پوشند و برای تنفس، بطری‌هایی دارای اکسیژن را با خود برمی‌دارند. فضانوردان توسط یک ریسمان بسیار محکم به ایستگاه وصل شده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فضا
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-622-7118-04-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فضا

مریم موسوی
۱۳۹۹/۹/۶
خیلی کتاب مفید و جالبی بود برای پسر من که پنج سالشه سنگین بود و خسته شد ولی برای سنای بالاتر بنظرم عالیه اشکال این کتاب این بود که تصویرش خوب ادیت نشده بود یا جا نشده بود همین طور کتاب ماشینها این مشکل داشت یعنی نصف تصویر تو ص قبله و نصفش تو ص بعده این بچه هارو کمی گیج می‌کنه
راز زارع
۱۴۰۰/۲/۳۱
کلا کتابهایه این مجموعه خیلی خوبه... مخصوصا که تصاویر خوبی داره که برایه بچه جذابش میکنه و اطلاعاتی خوبی هم میده
پارسا جلالی
۱۳۹۹/۵/۸
سلام برای بچه‌ام خیلی عالی بود
سابرینا احمدپور
۱۳۹۹/۵/۵
واسه بچه‌ها خیلی جالبه
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب فضا

برای دریافت کتاب فضا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.