معرفی و دانلود کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

عکس جلد کتاب صوتی یک داستان عاشقانه
قیمت:
70000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک داستان عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک داستان عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

کتاب صوتی یک داستان عاشقانه اثر زهره زاهدی، روایتگر عشقی پاک و زلال است، داستان دوست‌ داشتن و مهرورزی بی‌نهایت آدم‌هایی است که خود عاشقی را از جایی نیاموخته‌اند اما استادانه آن را تعلیم می‌دهند.

بنفشه رستگار، دختر هنرمند پزشکی خوش‌ نام است که مادر خود را هنگام تولد از دست داده‌ است. او پدرش را نیز در سال‌های جوانی از دست می‌دهد و برای ادامه تحصیل به انگلستان می‌رود. آنجا احمد را ملاقات می‌کند و این آشنایی به ازدواج می‌انجامد. زندگی جدید با تمام دشواری‌ها آغاز می‌شود. احمد که دانشجوی پزشکی است تخصص خود را در رشته اطفال می‌گیرد و آن دو به ایران بازمی‌گردند. اما بنفشه با تغییرات زیادی در خانواده‌اش رو‌به‌رو می‌شود و خود را تنها احساس می‌کند.

احمد دهقان همسایۀ دیوار به دیوار او بود، دانشجوی طب. پسری بود سالم و معقول، بارآمده در خانواده‌ای متوسط و پایبند سنت‌ها. شش سال بود که در لندن درس می‌خواند. تنها زندگی می‌کرد، آلودۀ هیچ‌چیز نبود، ولخرجی نمی‌کرد، حتی اگر پولی در بساط داشت. در زندگی یک هدف بیشتر نداشت، جبران زحمت‌های خانواده که او را با آبرومندی بزرگ کرده و علی‌رغم وجود دو خواهر دم‌بخت و هزینه‌های آتی جهیزیه و ازدواج آنها، او را با دست تنگ به خارج فرستاده بودند تا پزشک و اسباب سربلندی خانواده شود. شبی، طبق معمول مشغول درس خواندن دیروقت بود، که صدای گریۀ آهسته‌ای را از آپارتمان دیوار به دیوارش شنید. آن را دعوای خانوادگی پنداشت و خود را به نشنیدن زد. اما چند شب بعد دوباره صدای آشنای گریه تمرکز او را بر هم زد، و چند شب بعد هم و چند شب بعد هم. مستأصل شده بود و ناگزیر تصمیم گرفت صاحب گریه را بیابد، بلکه کاری بشود کرد. یافتن او ساده بود. هر روز صبح با کوله‌باری از لوازم نقاشی از آپارتمانش خارج می‌شد و سر شب آرام و بی‌صدا به خانه برمی‌گشت. نه دوستی داشت و نه کسی به دیدنش می‌آمد. از دور داد می‌زد که گمشده دارد، ولی احمد معنی گمشده را نمی‌دانست، او هرگز گمشده‌ای نداشت.

زهره زاهدی، نویسندۀ این کتاب، دانش‌آموخته‌ی رشته بانکداری از دانشگاه آمریکایی بیروت است. او تاکنون حدود ۱۹ عنوان کتاب ترجمه و منتشر کرده که در حوزه روان‌شناسی عمومی، رمان و زندگی فلاسفه جای می‎گیرند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
32 دقیقه
فصل اول - بخش اول
45 دقیقه
فصل اول - بخش دوم
21 دقیقه
فصل دوم - بخش اول
47 دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
44 دقیقه
فصل سوم - بخش اول
44 دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
23 دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
18 دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
64 دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
11 دقیقه
فصل پنجم
111 دقیقه
فصل ششم
37 دقیقه
فصل هفتم
47 دقیقه
فصل هشتم
42 دقیقه
فصل نهم - بخش اول
33 دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
28 دقیقه
فصل دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک داستان عاشقانه
نویسنده
گویندهزهره زاهدی
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
70000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

هانبه موسوی
۱۴۰۱/۷/۱۴
با سلام خدمت دوستان کتابراهی، در ابتدا خدمت بعضی از دوستان که انگار همه عالم معصوم هستند و هیچ کسی تخطی نمیکند و اینکه ارزش‌های ما لگد مال می‌شود، باید بگویم همه دنیا ارزش انسانی دارند اینگونه نیست که ما به تاریخ و گذشته خود فق بنازیم، همه ما باید در آن مسیر قرار بگیریم و اگر گناه نکردیم اون درست و است، دوم اینکه داستان‌های خانم زاهدی غیر منطقی دور از ذهن است، اینطور نیست، در زندگی خیلی اتفاق‌ها گاه مانند معجزه گاه یک تصادف رخ می‌دهد، این کتاب یک قصه زندگی بود که به تعریف چند شخصیت و زندگی آن‌ها میپرداخت و اینکه بخوبی نویسنده توانسته بود همه آن‌ها را با تبهر خاص جمع کرده بود. و اما یک نصبحت کوچک به نویسنده که متاسفانه کتاب به این زیبایی را با صدای بد خود و گویندگی بسیار بی تجربه که همه را با یک نوع لحن میخواند و در کل شخصیت‌ها را قاطی می‌شود. را بکل خراب کرده و من علت اینکه خانم زاهدی چه اصراری داشته که گویندگی کتاب خود را هم بکند،!!! و دیگر اینکه عشق در کتاب سن و سال نمیشناسد و‌بسیار زیبا و‌ای کاش این در دنیای واقعی هم اتفاق می‌افتاد!
محمدعلی کلوندی
۱۴۰۱/۵/۷
ساختار کتاب‌های خانم زاهدی اینگونه است که در داستان یک یا دو شخصیت اصلی وجود داردبا چند شخصیت فرعی که با توجه به شخصیت اصلی تعریف می‌شوند.
شخصیت (های) اصلی بنا به دلایلی درازدواج اول شکست می‌خوردو باروشی غیر منطقی ودوراز ذهن نیمه‌ی گمشده خود را پیدا می‌کند وباتوجه به حضور شخصیت‌های حاضر در کتاب
اتفاق‌های رخ می‌دهد ودر اخر هم
همه چیز به خوبی وخوشی تمام می‌شود اما در جریان داستان حس افسردگی وغم به من شنوده منتقل می‌شود.
اتفاق‌های داستان به نظر من غیر منطقی دور از ذهن و
غیرعقلانی هستندوبه دور از واقعیت هستند. این کتاب حمله‌ای بزرگ به ارزش‌های ماست ودرجریان کتاب
می شنوید که سیمین دخت زنا می‌کند ویکی از فرزندانش زنا زاده است وبه همین دلیل کتاب انقدر کم‌ارزش هست که نیازی نیست وقت وپول خود را برای این اثر دور بریزید وبه جای این کتاب، کتاب‌های سطح اول دنیا را تهیه ومطالعه کنید.
هانیه سلیم زاده
۱۴۰۱/۸/۲۱
متاسفانه صدای راوی و حس ایشان را دوست نداشتم. رمان را تا انتها گوش دادم بخاطر تعداد قصه‌های زیادی که داشت و سرگذشت افراد پیرامون شخصیت‌های اصلی را روایت میکرد هر چند بعضی وقایع غیرقابل باور بود.
فهیمه نوراله نژاد
۱۳۹۹/۳/۱۵
بسیار زیبا وآموزنده بود،، زیبایش بخاطر لحظه‌های عاشقانه‌اش بود،، واموزندگیش نشان این بودکه هیچگاه ناامید نشویم وبخدای خود توکل کنیم ودرهر سنی وبرای خوب وعاشقانه زندگی کردن دیر نیست
آلا بیکی
۱۳۹۷/۶/۲۸
سلام ممنون از کتابراه
ب کمک کتابهای صوتیش من بازم مثل سابق ب مطالعه که عشق دیرینه‌ی من بوده و هست برگشتم.
لطفا کتاب
عشق ورای ایمان رو هم ب صورت صوتی ارائه بدین.
بازم ممنونم🙏
فرشید حسینلو
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
اسم این راوی یادم میمونه. حتی اگه بهترین کتاب را هم روایت کند هیچ وقت گوش نمیدهم. واقعا افتضاح بود
رمان هم خیلی ضایع بود نخونین
م. خ.
۱۴۰۰/۱/۱۶
قلم زهره زاهدی عالییییییییی هست جزئیات رو قشنگ و با احساس کامل بیان میکنه. صدای گویند رو هم من دوست دارم
برومند مرواریدی
۱۳۹۹/۱۰/۷
بسیار زیبا بود لذت بردم خندیدم و گریستم به راستی که یک داستانه عاشقانه از آغاز تا آنسوی بی نهایت...
زینب اسفندی
۱۳۹۸/۴/۲۳
یه رمان خوب و عالی، زندگی رو به قشنگی توصیف میکنه با پایانی تلخ اما شیرین
Sepide Nv
۱۴۰۰/۱۱/۲۸
واقعا راوی افتضاح بود. انگار داره اخبار میگه هیچ حسی تو صداش نیست!!!!
ناهید اکبرزاده
۱۴۰۰/۱۱/۸
بسیار عالی بود من نوشته‌های زهره زاهدی خیلی میپسندم وهمچنین اجرای او را ممنون
خاطره حیدری
۱۳۹۹/۳/۱
صدای گوینده خوب نبود و شبیه معلم‌های مدرسه هست که دارن دیکته میگن
سعید سین
۱۳۹۷/۱۰/۸
بینهایت کتاب فوق العاده‌ای بود... به همه دوستداران کتاب پیشنهاد میکنم بخونن
انصاری
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
داستان خوبی بود ولی صدای راوی و خواندنی اصلا خوب نبود
Aty R
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
بد نبود ولی گیرایی و کشش نداشت!
مشاهده همه نظرات 22

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

برای دریافت کتاب صوتی یک داستان عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.