معرفی و دانلود کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما

عکس جلد کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما

رابرت کیوساکی یکی از محبوب‌ترین نویسندگان تجاری جهان در کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما، با ارائه‌ی راهکارهایی طلایی، این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا نه تنها در دوران شیوع بیماری کووید 19 مشکلات اقتصادی خود را حل کنید بلکه به موفقیت مالی هم برسید.

درباره‌ی کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما:

شیوع کرونا در ماه‌های اخیر تأثیرات مخرب زیادی بر اقتصاد جهان گذاشته است به طوریکه بسیاری از مشاغل دچار نابودی شده‌اند. ولی در همین شرایط به ظاهر آشفتۀ اقتصادی، کم نیستند افراد و شرکت‌هایی که نه تنها دچار بحران مالی نشده‌اند، بلکه پیشرفت‌های زیادی نیز کرده‌اند.

رابرت کیوساکی سعی دارد تا در این کتاب با طرح مطالب جدیدی مثل مشکلات اقتصادی نسل امروزی، ریسک‌پذیری، دوری از تنبلی مالی و بهانه جویی و... پنجره‌ای تازه از سواد و هوش مالی مبتنی بر مهارت‌های اقتصادی پیش روی شما بگذارد.

اگر می‌خواهید آینده‌ی مالی مطمئنی داشته باشید باید چه کارهایی انجام دهید؟ فکر می‌کنید کارآفرینان بزرگ و افراد ثروتمند چطور به این مرحله از زندگی رسیده‌اند؟ باید بدانیم که کارآفرینان وقتی مشکلات جهان را می‌بینند راه‌حلی مناسب برای حل آن‌ها پیدا می‌کنند و موفق‌ترین افراد نیز با آموزش مالی و دانش کافی ثروتمند شده‌اند. در واقع آن‌ها می‌دانند که چگونه مشکلات مالی خود را حل کنند و بیشترین درآمد را داشته باشند. اگر می‌خواهید آینده مالی مطمئنی داشته باشید، باید هم مشکلات را حل کنید و هم دانش اقتصادی خود را افزایش دهید.

امید است از این کتاب نیز همانند دیگر کتاب‌های رابرت کیوساکی لذت ببرید و از درس‌های طلایی آن برای رفع مشکلات مالی جامعه و دستیابی به موفقیت مالی در دوران بیماری کرونا بهره بگیرید.

کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که به دنبال راهی هستند تا مشکلات مالی‌شان را در دوران شیوع بیماری کویید 19 رفع کنند و بتوانند همانند افراد موفق جامعه، دیگر بحران اقتصادی نداشته باشند و ثروتمند شوند.

با رابرت کیوساکی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، سرمایه‌گذار، کارآفرین و مربی مالی ژاپنی - آمریکایی در هاوایی به دنیا آمد و همانجا نیز بزرگ شد. کیوساکی حاصل تجربیات خود را در زمینه مالی و درآمدزایی، در کتاب‌هایش با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است.

مشهورترین و پرفروش‌ترین کتاب او «پدر فقیر، پدر پولدار است» که در دو سال متوالی به عنوان پرفروش‌ترین کتاب یو‌اس‌ای تودی در زمینه پول نامگذاری شد، بیش از 27 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید.

رابرت کیوساکی (Robert T. Kiyosaki) در سال 2005 به عنوان یکی از 25 نویسنده برتر فروش کتاب در آمازون معرفی شد. او همچنین در سال 2006 با همکاری دونالد ترامپ کتاب «چرا ما می‌خواهیم شما ثروتمند شوید» را نوشت که در صدر لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

از آثار دیگر این نویسنده می‌تون به «کسب ثروت به روش پدر پولدار»، «دسیسه ثروتمندان»، «هوش مالی خود را افزایش دهید!»، «رهایی از کارمندی!»، «راهنمایی‌های پدر پولدار برای سرمایه‌گذاری»، «تجارت قرن بیست و یکم» و «دانشکده کسب و کار» اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما:

- افزایش سواد مالی و درک اینکه پول دیگر دارایی نیست، رمز موفقیت مالی شماست.
- برای رسیدن به اهداف ثروت خود سخت‌کوشی، تحصیلات مالی و ذهنیت رشد لازم است.
- ترس: اجازه ندهید این کلمه سه حرفی شما را از رسیدن به استقلال مالی باز دارد.
- تغییر در ذهنیت می‌تواند زنی ثروتمند را در شما به وجود آورد.

در بخشی از کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما می‌خوانیم:

وقتی نوبت به سرمایه‌گذاری می‌رسد، ما غالباً وارد موارد ناشناخته شده‌ایم. برای بسیاری از ما، ما در حال انجام کاری هستیم که قبلاً هرگز انجام نداده‌ایم - ما هیچ تجربه‌ای نداریم و همه پاسخ‌ها را نداریم، بنابراین جای تعجب نیست که ترس ایجاد می‌شود.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کاهش ترس، آموزش و تجربه است. هرچه بیشتر درباره یک سرمایه‌گذاری خاص یاد بگیرید و بدانید، در تصمیم‌گیری‌های خود اطمینان بیشتری خواهید داشت. هرچه تجربه سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشید، اعتماد به نفس و دانش بیشتری کسب خواهید کرد؛ بنابراین، ترس در هر سرمایه‌گذاری کمتر و کمتر خواهد داشت. پیشنهاد می‌کنم اگر آماده هستید یاد بگیرید چگونه از نظر مالی استقلال پیدا کنید، با خواندن کتاب‌های من، زن پولدار و زمان رشد فرارسیده است روحیه شما بالا می‌رود.

من هم از هر مرحله از اولین سرمایه‌گذاری خود کاملاً ترسیده بودم و اشتباهاتی مرتکب شدم که برایم هزینه داشت؛ اما این کار مرا از سطوح ابتدایی خارج کرد و زمینه را برای سرمایه‌گذاری‌های آینده فراهم کرد. به آرامی اما مطمئناً، من دانش بیشتری کسب کردم.

سرمایه‌گذاری واقعاً روندی است که باید هربار یک قدم بردارید؛ و به یاد داشته باشید، شکست خوردن اشکالی ندارد؛ اما هرگز نگذارید ترس از دستیابی شما به رؤیاهای مالی جلوگیری کند.

بنابراین، امروز چه ترس‌هایی دارید؟ چه آرزوهایی را رها کرده‌اید که فکر تعقیب آن‌ها بسیار ترسناک بود؟

اکنون زمان آن فرا رسیده که کمی ترس را به زندگی خود وارد کنید. عدم اطمینان را در آغوش بگیرید. قول می‌دهم در آخر حال بهتری داشته باشی.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: دوری از 3 ریسک بزرگ سرمایه‌گذاری
فصل 2: چرا نسل امروزی یک ورشکستۀ مالی است؟
فصل 3: چگونه جلوی تنبلی خود را بگیریم؟
فصل 4: ترس از سرمایه‌گذاری در بین زنان
فصل 5: 8 تفاوت زن و مرد در تجارت و سرمایه گذاری
فصل 6: 3 نوع درآمدی که بر ثروت شما تأثیر می‌گذارد!
فصل 7: چگونه در عصر ربات‌ها زنده بمانیم؟
فصل 8: سرمایه‌گذاری واقعی چیست؟
فصل 9: هوش مالی: کلید یافتن پول در جایی که دیگران فکرش را هم نمی‌کنند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما
نویسنده
مترجمابوالفضل طاهریان ریزی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۴
زبانفارسی
شابک978-622-284-148-5
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما

payman hajimohammadi
۱۴۰۰/۵/۱۷
ظاهرا کتاب با گوگل ترنسلیت ترجمه شده
ترجمه بخش نمونه بهتره ولی وقتی کتاب رو میخری با یکسری جملات گنگ و بی سرو ته روبرو میشی که خودت باید مفهوم رو ازش دربیاری
محمد حسن رحیمی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
کتابیه که نشون میده برای پولدارشدن اول یاد بگیری که چطور مشکلات مردم رو حل کنی تا به پول هم دست پیدا کنی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما

برای دریافت کتاب حل مشکلات مالی مردم کلید پولدار شدن شما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.