معرفی و دانلود کتاب در انتظار بهار

عکس جلد کتاب در انتظار بهار
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در انتظار بهار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در انتظار بهار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در انتظار بهار

کتاب در انتظار بهار نوشته‌ی خدیجه تاج الدین، تحفه‌ای است برای آنان که می‌خواهند عشق را با تمام وجود لمس کنند و زیبایی‌اش را در لحظه لحظه زندگی‌شان به تصویر بکشند. "در انتظار بهار" نهایت پایداری عشق در روزگاران کهن است. روزهایی که به امید یافتنش دفتر خاطرات پدربزرگ و مادربزرگ‌هایمان را ورق می‌زنیم.

در بخشی از کتاب در انتظار بهار می‌خوانیم:

اختر اشک‌های آفاق را پاک کرده و در حالی که موهای دختر جوان را لابه‌لای انگشتانش تاب می‌داد گفت: با داشتن خدایار و جهان شاه خوشبخت بودم ولی پرویز بی‌همه چیز خوشبختی را از من گرفت و زندگیم را سیاه کرد و این‌طور ادامه داد: بعد از مدت‌ها که جهان به دنیا آمد باری دیگر برای آوردن آب به چشمه رفتم، آن زمان من زنی سر حال و بشاش بودم، کنار چشمه نشسته بودم که ناگاه دست مردی را روی دهانم حس کردم، نمی‌توانی تصور کنی چه حالی به من دست داد، او دهانم را گرفته بود تا صدای فریادم به هیچ‌جا نرسد. با کمک مرد دیگری دست و پایم را بستند، مرا داخل کیسه‌ای انداخته طوری که نمی‌توانستم کاری کنم، تنها از روی چهره‌شان دریافتم که آن‌ها را قبلاً به همراه پرویز دیده بودم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در انتظار بهار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۴۰
زبانفارسی
شابک978-964-8007-35-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در انتظار بهار

فرامرز صادقی
۱۴۰۰/۱/۱
در مجموع داستان بدی نبود، اما می‌شد ساختار آن قوی تر باشه، اینکه با خواندن بیش از دو سوم کتاب هنوز سرنوشت گلبهار مبهم و رازآلود بود از نقاط قوت داستان است ولی سرنوشت خدایار (اگر اشتباه نکنم) پدر جهان مقداری ساده انگارانه و پیش پا افتاده تعریف شد. اینکه پرویز خان و ایادی مزدورش و نیز امنیه‌ها در طول داستان نتونستن محل اختفای اهالی ده رو پیدا کنند باتوجه به این نکته که قطعا فردی مثل پرویز خان با شخصیتی که نویسنده پرورش داده، آنقدر بی دست و پا و خام نبوده که تمام مناطق اطرافش را نشناسد، کمی دور از ذهن می‌باشد. در کل خط داستانی زیبا و جذاب بود اما روال داستان بیشتر در بستری از تخیل پیش میرفت که باور و قبول آن کمی سخت به نظر می‌رسد.
در انتها از نویسنده محترم تشکر کرده و ضمن عرض خسته نباشید امیدوارم با قلم توانا و حوصله زیادشون شاهد خلق رمانهایی به مراتب جذاب تر و قوی تر باشیم.
ان شاالله
m z
۱۳۹۷/۳/۲۱
رمان بدی نبود ولی به دل هم ننشست چون به نظرم درمورد عشق بچه بازی فکر شده بود، همه رمانهای عاشقانه این جوری شده، وروال داستان زیادی تخیلی بود حتی اگر هم با واقعیت منطبق باشه خان وخانباشی یه جای این داستان میلنگه برام قابل قبول نبود ولی یه نکته مثبت روال داستان در بعضی صحنه‌ها قابل قبول بود
سارا تهرانی
۱۳۹۷/۱/۳
در تمام مدتی که کتاب رو میخوندم از اینکه وقتم تلف شده احساس بدی داشتم و حتی تا آخرش به این امید که شاید بهتر شه ادامه دادم، اما متاسفانه وقتی که میشد به کتاب بهتری اختصاص داد هدر داده شد، مشتاقان فیلم هندی و فارسی مسلما عاشق این کتاب شدند.
Sara Panahi
۱۳۹۷/۱/۷
داستان‌های خان و خان بازی تکراری که از نگاه متفاوتی هم نقل نشده بود. هیجانی نداشت و تقریبا یکنواخت پیش میرفت و احساس کردم وقتم تلف شده و اون بازخوردی که منتظرش بودم رو نداشت.
م چناری
۱۳۹۷/۱/۶
همواره جهان شاه و آزاد بودند سخت است و روح بزرگ و از خود گذشتگی بسیار میخواهد.
اتحاد مردم و پشت هم بودن در همه زمان‌ها باعث نابودی ظلم و ستم میشود.
Melika Goli
۱۳۹۸/۱/۲۱
جالب بود
ولی روند کندی داشت و یه کم دور از ذهن بود
علیرضا جونبخش
۱۳۹۶/۸/۲۹
نوع نوشتار این کتاب تصویر جدیدی از عشق برای شما رسم می‌کنه.
ساناز غفارزادگان
۱۳۹۷/۱/۲۱
جالب و دوستداشتنی بود در عین سادگی و لطافتش
قیاسی Q
۱۳۹۷/۱/۷
خیلی اموزنده بود وعشق واقعی رو ترسیم کرده بودعالی
آتنا جعفری
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
خوب و متفاوت
مریم اسکویى
۱۳۹۸/۵/۲۶
زیباومتفاوت وکم حاشیه
safura fard
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
فوق العاده بود، بهترین رمانی که خوندم
محسن توکل
۱۳۹۵/۳/۶
به به عجب کتابی
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
بسیار عالی است.
ZAHRA B
۱۳۹۶/۱۲/۲۶
خیلی قشنگ بود
مشاهده همه نظرات ۱۸

راهنمای مطالعه کتاب در انتظار بهار

برای دریافت کتاب در انتظار بهار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.