معرفی و دانلود کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند

عکس جلد کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند

پائول تاف در کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند، گام‌های عملی را بیان می‌کند که بزرگ‌سالان، از والدین و معلمان گرفته تا سیاست‌گذاران و بشر دوستان می‌توانند برای بهبود شانس موفقیت هر کودک استفاده کنند، هرچند شرایط این کودکان وخیم باشد.

نویسنده تحقیقات اخیر خود را در روان‌شناسی و علم عصب‌شناسی در کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند (Helping Children Succeed) مطرح می‌کند تا نشان دهد چگونه خلق یک محیط مناسب، چه در خانه و چه در مدرسه، می‌تواند صفات فردی مورد نیاز برای موفقیت‌های آتی را به همراه آورد.

پائول تاف (Paul Tough) در کتاب بین‌المللی و پرفروش خود یعنی «کودکان چگونه موفق می‌شوند» نشان داد که صفات فردی مانند پشتکار، کنترل فردی و پیروی از وجدان نقشی حیاتی در موفقیت کودکان ایفا می‌کنند.

پائول تاف نویسنده سه کتاب از جمله کتاب جاری است. وی از نویسندگان مجله نیویورک‌تایمز و از همکاران برنامه رادیویی «این زندگی آمریکایی» به‌شمار می‌رود. نوشته‌های او همچنین در نیویورکر، آتلانتیک، GQ و اسکوییر به چشم می‌خورد. تاف به‌عنوان ویراستار در مجله نیویورک‌تایمز و مجله هارپر و به‌عنوان تولیدکننده در برنامه این زندگی آمریکایی کار کرده است. او بنیان‌گذار مجله‌ی آنلاینِ اوپِن لِتِرز بوده است.

تاف یک‌بار دیگر ما را تشویق می‌کند تا به روش‌های نوین مواجهه با بحران‌های دوران کودکی بیندیشیم. او معتقد است که باید به‌جای تلاش برای آموزش مهارت‌هایی نظیر ثبات و خودکنترلی، بر مواردی از محیط کودکان (هم‌ خانه و هم‌ مدرسه) تمرکز کنیم که به شکوفایی آن‌ها کمک می‌کند. تاف با بررسی آخرین تحقیقات روان‌شناسی و عصب‌شناسی، بینش‌ها و استراتژی‌هایی را برای شیوه‌های نوین برخورد با مسائل و مشکلات کودکان پیشنهاد می‌دهد، روش‌هایی که به موفقیت تعداد بسیار بیشتری از کودکان منجر می‌شود.

در بخشی از به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند می‌خوانیم:

یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مطالعات صورت گرفته روی تأثیرات بلندمدت استرس و آسیب دوران کودکی مطالعه تجارب بد دوران کودکی است که در دهه 1990 توسط رابرت آندا و وینسنت فلیتی، به‌اجرا درآمد. آندا و فلیتی به همراه هم تجارب آسیب‌زای دوران کودکی گروهی متشکل از بیش از 17000 بیمار کیسر را در کالیفرنیای جنوبی مورد بررسی قرار دادند، این گروه اکثراً سفیدپوست، میان‌سال و تحصیل کرده بودند. ده نوع آسیبی که آندا و فلیتی مورد بررسی قرار دادند به‌طور کلی در خانه و خانواده جای می‌گرفتند. سه نوع از این آسیب‌ها مربوط به تجاوز، دو نوع آن غفلت و پنج نوع آن مربوط به بزرگ شدن در یک «محل زندگی بد» می‌شدند: مشاهده خشونت خانگی، داشتن والدینی که از هم جدا شده بودند، وجود اعضای خانواده‌ای که زندانی شده بودند یا بیماری روانی یا مسائل مربوط به مصرف مواد مخدر داشتند. در این بررسی، هر پاسخ‌دهنده به‌راحتی خاطرنشان می‌کرد که چه تعداد از انواع مختلف بدبختی را در کودکی تجربه کرده است.

فهرست مطالب کتاب

در مورد کتاب
در مورد نویسنده
1. بدبختی
2. استراتژی‌ها
3. مهارت‌ها
4. استرس
5. والدین
6. آسیب
7. غفلت
8. مداخله زودهنگام
9. دلبستگی
10. بازدید خانگی
11. فراتر از خانه
12. مؤلفه‌های سازنده
13. نظم
14. مشوق‌ها
15. انگیزه
16. ارزیابی
17. پیام‌ها
18. طرز فکر/ ذهنیت
19. روابط
20. فن آموزش‌وپرورش
21. چالش
22. یادگیری عمیق‌تر
23. راه‌حل‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند
نویسنده
مترجمطوبی مردانی
ناشر چاپی نشر نوین
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۵
زبانفارسی
شابک978-600-97313-6-7
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند

Elham Masomi
۱۴۰۰/۱۲/۹
من از کتاب‌های تاف بسیار آموختم و مطالب رو آنقدر با تحقیق و مثال باز کرده که جای هیچ سوالی رو باقی نزاشته.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند

برای دریافت کتاب به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.