معرفی و دانلود PDF کتاب نخ نامرئی

عکس جلد کتاب نخ نامرئی
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نخ نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نخ نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نخ نامرئی

پاتریک کارست در کتاب نخ نامرئی داستان دوقلوهایی را روایت می‌کند که در یک شب طوفانی، صدای رعدوبرق آن‌ها را حسابی ترسانده است. اما مادر برای این موضوع راهکار خلاقانه‌ای دارد... نویسنده در این کتاب پرفروش از طریق داستانی ساده و جذاب، راهی را به بچه‌ها آموزش می‌دهد که بتوانند بر اضطراب جدایی خود غلبه کنند.

درباره کتاب نخ نامرئی

میان ما و کسانی که دوستشان داریم، هیچ‌گاه فاصله‌ای نمی‌افتد. حتی اگر دیگر در میان ما زندگی نکنند، یا در کشوری بسیار بسیار دور ساکن باشند. چرا که ما و عزیزانمان با رشته‌نخی نامرئی به یکدیگر گره خورده‌ایم. ما نخ را نمی‌بینیم، اما همیشه آنجاست و تا زمانی که قلبمان پر از عشق باشد، آن نخ ما را به یکدیگر وصل می‌کند. این ایده‌ی اصلی پاتریک کارست (Patrice Karst) در کتاب نخ نامرئی (The invisible string) است.

همه چیز از یک شب طوفانی شروع شد. دوقلوهایی به نام لیزا و جرمی راحت در تخت‌هایشان خوابیده بودند که صدای وحشتناک رعدوبرق آن‌ها را از خواب بیدار کرد. آن‌ دو وحشت‌زده و هراسان به سمت اتاق مادرشان دویدند تا شاید با دیدن او کمی آرام‌تر بگیرند. مادر اما قبول نکرد که لیزا و جرمی آن شب را در اتاق او بگذرانند.

او به فرزندانش اطمینان داد که هر اتفاقی هم که بیفتد، آن‌ها با هم هستند. اما مگر همچین چیزی ممکن بود؟ آن هم وقتی که مامان تو اتاق خودش بود و بچه‌ها تو اتاق خودشان؟ اینجا بود که بچه‌ها از راز نخ نامرئی باخبر شدند... زمانی که لیزا و جرمی به تخت‌هایشان بازگشتند، دیگر وحشت‌زده نبودند. چرا که می‌دانستند از آن‌هایی که دوستشان دارند، دور نیستند.

آناهیتا حضرتی این کتاب تحسین‌شده را به فارسی بازگردانده و انتشارات پرتقال آن را منتشر کرده است. داستان شیرین این کتاب می‌تواند به کودکانی که اضطراب جدایی دارند و با دور شدن از مراقبین به وحشت می‌افتند، کمک کند تا بهتر با ترس خود روبه‌رو شوند.

نکوداشت‌های کتاب نخ نامرئی

- این کتاب شیوه‌ای زیبا برای تلاش به عنوان پدر و مادر است. (تونی رابینز)
- کتابی زیبا، ظریف و ایده‌آل برای مواجهه با فقدان، چالش‌های دوستی، مشکلات خانوادگی و ترس‌های شبانه. (The Styling Librarian)
- داستانی دلچسب که به کودکان آموزش می‌دهد اگرچه همیشه نمی‌توانند با عزیزانشان بمانند، اما همیشه در قلب یکدیگر هستند. (Parents Magazine)

کتاب نخ نامرئی مناسب چه کسانی است؟

پاتریک کارست کتاب نخ نامرئی را برای کودکان 3 تا 7 سال به نگارش درآورده است.

با پاتریک کارست بیشتر آشنا شویم

پاتریک کارست سال 1959 و در لندن به دنیا آمد. او کتاب‌های پرفروشی برای کودکان تألیف کرده که از میان آن‌ها می‌توان به کتاب «نخ نامرئی» و «شبکه‌ی نامرئی» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب نخ نامرئی می‌خوانیم

«نگران نباشید، این همه سروصدا مال طوفان است. برگردید به رختخوابتان»
جرمی گفت: «می‌خواهیم پیش تو باشیم. می‌ترسیم.»
مامان گفت: «هر اتفاقی هم بیفتد، ما همیشه با هم هستیم.»
لیزا گفت: «اما چطور می‌توانیم با هم باشیم وقتی تو اینجایی و ما آنجا؟»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نخ نامرئی
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۱
زبانفارسی
شابک978-600-462827-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نخ نامرئی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب نخ نامرئی

برای دریافت کتاب نخ نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.