معرفی و دانلود کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

عکس جلد کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

حدود 20 سال پیش یعنی فروردین و اردیبهشت ماه سال 1378 مطالبی به قلم من در اولین شماره های مجله شبستان به صاحب امتیازی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتشر می‌شد. در آن زمان و با هدف آشنایی جوانان با بزرگان هنر و ادبیات عصر حاضر، تصمیم داشتم با استفاده از شیوه گفت‌وگو و مصاحبه به معرفی افراد تأثیر گذار هنر و ادبیات ایران بپردازم. با همین هدف گفتگوی من با سهراب سپهری با عنوان «صدای تو خوبست» فروردین ماه 1378 در دومین شماره نشریه چاپ شد. بروز برخی مشکلات در تدوین و چاپ مطب و نیز جوان بودن مجله و عوامل آن و مسائلی دیگر سبب شد روند چاپ اینگونه مطالب با انتشار گفتگو با جلال آل احمد متوقف شود.

گفتوگو با جلال را برای جوانان علاقهمندی تهیه کرده ام که به تمامی آثار این نویسنده صاحب سبک معاصر، دسترسی ندارند و مشتاق هستند که بیشتر درباره زندگی خصوصی و آثار او بدانند.

سؤالات این مصاحبه خیالی، اغلب همان پرسش هایی هستند که سالها پیش برای خودم به عنوان یک نوجوان ‏شیفته ادبیات و جلال، مطرح بود و اکنون پاسخ آن سؤالات را از میان کتاب های جلال و همچنین ‏خاطرات همسرش، سیمین دانشور و برادرش شمس آل احمد در آورده ام. در خصوص پاسخ ها می توان ‏ادعا کرد که این جواب ها تماماً از زبان جلال است، پس این گفت و گو را می توان یک گفت وگوی زنده ‏با زنده یاد جلال آل احمد دانست.‏

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
گفت و گو
زندگینامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات هزاره ققنوس
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶
زبانفارسی
شابک978-964-8792-87-4
موضوع کتابکتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

حمیدرضا رضاپور
۱۳۹۵/۱/۲۵
عالی جای خسی در میقات در کتابراه خالیه
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۸/۳
روحت شادباد
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی

برای دریافت کتاب یک کروات و یک دست لباس نیمدار آمریکایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.