معرفی و دانلود PDF کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر) با ارائه مثال‌های ساده، روان، هدف‌دار و متنوع، مفاهیم اساسی برنامه‌نویسی ++C را به صورت گام‌به‌گام آموزش ‌می‌دهد. این کتاب همچنین شامل 325 مثال و 14 پروژه برنامه‌نویسی به همراه حل و خروجی آن‌­ها است.

زبان برنامه‌نویسی ++C یکی از قدرتمندترین زبان­‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا است. این زبان در دانشگاه­‌ها نیز به عنوان یکی از مهم­ترین زبان­‌های رشته‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات، ICT، علوم کامپیوتر و رشته‌های مهندسی دیگر تدریس می‌شود. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چند مدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی جنریک است. ++C از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری هستند. یکی از روش‌‌های موفق یادگیری هر زبان برنامه‌نویسی، حل مسائل متنوع و آشنایی با الگوریتم‌های مختلف است.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: مقدمه‌ای بر ++C
فصل دوم: ساختار تصمیم و حلقه تکرار
فصل سوم: توابع در ++C
فصل چهارم: آرایه‌ها و رشته‌ها
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات فناوری نوین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۴۷
زبانفارسی
شابک978-600-7272-08-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی، کتاب‌های دانشگاهی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۹۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

مرتضی ر
۱۳۹۷/۱۱/۸
فوق العادست. خیلی روون از مسائل کوچیک شروع شده و رفته جلو. و با راه حل‌های خیییلی تمیز ‌حل کردن. حتما به تازه کار‌ها و کسانی که مدتی cpp دا ن کار میکنن این کتاب رو توصیه میکنم
حسین
۱۳۹۷/۵/۲۶
بسیار دقیق و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل)

برای دریافت کتاب حل مسائل ++C (آزمایشگاه کامپیوتر مرجع کامل) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.