معرفی و دانلود کتاب زن عزیزم

عکس جلد کتاب زن عزیزم
قیمت:
۱۴۹۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زن عزیزم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زن عزیزم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زن عزیزم

کتاب زن عزیزم داستان دو زن را روایت می‌کند که هر یک به نحوی زندگی‌شان را تغییر دادند. کیمبرلی بل نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و یو اس ای تودی، در این داستان، قصه معمایی و رازآلود ناپدید شدن همزمان دو زن را به تصویر کشیده است.

درباره کتاب زن عزیزم:

چهارشنبه برای بت مورفی یک روز متفاوت است! روزی که همه‌چیز دگرگون می‌شود...

کتاب زن عزیزم (Dear Wife) داستان دو زوج را به موازات هم روایت می‌کند که در نقطه‌ای غیر منتظره به طرز غریبی با یک‌دیگر پیوند می‌خورند. کیمبرلی بل (Kimberly Belle) با مهارتی قابل تحسین، روایت زندگی این دو زن را به نحوی پیش می‌برد که شما هر لحظه منتظر قلۀ داستانی هستید اما نمی‌توانید اوج گره‌افکنی آن را پیش‌بینی کنید.

بت مورفی زنی زجر دیده و عاصی از زندگی مشترکش با همسری کج خلق است و مدت‌هاست که برای فرارش از این وضعیت نقشه می‌کشد. چهارشنبه فرامی‌رسد و او از خانه می‌گریزد. از سوی دیگر سابین هاردیسون که زندگی زیبایی را با همسرش سپری می‌کند، ناگهان در یک روز ناپدید می‌شود و دیگر به خانه باز نمی‌گردد!

شوهر سابین شوکه و در جستجوی رد و نشانی از همسرش به پلیس مراجعه می‌کند اما سابین هاردیسون هنگام خروج از منزل هیچ وسیله‌ای با خود نبرده است! حتی ماشینش را نیز در خانه جا گذاشته و اکنون تنها سرنخ مأموران پلیس همین اتومبیل شده است.

کیمبرلی بل در حالی این رمان را سال 2020 تالیف کرده است که حاصل تجربیات چند اثر داستانی دیگر را در کوله‌بارش دارد و به خوبی از فنون و قواعد داستان‌نویسی آگاه شده است. وی با استفاده از عناصری همچون، ضربآهنگ تند متن و همچنین شخصیت‌پردازی‌های دقیق و جزئی‌نگر، توانسته فضاسازی کم‌نظیری در داستان‌هایش پدید آورد.

نکوداشت‌های کتاب زن عزیزم:

- کیمبرلی بل، در رمان زن عزیزم، حقیقتا اوج هنر نویسندگی‌اش را نمایان کرده و تریلری جذاب خلق کرده است. (کایرا رودا)

- اگر به خواندن رمان‌های جنایی علاقه دارید، تقریبا غیرممکن است که عاشق این رمان جذاب نشوید! از صفحات اول غرق داستان خواهید شد و محال است بتوانید ادامۀ قصه را پیش‌بینی کنید. (جی. تی. الیسون)

خواندن کتاب زن عزیزم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر اهل خواندن تریلرهای جذاب و معمایی هستید و در جستجوی مطالعه رمانی پر از رمز و راز می‌باشید، قطعا کتاب زن عزیزم یکی از بهترین گزینه‌های موجود است. تمامی علاقمندان داستان‌های جنایی و روانشناختی از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

با کیمبرلی بل بیشتر آشنا شویم:

او که یکی از مشهورترین و پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز و همچنین یو اس ای تودی به ویژه در ژانر تریلر معمایی است، تاکنون یک بار نامزد دریافت جایزه گودریدز از نگاه کاربران شده. از جمله آثار کیمبرلی بل، می‌توان به «سه روز گمشده» و «دروغ ازدواج» اشاره کرد. بسیاری از کتاب‌های این رمان‌نویس سرشناس آمریکایی به چندین زبان در کشورهای گوناگون ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب زن عزیزم می‌خوانیم:

چهل‌و‌پنج دقیقه در ماشینم در پارکینگ رستوران می‌نشینم و برای وقت‌گذرانی به رادیو گوش می‌دهم. جماعت مثل رودی در آمد‌و‌شد هستند، کارگران ساختمانی و فروشندگان مغازه‌ها، مادرهایی با موهایی مثل من که از مینی‌بوس کوچکی پر از بچه خارج می‌شوند. عجیب‌ترین مشتریان رستورانی هستند که تابه‌حال دیده‌ام. به یورگ و مدلی که تاکوها را نجویده قورت می‌داد فکر می‌کنم. غذای اینجا باید خیلی خوب باشد.

نگاهم به کسی در منتهی‌الیه پارکینگ می‌افتد. او تمام خصوصیاتی را که یک زن در این حوالی نباید داشته باشد دارد. تنها، تاحدی پنهان پشت یک درخت کاج و کاملاً غافل از آنچه دوروبرش می‌گذرد. سرش پایین است، انگشتش به‌سرعت روی صفحۀ موبایلش در حرکت است و حتی از این فاصله می‌توانم بگویم که یک هدف بی‌نقص است. کیف گران‌قیمتی روی شانه‌اش انداخته و الماس درشت روی انگشتش چشم را خیره می‌کند. الماس در نور خورشید بعدازظهر چشمک می‌زند؛ یک جفت گوشواره مثل آن هم در گوش دارد.

ماشینی که از کنارش رد می‌شود سرعتش را کم می‌کند. موهای پشت گردنم از ترس سیخ می‌شوند. در ماشینم تنها نشسته‌ام و به خودم می‌گویم «بالا رو نگاه کن خانم. بالا، بالا، بالا.» به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند صدای مرا بشنود. با صدای بلند و با تمام قدرت می‌گویم، مثل کسی که کلاس دفاع شخصی را گذرانده. مستقیم به گلو مشت بزن، با زانو به کشالۀ ران و با آرنج به بینی، حرکات ابتدایی و فنون ساده‌ای که هر زنی در انبار اسلحه‌اش باید داشته باشد، نیرومند و مؤثر.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زن عزیزم
نویسنده
مترجمترزا شاهین
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-235145-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۹۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زن عزیزم

Hadis Gholipour
۱۴۰۱/۳/۲۸
درود، داستان محتوای جالب و عامه پسندی داشت. در شروع با یک اتفاق بزرگ و غیر قابل انتظار مواجه می‌شدیم: فرار یک انسان از انسانی دیگر و حرف زدن او در مورد خودش و کسی که داشت از او فرار می‌کرد. روایت کردن داستان از زبان سه شخص به جذابیت آن بسیار می‌افزود. نویسنده تا حد زیادی توانسته بود ذهن را از اشخاص ارطبات مخفی نگه دارد اما در اطلاعات کتاب تقریبا این مسئله را لو داده بود که این باعث می‌شد آن غافل‌گیری آخر داستان چندان شوک برانگیز نباشد. میانه‌های داستان ما شاهد کشمکش شخصیت‌ها با مسئله اصلی و جریان‌هایی مخصوص به خود بودیم. با این که حجم هیجان چندان بالا نبود اما خواننده را بسیار بسیار ترغیب به خواندن می‌کرد. در آخر داستان نیز سرنوشت هر یک از اشخاص بسیار عامه پسند و قابل حدس رقم می‌خورد که به همین دلیل یک ستاره کم دادم. کتاب جذابی بود، سپاس.
سارا سوری
۱۴۰۱/۳/۲۳
کتاب فوق العاده‌ای بود. تقریبا تا فصل‌های آخر داستان نتونستم حدس بزنم که جریان چیه. در یک تعلیق جذاب همراه کتاب و شخصیت‌های داستان بودم. مدام شک می‌کردم تقریبا به همه‌ی شخصیت‌ها یک بار مظنون شدم جز اون کسی که باید... در مجموع کتاب جذابیه و مطمئنا از خوندنش پشیمون نمی‌شید.
لیلا فرضی
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بعد از مدت‌ها یک کتاب جنایی پلیسی خوب خوندم
خیلی خوب بود
گره داستان مرحله به مرحله باز میشد
از نقش اول داستان گاهی متنفر میشدم گاهی همزاد پنداری میکردم و نگران میشدم
عالی بود
مقمیک قره بگی
۱۴۰۱/۲/۵
کتاب جالبی بود پایانشو اصلا نمیشه حدس زد. کل داستان در اخر عوض میشه و حسابی غافلرگیرتون میکنه!
هنگامه محمدی
۱۴۰۰/۱۰/۹
هرچی بگم کم گفتم. این داستان عالیه. واقعا جذاب و پرکشش و غافلگیر کنندست. از دست ندیدنش
م احسانی
۱۴۰۱/۳/۳۰
کتاب خوبیه.. قابل پیش بینی بود ولی داستان جالب و غیر تکراری داره
نیا حسینی
۱۴۰۱/۳/۱۵
من جز معدود کتاب‌هایی بود که خیلی خیلی خوشم اومد. تا مدتها فکرم درگیر بود.
لیلا شیرازی
۱۴۰۰/۸/۲۸
بعد از چند وقت بالاخره یک کناب جنایی معمایی خوب خوندم. از دست ندید این کتاب رو.
الهام. ت
۱۴۰۰/۸/۷
حقیقتا عالی بود واقعا غافلگیر کننده و زیبا و ترجمه خیلی خوب
اناهیتا مصطفوی
۱۴۰۰/۱۱/۴
خیلی عالی و غیر منتظره بود. لذت بردم
علی غلامی
۱۴۰۰/۹/۲۷
عالی و پرکشش بود
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب زن عزیزم

برای دریافت کتاب زن عزیزم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.