معرفی و دانلود PDF کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟

عکس جلد کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟

آیا می‌دانید چرا گل‌های آفتابگردان همیشه به طرف خورشید می‌چرخند و در جهت نور آن رشد می‌کنند؟ چیان یی لین در کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ در قالب یک داستان زیبا پاسخ شما را خواهد داد.

درباره کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟

آقای خورشید خیلی غمگین بود و به شدت احساس تنهایی می‌کرد. او مشکلش را با خرسی در میان گذاشت. از آنجایی که خرسی بسیار مهربان بود به خورشید قول داد برای او یک دوست خوب پیدا کند. خرسی هر چقدر تلاش کرد نتوانست کسی را با خورشید دوست کند تا اینکه با لاک پشت ملاقات می‌کند. لاک پشت در کمال صبر و حوصله به خرسی گفت که چطور می‌تواند به خورشید کمک کند تا او را از تنهایی دربیاورد.

درباره‌ی مجموعه قصه‌های رنگین کمان:

این مجموعه با داستان‌های شیرین و تصویرگری‌های زیبا، نکات آموزشی جالبی را با بیانی ساده به کودکان آموزش می‌دهد و لحظات لذت‌بخشی را برایشان رقم می‌زند.

کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ (Father sun finds a friend sunflower) مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 3 تا 10 ساله که به داستان‌های سرگرم کننده و در عین حال آموزنده علاقه دارند، مناسب است.

در بخشی از کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ می‌خوانیم:

خرسى راه افتاد تا براى آقاى خورشید یک دوست پیدا کند. در راه سگ نگهبان را دید و به او گفت: خورشید دنبال یک دوست خوب براى خودش مى‌گردد. آیا تو مى‌توانى با او دوست شوى؟ سگ نگهبان سرش را تکان داد و گفت: ولى من خیلى کار دارم. باید از خانه و مزرعه‌ی صاحبم مراقبت کنم.

خرسى باز به راهش ادامه داد. او به خروس رسید و به او گفت: خروس عزیز مى‌توانى با خورشید دوست شوى؟ او خیلى احساس تنهایى مى‌کند. خروس گفت: متأسفانه من وقت ندارم. باید صبح زود بیدار شوم و آواز بخوانم تا مردم از خواب بیدار شوند. تازه در مزرعه هم خیلى کار دارم. خرسى با ناامیدى گفت: حالا چه کسى را پیدا کنم تا با خورشید دوست شود؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کی دوست خورشید می‌شه؟
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
ناشر چاپیانتشارات افق دور
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-6903-31-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟

برای دریافت کتاب کی دوست خورشید می‌شه؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.