معرفی و دانلود کتاب یک درجه بهتر one up

عکس جلد کتاب یک درجه بهتر one up
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یک درجه بهتر one up و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک درجه بهتر one up و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک درجه بهتر one up

مهدی رامشی در کتاب یک درجه بهتر one up تکنیک‌ها و روش‌هایی کارآمد برای رسیدن به موفقیت ارائه می‌دهد. با استفاده از راهنمایی‌های ساده این کتاب جذاب می‌توانید در زندگی خود حداقل یک درجه به سوی بهتر شدن، کامیابی و شادی گام بردارید.

شاید الان به هدف بزرگی که در نظر دارید، فکر می‌کنید یا روی آن کار می‌کنید. شاید هم در حال حاضر از دنبال کردن هدفتان کنار کشیده‌اید و نیاز به انگیزه و باور داشته باشید. همه شما احتمالا سختی‌ها، شکست‌ها و ناامیدی‌های زیادی را تجربه کرده‌اید. ولی باید بدانید اگر هدف خود را رها کنید، دیگر هیچ‌وقت به آن نخواهید رسید.

زمانی‌که دیدگاهتان را نسبت به موفقیت تغییر دهید، بزرگ‌ترین تحول را در زندگی مشاهده می‌کنید و رسیدن به موفقیت را وظیفه، تعهد و مسئولیت خود می‌دانید. رسیدن به موفقیت باید برای شما به یک مسئله اخلاقی تبدیل شود، چون باعث ایجاد تعهد و انگیزه برای رسیدن به هدف می‌شود. افراد موفق مسئولیت خلق موفقیت در زندگی خود را برعهده می‌گیرند و هرگاه شکست خوردند، دیگران را مقصر نمی‌دانند و آن‌ها را سرزنش نمی‌کنند.

همه شما دارای ایمان، باور و احساس اطمینان هستید، فقط باید آن را در وجودتان نهادینه کنید و این کار فقط با انتخاب خودتان صورت می‌گیرد. احساس اطمینان و ایمان به ‌طور کلی در دسترس همه هست. در واقع، همان نیرویی است که به افراد موفق، توانایی پیگیری اهداف بزرگ و به رهبران، قدرت کنترل و راهبری می‌دهد.

جملات برگزیده کتاب یک درجه بهتر one up:

- زندگی کلکسیونی از تجربه‌هاست.
- ما تکرار همان چیزهایی هستیم که انجام می‌دهیم.
- به دنیا چنان نگاه کن که دوستش داری، نه چنان ‌که هست!
- رسیدن به هدف (موفقیت)، یعنی انتخاب یک ایده و رد کردن بقیه ایده‌ها.

در بخشی از کتاب یک درجه بهتر one up می‌خوانیم:

هر روز، بیست ‌و چهار ساعت است که جمعاً هشتاد و شش‌ هزار و چهارصد ثانیه می‌شود. زمان می‌گذرد و کم می‌شود، ولی ما می‌توانیم زمان را مانند یک خلبان تحت کنترل خود درآوریم. فکر کنیم هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شویم، مبلغی معادل هشت‌ میلیون و ششصد و چهل ‌هزار ریال (به ازای هر ثانیه از یک روز یکصد ریال) به حساب ما واریز می‌شود و این مبلغ تا آخر شب صفر می‌شود. چه آن را خرج کنیم و یا خرج نکنیم، فردا نیز همان مبلغ به حساب ما واریز می‌شود، حال ما باید با آن مبلغ چه ‌کار کنیم؟

خداوند متعال روزانه هشتاد و شش‌ هزار و چهارصد ثانیه به حساب زندگی ما واریز می‌کند، در پایانِ هر روز اگر همه آن را مصرف کرده باشیم، باز هم فردا همان تعداد ثانیه را به ما می‌دهد. البته اگر واقعاً پول بود، ما نمی‌گذاشتیم حتی یک ریال آن تا آخر شب بماند! اما به راحتی وقت و زمان را از دست می‌دهیم. این ثانیه‌ها بسیار قوی و قدرتمندتر از پول در زندگی هستند.

اگر می‌خواهیم ارزش یک سال را بدانیم، می‌توانیم از دانش‌آموزی که طی سال تحصیلی مردود شده و در همان مقطع تحصیلی مانده بپرسیم. اگر می‌خواهیم ارزش یک ماه را بدانیم، می‌توانیم از مادری که فرزند خود را در ماه آخر بارداری از دست داده سؤال کنیم. (مانند همسر من که دو بار دچار این مسئله در آخرین ماه بارداری خود شد. )

ارزش یک هفته را از سردبیر روزنامه‌ها بپرسیم. ارزش یک ساعت را از مردان و زنان عاشقی بپرسیم که زمان بسیار زیادی از هم دور بوده‌اند. ارزش دقیقه را از کسی که پروازش (رسیدن به هواپیما) را از دست داده است. ارزش ثانیه را از کسی که در تصادف رانندگی یک عمر خانه‌نشین شده است. و نهایتاً ارزش یک صدم ثانیه را از دونده‌ای که نفر دوم مسابقه دو میدانی المپیک شده است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: مسیر ناهموار زندگی
رؤیاها و اهداف بزرگ داشته باش!
فصل دوم: عادت‌های ما
شکستن و تغییر عادات
فصل سوم: باورها و تقویت آن‌ها
موانع ایجاد ایمان، باور و احساس اطمینان
فصل چهارم: خوش‌بینی و یک درجه بهتر
رابطه خوش‌بینی و سلامتی
روش فاصله گرفتن برای خوش‌بین بودن
فصل پنجم: تجسم خلاق و نقش عبارات تأکیدی برای بهتر شدن
فصل ششم: زمان و اهمیت آن در زندگی
فصل هفتم: شجاعت و اقدام کردن برای یک درجه بهتر شدن
سخن آخر
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک درجه بهتر one up
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پارسیان البرز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۶
زبانفارسی
شابک978-622-6974-21-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک درجه بهتر one up

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب یک درجه بهتر one up

برای دریافت کتاب یک درجه بهتر one up و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.