معرفی و دانلود کتاب پس لرزه‌های پیر

عکس جلد کتاب پس لرزه‌های پیر
قیمت:
۱۳۵۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پس لرزه‌های پیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پس لرزه‌های پیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پس لرزه‌های پیر

کتاب پس لرزه‌های پیر اثری احساسی از بهارک اسدی است که داستان عشق پروانه و عارف را به تصویر می‌کشد. این دو جوان در ایام جنگ تحمیلی یکدیگر را ملاقات می‌‌کنند و شیفته‌ی هم می‌شوند اما دست روزگار این دو را از هم دور می‌سازد.

در بخشی از کتاب پس لرزه‌های پیر می‌خوانیم:

دوازده سال پیش، سرانجام پا به دانشگاه گذاشتم، هنوز جنگ تمام نشده بود و صدای گاه و بی‌گاه آژیر قرمز، انفجار بمب و شلیک ضدهوایی‌ها هراس در دلم می‌آفرید، گویا نسبت به اطرافیانم ترس بیشتری را در وجودم احساس می‌کردم؛ رنگ و رویم به محض شنیدن آژیرخطر مثل گچ سفید می‌شد، ولی تا حدودی هم به آن سر و صدا عادت کرده بودیم و در همان بحبوحه، سال اول دانشگاهم را شروع کردم، هنوز هم شیرینی لحظه‌ای که با اتومبیل خودم به دانشگاه می‌رفتم را در وجودم حس می‌کردم، چون کودکی که یکی از اسباب بازی‌های رویایی‌اش را هدیه گرفته باشد نمی‌توانستم ذوقم را از نشستن پشت فرمان کنترل کنم، بارها و بارها بعد از گرفتن گواهینامه‌ام، رانندگی کرده بودم ولی این تجربه‌ی تازه برایم بسیار دلچسب و شیرین بود و هرگز فکر نمی‌کردم که روزی برایم عادی شود؛ سال‌ها در انتظارش بودم و اکنون لذت داشتنش را تا عمق وجودم احساس می‌کردم، شاید صدها بار برای این سورپرایز فوق‌العاده از پدرو مادر تشکر کرده بودم.

چند ماهی از شروع کلاس‌هایم می‌گذشت و کم کم به محیط دانشکده عادت می‌کردم و در کنار درس‌ها از کتابخانه هم غافل نبودم، جزو اعضای ثابت و فعال محسوب می‌شدم و در همین مدت کوتاه آنقدر کتاب رد و بدل کرده بودم که تقریباً تمام کتابدارها نامم را حفظ بودند و دیگر برای علامت زدن کنار نامم نیازی به پرسیدن نبود.

یادم هست که روزی بخاطر غیبت یکی از استادها بین دو زنگ وقت آزاد داشتیم، اکثر همکلاسی‌ها به بهانه‌ی تفریحی گذرا از دانشکده خارج می‌شدند و من در کل زیاد اهل این گشت وگذارها نبودم و چون همیشه ترجیح می‌دادم که به کتابخانه بروم تا یک ساندویچی یا کافه‌ای برای صرف نوشیدنی با دوستان!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پس لرزه‌های پیر
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آنوشامهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۲۰
زبانفارسی
شابک978-600-96175-6-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۵۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پس لرزه‌های پیر

کاربر M
۱۳۹۹/۱۲/۹
با تشکر از زحمت نویسنده ولی ایرادات رمان: پایان داستان از اول مشخص بود. و کمی هم داستان طولانی شده بود در حالی که با حذف مطالب اضافی میشد روند داستان رو بهتر کرد تا خواننده از مطالعه خسته و کسل نشود و اینکه همچنان که از اسمش پیدا رمان هست و خیلی از موارد دور از واقعیت.
سیما خمسه
۱۴۰۱/۲/۱۱
خیلی کتاب خوبی بود. اما اگر زیاد توضیحات تکراری نمیشد، بهتر بود. باز هم تشکر از نویسنده محترم.
عالمتاج معافیان
۱۴۰۱/۵/۸
نویسنده خیلی خوب صحنه پردازی کرده وتوانسته حس را به مخاطب منتقل کند
آری
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
بعد از مدتها بهترین کتابی بود که خوندم عاشقانه زیبا و متفاوت
لیلا سرگو
۱۳۹۹/۱۰/۷
کتاب فوق العاده‌ای بود
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب پس لرزه‌های پیر

برای دریافت کتاب پس لرزه‌های پیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.