معرفی و دانلود کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار

عکس جلد کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار
قیمت:
۶۸۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار

در کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار، به تالیف سید محمدحسین علوی، به سه اصل مهم از کسب‌وکار شما پرداخته می‌شود که تابه‌حال به‌طور جدی به آن نپرداخته‌اید و با یادگیری و استفاده از آن‌ها متوجه می‌شوید که اوضاع بهبود می‌یابد و کسب‌و‌کارتان بسیار جذاب، لذت‌بخش می‌شود.

اگر گمان می‌کنید کسب‌و‌کارتان می‌تواند بهتر از وضعیت کنونی باشد. اگر تصمیم دارید بهبودی در کسب‌و‌کارتان ایجاد کنید و از حضور در محل کار لذت ببرید. اگر فکر می‌کنید کسب‌و‌کارتان در چرخه تکرار افتاده است و احساس خوبی نسبت به آن ندارید و اگر گاهی هم به این فکر می‌کنید که شانستان را در کسب‌و‌کار جدیدی امتحان کنید؛ درست انتخاب کرده‌اید، کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار دقیقا برای شما نوشته شده است.

به‌جز فصل اول که به مسئله مشترک اغلب کسب‌وکارها پرداخته‌شده، سه فصل دیگر کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار، تقریباً مستقل از هم نوشته‌شده و می‌توانید با توجه به نیازتان به‌طور جداگانه آن‌ها را مطالعه کنید. هر چند پیشنهاد می‌کنم کتاب را به ترتیبی که نوشته شده بخوانید و گام‌به‌گام پیش روید. 

توجه داشته باشید که کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار یک کتاب انگیزشی نیست تا با مطالعه آن انرژی شما برای انجام کاری خارق‌العاده افزایش یابد، چند روز بعد انرژی‌تان بیفتد و دوباره خود را در دنیای روزمرّگی همیشه بیابید. می‌توانید با استفاده از نکات کلیدی و کاربردی آن، در کسب‌وکارتان تحوّل ایجاد کنید و بدرخشید. 

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: مسئله کسب‌و‌کار
فصل دوم: چشم‌انداز
فصل سوم: استراتژی
فصل چهارم: سیستم‌سازی
پیوست ها
تقدیر و تشکر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-455-099-4
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۸۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار

طاها محمودی
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
کتاب جالبی است. تحلیل خوبی از چشم اندازه او... درکسب و کار داره. ممنون از کتابراه
پریسا نیکفال
۱۳۹۸/۱۲/۳
چکیده و موجز مناسب با فرهنگ ایرانی مسایل کسب وکار واشکافی شد
reza ahmadi
۱۳۹۶/۹/۲۵
فوق العاده.
علی دیداری
۱۳۹۸/۶/۲۳
عالیییییییییییییییییی
reza ahmadi
۱۳۹۶/۹/۲۵
فوق العاده.
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار

برای دریافت کتاب سه قطعه از پازل کسب‌و‌کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.