معرفی و دانلود کتاب از جایی که تویی

عکس جلد کتاب از جایی که تویی
قیمت:
19900 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب از جایی که تویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از جایی که تویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از جایی که تویی

کتاب از جایی که تویی، دربردارنده‌ی 7 داستان خواندنی و متفاوت در ژانرهای گوناگون است. الهه برزگر تلاش بر آن دارد، شما را با خود و احساس‌های بی‌آلایش‌تان آشتی دهد؛ داستان‌هایی که لحظاتی خوب را برای شما رقم خواهد زد.

الهه برزگر در مقدمه کتاب بیان می‌کند:

قلم و نوشتن، آنقدر مقدّس است که خدا به آن سوگند یاد می‌کند. جوامع بشری بزرگترین تحولات سیاسی، اخلاقی، اجتماعی و... را مدیون قلم و نحوه‌ی نوشتن اهل قلم است. نویسنده می‌نویسد تا مخاطب بخواند بنابراین هر نویسنده‌ای باید نهایت دقت را داشته باشد که چه چیزی می‌نویسد و مخاطبانش چه کسانی هستند و نیاز آن‌ها چیست...

هنجارشناسی و پایبندی به ریشه‌های آن هنجارها، از اساس مهم نوشتن است که اهمیت آن در این است که به چیزی جز انسانیت و خدمت برای تعالی آن مقید نباشد.

کتاب از جایی که تویی مناسب چه کسانی است؟

این اثر به تمام علاقمندان به داستان‌های عاشقانه، اجتماعی و تخیلی توصیه می‌شود که با قلم دلنشین الهه برزگر قطعاً مانوس خواهند شد.

در بخشی از کتاب از جایی که تویی می‌خوانیم:

دوباره به دو دو تا چهار تا کردنش زیر لب ادامه داد و بدون حرفی و با نیش باز از اتاقم خارج شد. حتماً داشت سور و سات مهمانی برگشت خاله خانوم این‌ها را میچید. دلم کمی لرزید. بعد 5 سال حرف زدن پشت تلفن و به صدقه سری پیشرفت تکنولوژی، برای اولین بار از نزدیک می‌دیدمش. هیجان انگیز بود. 5 سال پیش بود که فهمیدم بالاخره عمو جلال از خر شیطان پایین آمده و خمر شراب را کنار گذاشته و یکهویی متحول شده. اوایل باورم نمیشد. چون در اکثر اوقات من و خاله این‌ها سر بدخلقی عمو جلال، بابای نوید با هم به طرز کاملاً مصلحتی قهر بودیم. آنوقت‌ها عمو خیلی بدخلق بود و دست بزن هم داشت اما پس از متحول شدنش قضیه از این رو به آن رو شد. کمتر از عزیزم به خاله نمی‌گفت. ناگهان وضع مالی‌شان توپ شد و اِلا آخر.. تازه همان سال‌ها بود که وقتی خاله و مامان باز عین آهنربا به هم چسبیدند من هم فهمیدم پسرخاله‌ای دارم و خوش و بش‌هایمان شروع شد.

نوید پسر دوم و آخر خانواده محسوب میشد که پیانیست بود و در گروه‌های نوازندگی بزرگی هم شرکت کرده بود و خلاصه سری توی سرها در آورده بود و برادر بزرگش ارسلان خان درست برعکس او ذره‌ای هوش هنری نداشت و مخ ریاضیات بود و به همین دلیل به درخواست عمو جلال رفت مهندس شد و انصافاً معماری و مهندسی‌اش هم شهره‌ی خاص و عام بود. دوسال پیش بود که یک شب برگشت گفت حس می‌کند دوستم دارد و اگر یک روز صدایم را نشنود خوابش نمی‌برد.

فهرست مطالب کتاب

سخن ناشر
مقدمه
التهاب
بی‌نظیر.. !
دست‌های کوچک شب!
شصت و یک روز بی‌خوابی
طرحی برای بهشت
هزار آینه
یک روز برای ابد!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از جایی که تویی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات202
زبانفارسی
شابک978-600-451-451-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
19900 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از جایی که تویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب از جایی که تویی

برای دریافت کتاب از جایی که تویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.