معرفی و دانلود کتاب به رنگ سراب

عکس جلد کتاب به رنگ سراب
قیمت:
34500 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به رنگ سراب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به رنگ سراب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به رنگ سراب

کتاب به رنگ سراب نوشته‌ی علی دنیایی به زندگی مرد جوانی به نام بهرام می‌پردازد که با زنی روابط پنهانی دارد و به همسر خود خیانت می‌کند. در این کتاب شما با شخصیت و پستی‌ها و بلندی‌های زندگی بهرام آشنا می‌شوید.

بهرام مهندس عمران است و در زندگی و کار مرد موفقی محسوب می‌شود و از نظر ظاهری هم تحسین دیگران را جلب می‌کند اما به همسر خود مینا وفادار نیست و با دختر جوانی به نام سپیده روابط پنهان دارد و دائماً به صورت مخفیانه یکدیگر را ملاقات می‌کنند. همه چیز بر وفق مراد بهرام پیش می‌رود اما حادثه‌ای ناگهانی زندگی بهرام را زیر و رو می‌کند.

در بخشی از کتاب به رنگ سراب می‌خوانیم:

چند روزی از ماجرای باغ فدک و آخرین دیدارشان گذشت. بعد از آن اتفاق سپیده بارها و بارهابه ملاقات بهرام رفت و بارها به او تلفن زد. به عناوین مختلف برایش میل فرستاد تا بتواند به نحوی میانه شکر آب شده‌شان را بهبود بخشیده و دل بهرام را به دست آورد یا شاید بتواند آن عملش را توجیه کند اما هر بار با جواب سرد و یا با بی‌اعتنایی بهرام مواجه می‌شد و هر بار دست از پا درازتر برمی‌گشت و برای اقدام دیگری چاره می‌کرد.

گویا بهرام قصد کرده بود که خود را به طور قطع از زندگی سپیده بیرون بکشد. هر چند به سپیده عادت کرده بود و دوری از او پس از چند سال برایش سخت بود و ناگوار اما چاره‌ای جز این نداشت و مجبور بود تصمیمش را عملی کند. روزها یکی پس از دیگری می‌گذشت و تقریباً هر روز در مسیرش در موقعیت‌های مختلف سپیده را با چشمانی گریان می‌دید ولی تجسم صحنه آن شب در ذهنش، عذابش می‌داد و باعث می‌شد هر بار با انزجار دست رد به سینه او بزند.

تابستان هم کم کم می‌گذشت و فصل خزان فرا می‌رسید. در یکی از همین روزهای فصل تابستان و پایان اوج گرما، بهرام مطابق معمول در دفتر کارش در حال رسیدگی به امور جاری شرکت بود که ساعت پاندولی دفتر، آهنگی نواخت و ساعت ده صبح را اعلام کرد. چند ثانیه بعد زنگ تلفن به صدا درآمد. رهام یکی از دوستان قدیمش در آن سوی خط بود. رهام مدیر شرکتی بود که سپیده را به سفارش او استخدام کرده و او را منشی دفتر خود نموده بود. بعد از سلام و احوال پرسی، اعلام کرد که سپیده چند روز است بدون اطلاع او سرکارش حاضر نشده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به رنگ سراب
نویسنده
ناشر چاپینشر هنر پارینه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات468
زبانفارسی
شابک978-600-5981-36-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
34500 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به رنگ سراب

محبوبه رجب زاده
۱۳۹۹/۲/۱۱
این دیگه چی بود پسره از اینور میگفت عاشق زنشه و به زنش میگفت تو نباشی شب نمیتونم بخوابم بعد از اونور دم به دقه عاشق میشد و زن صیغه میکرد دلش کاروانسرا بود که باید بگم اصلا جالب نبود
رویا عسکری
۱۴۰۱/۶/۲
سلام در این کتاب که کما بیش به واقعیت شبیه بود متاسفانه مردان خیانت کار کم نیستند
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب به رنگ سراب

برای دریافت کتاب به رنگ سراب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.