معرفی و دانلود PDF کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟

عکس جلد کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟

کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ نوشته‌ی جیکوب گرنت، قصه‌ی خرسی مهربان و مرتب است که همراه با عروسکش اورسا در خانه‌ای زیبا زندگی می‌کند. روزی او تار عنکبوتی چسبناک در کتابخانه می‌بیند و تصمیم می‌گیرد تا هر طور شده عنکبوتی که در خانه پنهان شده را پیدا کند.

موضوع کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ (Bear's Scare) چیست؟

آقا خرسه همیشه خانه را تمیز و از وسایل آن به خوبی مراقبت می‌کرد. او خیلی به نظافت و مراقبت از خانه‌اش اهمیت می‌داد، اما چیزی که بیشتر از همه برای آقا خرسه مهم بود، مراقبت از دوست عروسکی‌اش اورسا بود. آن‌ها همیشه در کنار یکدیگر بودند. روزی آقا خرسه یک تار عنکبوت در خانه پیدا کرد و از آن بسیار تعجب کرد. او تصمیم گرفت تا عنکبوت را پیدا کند و او را از خانه‌اش بیرون کند، اما ماجرایی اتفاق افتاد که باعث شد آقا خرسه یک دوست جدید پیدا کند که اصلا انتظار آن را نداشت.

کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ مناسب چه کسانی است؟

جیکوب گرنت (Jacob Grant) این داستان زیبا را همراه با تصاویری دوست داشتنی برای کودکان 3 تا 7 سال تالیف کرده است و مفاهیم مهمی مانند پیدا کردن دوست جدید، پذیرش و احترام به تفاوت‌های یکدیگر، کمک کردن به دیگران، صبر و ... را به آن‌ها می‌آموزد.

در بخشی از کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ می‌خوانیم:

آقا خرسه گفت: اورسا یک مشکل عنکبوتی داریم! من مطمئنم این عنکبوت خانه‌ی ما را پر از تارهای چسبناک می‌کند. من مطمئنم این عنکبوت، با آن همه پا، همه جا را حسابی به هم می‌ریزد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟
نویسنده
مترجمآنوشکا عسکری
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-462-625-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟

برای دریافت کتاب از چی می‌ترسی آقا خرسه؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.