معرفی و دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم

عکس جلد کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآوَرَد.
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی"  از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاورة Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

برخی افراد فقط می‌خواهند دوست شما باشند و شبکه‌ای از دوستان جدید بسازند. برخی می‌خواهند پول بیشتری درآورند یا فقط ورشکست نشوند ممکن است تعداد انگشت‌شماری از «مشتریان خرد» باشند که مداوم خرید می‌کنند و عضو جدید از آب درآید که من به آن می‌گویم :«جهل بر روی آتش.» من جزئیات این را به همراه قصه‌ای در چند پاراگراف توضیح خواهم داد.

برای ساختن یک تجارت بازاریابی شبکه‌ای بزرگ به یک داستان بسیار جذاب در خصوص این فرصت تجاری احتیاج دارید. داستان مربوط به فرصت تجاری می‌گوید که چگونه شنونده‌ی شما می‌تواند پول زیادی در مدت کوتاهی به دست آورد و زندگی‌اش را به سرعت از وضعیت خوب به وضعیت بسیار بسیار خوب تغییر دهد. و به دیگران هم کمک کند که چنین تغییری را ایجاد کنند.

این داستان باید آن‌قدر جذاب باشد که آن‌ها را مسحور خود کند و از شما بخواهند برایشان بیشتر و بیشتر تعریف کنید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 101 ایده برتر - جلد سوم
نویسنده، ،
مترجمابوالفضل یوسفی دارستانی
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۰
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم

برای دریافت کتاب 101 ایده برتر - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.