معرفی و دانلود کتاب 2،834 کلمه دانایی 2

عکس جلد کتاب 2،834 کلمه دانایی 2
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 2،834 کلمه دانایی 2

در کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 نوشته باربارا آن کیفر، توصیه‌هایی کاربردی خواهید یافت که در عین سادگی و وضوح، می‌تواند راهگشای تفکری متفاوت و کارساز در زندگی روزمره‌تان باشد.

گاه یک جمله‌ی کوتاه و ساده‌ی خردمندانه و از سر عقل و تجربه، می‌تواند حلال یک مشکل بزرگ و پیچیده‌ی قدیمی باشد، به شرط آنکه به موقع گفته شود، به دقت شنیده شود و سنجیده به کار رود.

این اثر مثل سایر کتاب‌های «کمک به خود» نیست، چرا که کلمات خرد را در همه‌ی ابعاد و سایز‌ها ارائه می‌کند. همچنین نسخه‌ای برای همه نیست و شما می‌توانید خرد هم‌سایز و هم‌خوان خودتان را در آن پیدا کنید. از گفتارهای فلسفی پیچیده، تا ضرب‌المثل‌های پر معنا، تا کلمات ساده اما کاربردی روزمره. هر بار که آن را بخوانید مطابق با شرایطی که در آن لحظه دارید، مفهوم دیگری از آن درک خواهید کرد و راهکار تازه‌ای در آن خواهید یافت. ممکن است یک جمله دوای درد شما باشد و جمله‌ی دیگر نوش‌ داروی شخصی دیگر. اما در نهایت این شما هستید که باید خرد را به زندگی هر روزه‌تان راه دهید.

از طرف دیگر مجموعه‌ی کلمات خرد شعر گونه است و هر خط آن می‌تواند لحظه‌ی خاصی را برایتان ترسیم کند. کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 (2834words of wisdom) را بردارید و به‌ تصادف صفحه‌ای را باز کنید، خواهید دید که حداقل یک جمله در آن صفحه با لحظه‌ی حاضر شما در ارتباط مستقیم قرار دارد. آنچه در پانزده‌ سالگی به کارتان نمی‌آمد، ممکن است در پنجاه‌ سالگی کلید قفل بسته‌ی زندگی‌تان باشد.

این اثر سه جلدی شامل کلمات و جملات خردمندانه کوتاه و بلندی است که فلسفه زندگی را آموزش می‌دهد. جملات و کلماتی درباره راه و روش زندگی که هر کسی به فراخور خرد و شرایط خود می‌تواند مقصودش را در لا‌به‌‌لای سخنان آن پیدا کند. از گفتارهای فلسفی پیچیده تا ضرب‌المثل‌های پرمعنی و کلمات ساده اما کاربردی در این کتاب وجود دارد. شما می‌توانید هر صفحه از آن را که می‌خواهید باز کنید و جمله‌ای از آن را بخوانید و مطمئن باشید که در آن چیزی را که مطابق با حال شما باشید پیدا خواهید کرد و هر بار که این کتاب را بخوانید مطابق با شرایطی که در آن لحظه دارید، مفهوم دیگری از آن درک خواهید کرد و راه‌کار تازه‌ای در آن خواهید یافت.

باربارا آن کیفر (Barbara Ann Kipfer) کلمات این کتاب را سال‌ها از لا‌به‌لای توصیه‌های بزرگ، کلام بزرگان، گزیده‌های فلسفی، ضرب‌المثل‌ها، کلمات خردمندانه از متفکرین بزرگ و ‌بروزات ساده‌ی عقل سلیم جمع‌آوری کرده است.

در بخشی از کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 می‌خوانید:

به فرزندانت یاد بده مسئولیت کارهای‌شان را بپذیرند
یک لبخند صد وات بزن
اقبال و قدرت همراه هم می‌آیند
با همه با مساوات رفتار کن
مهم نیست «چه» می‌دانی، مهم این است که «که» را می‌شناسی
هیچ‌چیز به اندازه‌ی ملایمت قوی نیست و هیچ چیز به اندازه‌ی قدرت واقعی ملایم نیست
در زندگی هر اتفاقی هم بیفتد، همیشه لحظات گاه‌ به‌ گاه درخشانی وجود دارد
با کم‌تر خواستن، ‌بهتر می‌توانی خودت را بشناسی
پول پس‌انداز کن
میان دو نهایت، زمینه‌ی وسیعی وجود دارد
کلمات مکتوب باید ساده و در عین حال مؤثر باشند
خنده داروی خوبی است
دنیا باید شامل همه‌ی انواع باشد
با تقوا زندگی کن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 2،834 کلمه دانایی 2
نویسنده
مترجمزهره زاهدی
ناشر چاپیانتشارات آینده درخشان
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات447
زبانفارسی
شابک978-600-5527-68-1
موضوع کتابکتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 2،834 کلمه دانایی 2

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب 2،834 کلمه دانایی 2

برای دریافت کتاب 2،834 کلمه دانایی 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.