معرفی و دانلود کتاب 20 تا داستان بیست تومن

عکس جلد کتاب 20 تا داستان بیست تومن
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 20 تا داستان بیست تومن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 20 تا داستان بیست تومن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 20 تا داستان بیست تومن

کتاب 20 تا داستان بیست تومن نوشته‌ی شهلا ظهوریان، متشکل از 29 داستان نوستالژیک و آموزنده است که هرکدام از آن‌ها به بیان یکی از مشکلات روز می‌پردازد.

این مجموعه اثری متعهّد به ارزش‌های انسانی است که شهلا ظهوریان نویسنده کتاب در شرح داستان‌ها قصد دارد علاوه بر بردن شما به گذشته و تازه کردن خاطرات شیرین آن، شما را با قسمت‌هایی از زندگی و درون انسان آشنا کند که بیشتر اوقات نسبت به آن‌ها غافل بوده‌اید. خواندن هرکدام از این داستان‌ها لحظاتی خوب و متفکرانه‌ای را برای شما رقم می‌زند.

در بخشی از کتاب 20 تا داستان بیست تومن می‌خوانیم:

سوار تاکسی که شدم به عادت همیشه جلو نشستم. چهره‌ی راننده در همان ابتدا که سرم را داخل ماشین بردم و مسیر را گفتم برایم آشنا بود، اما اعتنا نکردم. اندیشیدم حتما در این مسیر مسافرکشی می‌کند.

یک‌باره راننده جلوی خانمی ترمز زد و چون آن مسافر تقاضای دربستی کرد برایش توضیح داد مرا تا چهارراه آزادشهر برساند، بعد در خدمت است. صدایش مرا به سال‌های دور برد. آن‌وقت‌ها که محصل بودم. وای! خدایا این مرد دبیر زمین‌شناسی چهارم دبیرستانم بود و چه پیر شده بود.

اگر وقت دیگری بود حتما سلام می‌کردم و از اینکه روزگاری شاگردش بودم ابراز خوشحالی؛ اما الان اصلا جایش نبود. می‌دانستم شرمنده می‌شود.

وقتی به دبیرستان ما آمد تازه دانشگاه را تمام کرده بود. نمی‌دانم شاید پارتی گردن‌کلفتی داشت که اول خدمت به مشهد، آن‌هم بهترین ناحیه آمده بود. اما خوب جوان بود و ژیگول و از همه مهم‌تر مجرد!

آن‌وقت‌ها هنوز حجاب در مدارس اجباری نشده بود. عده‌ای روسری فسقلی به سر می‌کردند. یکی‌ دو نفر روسری سفت و سخت که تا روی ابروها پایین می‌آمد و تقریباً سه‌ چهارم کلاس هیچ! و چقدر بچه‌ها زنگ زمین‌شناسی به همان چهارلاخ گیسشان می‌رسیدند و هم‌پای آن شیطنت می‌کردند.

فهرست مطالب کتاب

پیرمرد و رؤیا
جمعه‌ی خوب
مرغ
یک قل دوقل
دربست
آبروداری به شیوه عمه خانم
یک فنجان چای با طعم ننه!
بانو مارپل
خشونت علیه زنان
بلا بخورد به سوادت!
موی گربه!
نقرس و چربی بالا
داستانک
فامیل دور
فامیل نزدیک
انتر خانم!
چرخ و فلک
تابووووو
مگس و تافت
فضولی موقوف
اگر من...
مُشت یا ناز
نسل سوخته
28 مرداد
عروسی
پیانو
عمه‌جان سیاست
عید دیدنی
نامه‌ای به پینوکیو

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 20 تا داستان بیست تومن
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۶
زبانفارسی
شابک978-600-451-295-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 20 تا داستان بیست تومن

Capoeira Kiev
۱۳۹۹/۲/۳۱
بیست داستان بدست هزار تومان کتاب خوبی هست برای ترجمه کلمات جالبی برای ترجمه پیدا کردم درش
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب 20 تا داستان بیست تومن

برای دریافت کتاب 20 تا داستان بیست تومن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.