معرفی و دانلود کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

عکس جلد کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی اثر داتچامو زاکاری، گفتار‌هایی مؤثر از بهترین استادان در زمینه خود‌یاری، ثروت‌آفرینی و ایجاد انگیزه را بیان کرده است. این اساتید ارزشمند، آنتونی رابینز، زیگ زیگلار، رابرت کیوساکی، جان مکس‌ول و دیگر متفکران بزرگ هستند.

در کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی (Powerful Quotes From Top 300 Motivators)، شما دلایل وجود اختلاف طبقاتی در کشورها را درک می‌کنید، در این کتاب شما با قدرت آموزش‌های مالی و قدرت نهفته در بدهی آشنا می‌شوید و همچنین تفاوت بین بدهی و دارایی را درک می‌کنید و می‌فهمید که در مدارس و دانشگاه‌ها چیزی در مورد پول به ما یاد نداده‌اند زیرا معلمانمان هم چیزی در مورد پول بلد نبوده‌اند.

یک گفتار چه فایده‌ای برای شما دارد؟ یک گفتار یک ابزار قدرت برای ذهن، روح و روان ما است. هنگام سختی‌ها و زمانی که روحیه خوبی نداشته باشید، یک گفتار ذهن شما را فعال‌تر کرده و آسودگی سریع و آنی به شما می‌دهد. یک گفتار علاوه بر راهنمایی شما، ذهنتان را باز کرده و در بهترین حالت طرز تفکر‌های اشتباه، روش و رفتار نامناسب را درست می‌کند... در کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی بیان همه فایده‌های یک گفتار خوب و تاثیرآن در زندگی شما نمی‌گنجد.

یکی از راه‌های استفاده از این کتاب خواندن هر روزه حد‌اقل یک تا ده گفتار صبح‌ها پس از بیداری و شب‌ها قبل از خواب است. با انجام این کار به راحتی روح خود را جلا می‌دهید، چرا که بخواهید یا نه، انرژی منفی در همه‌جا وجود دارد و یک گفتار خوب انرژی منفی ذهن را از بین می‌برد. کار دیگری که می‌توانید هنگام مواجهه با مشکلات زندگی انجام دهید، مراجعه به کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی نوشتۀ داتچامو زاکاری (Dotchamou Zakari) است. ممکن است بتوانید به سرعت گفتاری پیدا کنید که به شما با آگاهی و انرژی مثبت بیشتری در حل مشکل کمک کند.

در بخشی از کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی می‌خوانیم:

«وقتی خود را به تغذیه مناسب، زندگی با اخلاق، رشد ذهنی و روحی و همچنین عدم استفاده از موادذمخدر و الکل ملزم می‌کنم، به خود این امکان را داده‌ام تا بهترین بوده و بهترین عملکرد را داشته باشم و در نتیجه به پاداش آن دست یابم.» «زیگ زیگلار»

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
توصیه‌های مؤثر آنتونی رابینز
توصیه‌های مؤثر زیگ زیگلار
توصیه‌های مؤثر رابرت کیوساکی
توصیه‌های مؤثر جان مکس‌ول
توصیه‌های مؤثر از ذهن‌های برتر
توصیه‌های جیم ران برای تغییر زندگی
توصیه‌های مؤثر ناپلئون هیل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی
نویسنده
مترجمهدا مزرعه
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات80
زبانفارسی
شابک978-600-6235-96-7
موضوع کتابکتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

علی کوچکی
۱۴۰۱/۳/۱۳
این کتاب در هر جایی که هستم به راحتی کاربرد داره و از مطالبش برای تیم کاریم فرستاده میشه
در کل کتاب و گفته‌های جالبش باعث حرکت و انگیزه میشه
Ramin Nikan
۱۳۹۸/۸/۳
کتاب خوبی بود ممنون از کتاب راه
امین بخشعلی
۱۳۹۷/۲/۸
جملات الهام بخشی داره و کتاب خوبی است
Mohamad Amiri
۱۳۹۷/۶/۴
کتاب جالبی بود
قاسم جلیلی
۱۳۹۷/۱/۳۰
خیلی خوب بود
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

برای دریافت کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.