معرفی و دانلود PDF کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

برای دانلود قانونی کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 جلد اول از مجموعه مهارت‌های گفتاری است که در کمترین زمان، موثرترین مطالب برای آموزش مکالمه انگلیسی (Speaking) را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این کتاب متشکل از مقدمه و ده فصل است که مطالعه‌ی مقدمه‌ی اصلی، برای ورود به مباحث کتاب، لازم و ضروری است. این مقدمه حاوی اصول کلی مهارت مکالمه (Speaking) بوده و معیارهای نمره‌دهی در آزمون‌های بین‌المللی را مشخص می‌کند. در کنار هر فصل، بخش‌هایی به عنوان تمرین اضافی (Extra Practice) در نظر گرفته شده تا شما بتوانید با مراجعه به آن، تمرین‌های بیشتری در دسترس داشته باشید. علاوه بر آن، پاسخ نامه‌ای برای تمرین‌ها در نظر گرفته شده که با مراجعه به آن می‌توانید پاسخ‌های صحیح پرسش‌های کتاب را مشاهده کنید.

از آنجایی که بسیاری از شما ممکن است زمان اندکی برای مطالعه داشته باشید، از این رو، حذف موارد آموزشی نامتناسب و همچنین مواردی که از جمله فعالیت‌های تکمیلی کتاب‌های آموزشی به حساب می‌آید، در کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 (مکالمه آکادمیک برای آزمون‌های بین‌المللی) مدنظر بوده و در مدت زمان کوتاهی مطالب فوق‌العاده موثر و کاربردی را به شما می‌آموزد. لازم به ذکر است که کل مطالب کتاب به زبان اصلی (انگلیسی) تالیف شده است.

فهرست مطالب کتاب

Introduction
Unit 1: Daily Life
Unit 2: Hobbies
Unit 3: Jobs
Unit 4: Cities and Towns
Unit 5: Education
Unit 6: Special Events
Unit 7: Vacation
Unit 8: Experiences
Unit 9: Health
Unit 10: Relationships
Extra Practice

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1
نویسنده، ، ، ،
ناشر چاپیانتشارات ناقوس
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات108
زبانانگلیسی
شابک978-600-473339-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان انگلیسی، کتاب‌های آزمون تافل
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

Azi Tir
۱۴۰۱/۷/۷
من کمی انگلیسی قبلا خونده بودم و هدف داشتم که دوباره شروع به مطالعه کنم برای شرکت در آزمون تافل. کتاب خوبی هست، منتهی قسمتی که باید گوش بدیم و سپس پاسخ بدهیم، امکان پذیر نیست
Asal Ansari
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
خیلی بد است اصلا توصیه نمیکنم کتاب‌های خیلی عالی ترم وجود داره
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

برای دریافت کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.