معرفی و دانلود PDF کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)

عکس جلد کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)

کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) تکنیک‌های مهم شطرنج را با بیانی ساده به زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. خلیل حسینی در این کتاب تلاش کرده تا شطرنج‌بازان ترفندهای کلیدی را بیاموزند و از آن‌ها در مسابقات مختلف استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)

یادگیری اصول اولیه بازی شطرنج منجر به ارتقاء سریع سطح مهارت از یک بازیکن مبتدی به یک بازیکن پیشرفته و حرفه‌ای می‌شود. در غیر این صورت یک بازیکن مبتدی برای درک این اصول باید بازی‌های بی‌شماری انجام دهد تا از این اصول آگاه شود و به رتبه‌های بالاتری برسد.

کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) امکان کسب مهارت‌های فنی این بازی را برای شما فراهم می‌کند و اصول بازی شطرنج را به زبان انگلیسی، به علاقمندان این رشته آموزش می‌دهد.

زبان انگلیسی کتاب حاضر باعث آشنایی علاقمندان رشته شطرنج با اصطلاحات تخصصی این رشته شده و آن‌ها برای شرکت در مسابقات بین‌المللی آماده شوند.

کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) مناسب چه کسانی است؟

اگر برای پیشرفت خود در بازی شطرنج به یک راهنما نیاز دارید، این کتاب همچون یک مربی حرفه‌ای در کنار شما خواهد بود.

در بخشی از کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) می‌خوانیم

In some opening, checking the opponents king is part of the sequence of moves and the player who wants to use it to start the game usually uses check; otherwise, at the other opening, oftenunnecessary checking the king, even causes the opponent tocomplete the process of his opening better. Therefore, there is noneed for unnecessary check and this opportunity should be used todevelop other pieces

فهرست مطالب کتاب

Introduce
Part One: Principles
Part Two: Exercises
References

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)
نویسنده
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۹۰
زبانانگلیسی
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج)

برای دریافت کتاب Principles of playing chess (اصول بازی شطرنج) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.