معرفی و دانلود رایگان کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

عکس جلد کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

در سال ۱۸۷۲ در شهر لندن آقای فیلیس فاگ یکی از اعضای (کلوپ ریفورم) در خیابان (ساویل رو)، زندگی می کرد. کسی به درستی او را نمی شناخت، چرا که او هرگز در مورد خویش چیزی نمی گفت. ولی قدر مسلم او یک انگلیسی بود، یک انگلیسی اصیل و خوش سیما. او هرگز در بانک و فروشگاه های شهر دیده نشده بود. در دنیای دریانوردان و ملاحان بیگانه بود. تاجر و بازرگان نبود. کشاورز نبود. دانشمند نبود. نویسنده نبود، و گویا شغل و پیشه ای نداشت. تنها چیزی که مردم شهر از او می دانستند این بود که او یکی از اعضای کلوپ ریفرورم است.
آیا فیلیس فاگ ثروتمند بود ؟ بله، مسلما”. اما کسی نمی دانست که او این ثروت را از کجا به دست آورده است و او هم آدمی نبود که دراین باره حرفی بزند، آقای فاگ مقتصد و صرفه جور بود، ولی به نظر نمی آمد که خسیس و پول پرست باشد او خیلی کم حرف می زد و از آنجا که دقیق و مقرراتی بود و هر روز دقیقا هرکاری را به وقت خود انجام می داد، کنجکاوی مردم نسبت به شناخت او و گذشته او بیشتر و بیشتر می شد.
آیا او جهان دیده بود؟ احتمالا”، زیرا هیچکس بهتر از او از نقشه جهان آگاهی نداشت.

Around the World in Eighty Days (French: Le tour du monde en quatre-vingts jours) is a classic adventure novel by the French writer Jules Verne, published in 1873. In the story, Phileas Fogg of London and his newly employed French valet Passepartout attempt to circumnavigate the world in 80 days on a £20,000 wager (equal to about £2 million in 2016) set by his friends at the Reform Club. It is one of Verne's most acclaimed works. …

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۲
زبانانگلیسی
موضوع کتابstory books
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

الناز محمدی
۱۴۰۱/۲/۱۱
شاهکاری توی ژانر کتابهای سفرنامه ای- تخیلی! جالبه که بدونیم ژول ورن نقشه‌ی سفرش رو توی این کتاب بر اساس کشورهایی نوشته که به اونا سفر نکرده و بر طبق اظهارات دیگران دید نسبی به این کشورها داشته! ژول ورن توی حیطه‌ی تخیلاتش خیلی زودتر از زمان خودش پیش رفته بوده! مثلا اختراعات و کشفیاتی رو مثل تلفن، رو خودرو، چرخ بال، زیر دریایی ‌و… سالها قبل از اینکه اونها به دنیا معرفی بشن، توی کتابهای خودش آورده. به همین دلیل به ژول ورن لقب پدر ادبیات علمی-تخیلی رو دادن!!! درکل قوه‌ی تخیل ژول ورن، چه در کتاب سفر به اعماق زمین که دنیای زیر زمین رو برای ما تصور پذیر کرده، و‌ چه توی این کتاب که دنیا رو جلوی چشمان ما در ۸۰ روز با هر وسیله‌ی نقلیه‌ای که بشه تصور کرد درنوردیده، نیرویی مثال زدنی و غیر قابل وصف هستش. اینجاست که میبینیم تخیل مرزی نداره و می‌تونه توی زمان و مکان و جغرافیا سفر کنه و شاهکاری مثل دور دنیا در هشتاد روز رو بیافرینه
ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۱۱/۹
کتاب دور دنیا در هشتاد روز یکی از آثار معروف نویسنده فرانسوی ژول ورن می‌باشد که درباره یک شرط بنده است که شخصیت اصلی داستان آقای فوگ شرط میکند که در هشتاد روز به دور دنیا بگردد، او با قطار سفر خود را آغاز می‌کند و در راه سوال یک کشتی به نام منگولیا میشود و با آن به هندوستان میرود، در هندوستان زیادی اتفاقات برای این شخص میافتد برای مثال به دلیل اینکه مسلمان نبوده و به درون مسجد رفته است رو را دستگیر و محاکمه میکنند اما با گذاشتن وثیقه گزافی خود را از زندان آزاد میکند، سپس در جنگل از یک هندو فیلی کرایه میکند و سوال آن میشود در راه یک زن را که شورشیان به حریم آن‌ها تجاوز کرده بودند نجات میدهد و او نیز همسفر آنان میشود؛ در اواخر سفرشان به او تهمت دزدی میزنند و اورا دستگیر میکنند، اما متوجه میشوند که اشتباه بوده و دوباره وی را آزاد میکنند. در نهایت آقای فوگ که خود را شسکت خورده میداند به منزل خود باز میگردد اما ناگهان خدمتکارش برایش خبر می‌آورد که چون سفرشان را از طرف شرق به سمت غرب آغاز کرده‌اند یک روز زود تر به مقصد رسیده‌اند. بنابراین آقای فوگ در آخرین لحظات خود را به سر قرار میرساند و شرط را برنده میشود. اگر زبان انگلیسی شما خوب است حتما این رمان زیبا را مطالعه کنید.
زینب عطایی
۱۴۰۱/۱/۲۵
عالی بود عالی من قبل از این ترجمه‌اش رو خونده بودم و به نظرم خیلی بی‌نقص بود و این رو هم گرفتم و خوندم
روان بود و گاهی دچار کمی مشکل میشدم ولی واقعا برای زبان عالی هست پیشنهاد میشه بخونید. 🌹
نارین نصرتی
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
ژول ورن نویسنده داستان‌های علمی تخیلیه. این رمان هم جزو بهترین‌های اون هست. هرچند که ممکنه در میانه‌های داستان احساس خستگی به سما دست بده ولی پایان جالبی داره. پیشنهاد میکنم بخونید 😁❤
نیلوفر بافکر
۱۴۰۰/۲/۱۴
بد نبود ولی فیلمش خیلی قشنگ تر بود حتما ببینید و من قبلا کتابش را له اینگلیسی خوندم خیلی کامل تر و بهتر بود اگر این کتاب رو دوباره دیدم تصویرش رو می‌زارم ببینین
محسن قیومیان
۱۳۹۷/۲/۳۰
کتاب خیلی خوبی هستش. اما متاسفانه اسم مترجم انگلیسی کتاب معلوم نیست. چون این کتاب چندین ترجمه انگلیسی مختلف داره.
Amir Alo
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
بسیار خوب و رمانی معروف که خیلی فیلم درباره‌اش ساخته شده😇😆☺😃😄😅😕😑😐😃😂😂😂😂😂😂😂💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
H C
۱۳۹۹/۸/۲۰
ترجمه لطفا من انگلیسی کتاب رو خوندم الان برای معلم فارسی نیاز دارم تا فردا ترجمه هم بزارید زود
Mary B
۱۳۹۸/۷/۲۴
خیلی خوبه که کتاب‌ها دوزبانه هستن (هم فارسی آن موجوده و هم انگلیسی) 👌👌
ایمان قزلباشان
۱۳۹۶/۷/۱۷
the adventure story i love it so much i have read it abut 15 times
شقایق رشیدی
۱۳۹۶/۴/۹
عالی ولی نمیشه ترجمه باشه😕😕😕
فاطمه یوسف نیا
۱۴۰۰/۹/۱
ممنون از برنامه‌ی خوبتام من خیلی از این کتاب خوشم آمد باز هم ممنون
رحمان عطایی
۱۴۰۰/۳/۲۵
من زبان بلد نیستم دارم ترجمه میکنم فک کنم یکسال طول بکشه تا تمامش کنم
ترانه شاکر
۱۳۹۶/۷/۸
خیلی خوب بود خیلی زیبا بود احساس میکردم خودم یکی از شخصیت‌ها هستم. عالی👌🏻
parisa azizi
۱۳۹۶/۵/۹
ترجمشو بذارین لطفا
مشاهده همه نظرات ۴۲

راهنمای مطالعه کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز)

برای دریافت کتاب around the world in 80 days (رمان دور دنیا در 80 روز) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.