معرفی و دانلود رایگان خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

عکس جلد خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود (چکیده کتاب) نوشته‌ی وس بری از جمله آثار پرفروشی است که شما را برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان و تبدیل شدن به رهبری موفق راهنمایی می‌کند.

این کتاب به شما می‌گوید اگر حواستان به جزییات و چیزهای کوچک باشد مسائل بزرگ خودشان به بهترین حالت ممکن حل و فصل می‌شود.

هرگاه با رهبران موفقی ملاقات کنید از اینکه برای مسائل ناچیز و پیش پا افتاده‌ای که اکثر مردم به آن توجه نمی‌کنند و به راحتی از کنارش می‌گذرند، وقت و انرژی صرف می‌کنند، تعجب خواهید کرد. آن‌ها به خوبی می‌دانند که اگر به مسائل جزیی نظم و ترتیب بدهند، به دنبال آن مسائل بزرگتر خود به خود سروسامان می‌گیرد. کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود، به شما آموزش می‌دهد که چگونه پیش از هر گونه اقدامی دغدغه‌های خود را به مسائل کوچک اختصاص دهید. همیشه به یاد داشته باشد هر اتفاق بزرگ، شروعی کوچکی دارد. عمر شکست‌ها کوتاه است و نباید عقب نشینی کنید. جلو بروید و برنده باشید.

آنچه با مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود خواهیم آموخت:

- پرورش ویژگی‌های رهبران بزرگ در خود
- بهبود استعدادهای شغلی به وسیله یادگیری زبان
- چگونگی رشد دادن یک تجارت در شرایطی که سرمایه کافی در دسترس نیست
- پیشرفت چشم‌گیر در مسیر با استفاده از روش‌های خلاقانه و هوشمندانه و منعطف

وس بری را بیشتر بشناسیم:

وس بری (Wes Berry) یک کارآفرین، نویسنده، سخنران انگیزشی و مدیر مدرسه است که سال‌هاست فعالیت مستمر داشته و در حرفه‌ی کاری خود درخشان بوده است. او به عنوان یک کارآفرین برای تجارت خود یک سبک استراتژیک مدیریت را برگزید که باعث شد سود چند میلیون دلاری به دست آورد. او در طول سال‌ها به بیش از چهل کسب‌وکار خدمات مشاوره‌ای‌ ارائه داده و در دنیای تجارت و آموزش سخنرانی‌های متعددی انجام داده است.

وس به عنوان مهمان در چندین برنامه گفت‌وگو محور ظاهر شده و بارها با رسانه‌های چاپی مصاحبه کرده است. بری در هیئت مدیره یک بنیاد آموزشی کمک به جوانان جامعه و بیمارستان هنری فورد خدمت می‌کند. از افتخارات او می‌توان به این چند مورد اشاره کرد:

- در سال 2018 شماره یک بهترین نویسنده در آمازون.
- در سال 2019 برنده بهترین کتاب تجاری از جشنواره کتاب جنوب کالیفرنیا.
- درسال 2019 یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان ایالات متحده.
- در سال 2019 نویسنده پرفروش روزنامه وال استریت ژورنال.
- در سال 2019 برنده بهترین داستان غیر داستانی در جشنواره کتاب نیویورک.

مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر از دوستداران کتاب‌های حوزه موفقیت و مدیریت و به دنبال یافتن راهی برای بهبود وضعیت کسب و کارتان هستید، مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود به شما پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیده کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود:

- چه بسیارند مردانی که درست زمانی دست از کار کشیدند که اندکی تلاش و اندکی صبر، موفقیت را برایشان به همراه می‌آورد.

- مرز میان شکست و موفقیت چنان باریک است... که ما اغلب بدون اینکه حواسمان باشد بر روی آن ایستاده‌ایم.

- به خاطر داشته باشید که چیزی به نام شکست وجود ندارد. تمامی ناکامی‌ها موقتی هستند و گذرا. این رویداد عظیم پایانی ندارد...مگر این‌که شما بخواهید تسلیم شوید.

- همواره به دنبال یافتن راه‌هایی باشید برای کنترل میدان بازی و تغییر شرایط به نفع خودتان. در کسب‌وکار بسیار زیاد پیش می‌آید که کوچک‌ترین امتیاز می‌تواند شما را به پیروزی برساند و یا باعث شکست شما شود. هیچ‌گاه دست از یافتن راهی برای برتری برندارید.

- با جدیت به دنبال این باشید که مهارت درک دیگران را در خود تقویت کنید. همدلانه به آن‌ها گوش سپارید و از آنچه می‌بینید بیاموزید. برآشفتن به خاطرِ مسائل پیش‌پاافتاده که کاری ندارد اما اغلب در پشت این مسائل داستانی متقاعدکننده نهفته است.

در بخشی از کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود می‌خوانیم:

هر کسب‌وکار موفقی خوب می‌داند که باید برای افزایشِ رضایتِ شغلی نیروهایش، به آن‌ها نشان دهد قدر کارشان دانسته می‌شود. راه‌های دیگری نیز برای انجام این کار به جز پاداش نقدی وجود دارد. حتی چیزهای کوچکی مثل کمی غذا نیز می‌تواند به محیط کار شما انرژی ببخشد. شگفت‌انگیز است که یک بشقاب شیرینی و کمی میان وعده سالم چگونه می‌تواند محیط کار شما را پربارتر کند. به‌طور مثال همیشه چند جعبه دونات و شیرینی در محل کار ما بود. تابستان‌ها یک روز در هفته را در فضای باز بساط باربیکیو علَم می‌کردیم و در بقیه سال وقتی هوا سرد بود، برای همه پیتزا می‌خریدیم. همواره سعی می‌کردیم در طول روز از این دست استراحت‌های اجباری داشته باشیم تا افراد فرصتی برای تجدید قوا پیدا کنند. انجام خودجوش این کار سخت است اما من همیشه سعی کردم این را در فرهنگ کسب‌وکارم بگنجانم و به‌راستی، خوب یا بد...یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود.

تنها به شما بستگی دارد که می‌خواهید به کجا برسید. تنها به شما بستگی دارد که کسی باشید که می‌خواهد هر آنچه برای رسیدن به موفقیت از دستش برمی‌آید انجام دهد. تنها به شما بستگی دارد که عزم و اراده‌ای در درون‌تان برانگیزید که به همراه نگرشی مثبت شما را به‌سلامت در مسیری که در پیش رو دارید رهنمون شود. آری تنها به شما بستگی دارد.

فهرست مطالب کتاب

درباره ره‌آورد مدیریت
مقدمه
آوردگاه نبرد را بررسی کنید
چالش‌های رهبری را بشناسید
به دنبال سوزنی باشید در انبار کاه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
نویسنده
مترجمزهره نوروزی
ناشر چاپی ماهنامه ره آورد مدیریت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

Leyla Kh
۱۴۰۱/۶/۸
کتاب خوب قابل درک و کاربردی بود، هرگاه رهبری موفق را ملاقات کنید، احتمالاً متعجب خواهید شد وقتی دریابید این افراد برای مسائلی ناچیز و پیش‌پاافتاده که بیشترِ مردم به‌راحتی از کنار آن رد شده یا آن را نادیده می‌گیرند، اینقدر از زمان و انرژی‌شان مایه می‌گذارند. آن‌ها به‌خوبی آگاهاند که اگر به مسائلِ به جزئی سروسامانی ببخشند، مسائل بزرگتر خودشان سامان خواهند شد؛ بنابراین، پیش از هر چیز، هم‌وغم‌تان را بگذارید بر روی مسائلِ کوچک. دائم به خودتان نهیب بزنید که هر رویدادِ عظیمی را سرآغازی است خُرد. عمرِ شکست‌ها همیشه کوتاه است، پس عقب ننشینید. به‌پیش بروید تا سرانجام برندهٔ این رویدادِ عظیم باشید. تا به حال به هر شخص موفقی برخورده‌ام و هر رهبر بزرگی را که بررسی کرده‌ام، به شکلی مهر تاییدی بوده‌اند بر همین امر. بهتر بگویم، به نظر می‌آید افرادِ موفق زمان و انرژی بیشتری را صرف مسائل کوچکی می‌کنند که افراد ناکام اغلب به‌راحتی از کنارشان عبور می‌کنند. رسالتِ کتاب «یک سفرِ هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود» این است که به شما بگوید اگر حواستان به چیزهای کوچک باشد، مسائل بزرگ خودشان به بهترین شکل حل‌وفصل می‌شوند.
این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند درکارشان موفق باشند پیشنهاد می‌کنم
سمانه فیاضی
۱۴۰۱/۹/۲
سلام و احترام
کتاب خیلی خوبی بود. نکات مفیدی برای فراگیری داشت. حسن کتاب در خلاصه بودن و گزیده بودن محتوای آن بود. از طرف دیگه با توجه به اینکه من پیامی به گارسیا رو هم گوش کرده بودم، مروری بر محتوای اون هم در این خلاصه کتاب داشتم و بین محتوای این کتاب با پیامی به گارسیا هم ارتباط خوبی برقرار شده
بود. اما یک نکته‌ای که وجود داشت این بود که اهمیت برداشتن گام اول و چگونگی برداشتن گام اول که هدف اصلی کتاب بود از جایی از کتاب کمی کمرنگ تر شد و احساس کردم تا حدی مسیر اصلی موضوع تغییر کرد که این کمی نامطلوب بود. دوست داشتم در خصوص برانگیختن، ابزارها و راهکارهای شروع حرکت و برداشتن گام اول بیشتر صحبت می‌شد.
نازگل
۱۴۰۱/۷/۱۱
چون خلاصه و مفید بود خیلی واسم با ارزش شد، کل مطلب این کتاب: اول چرای کار کردن و هدفی که دارید تعیین کنید تا بتونید به کاری که انتخاب میکنید ادامه بدید، از جزئیات نگذرید و حتما تو تخصصی که دارید مدام‌ در حال یادگیری و ارتقای کار باشید!
هیچوقت دست از تلاش بر ندارید و از شکست نترسید شکستی وجود فقط
نداره پستی و بلندی مسیر پیش روست.
قشنگ‌ ترین‌ جمله‌های این‌ کتاب: 1_شکستی وجود نداره مگر آنکه تسلیم شوید
2_بزرگ‌ترین اشتباه آن‌ است که مدام‌ از انجام اشتباه بترسید
مرسی بابت این خلاصه.
محمد نیک روان
۱۳۹۹/۹/۱۳
خواندن کتاب خیلی خوبه، ولی از اون مهمتر اینه که بتونیم از کتابهایی که خوندیم تو زندگیمون استفاده کنیم، خواندن خلاصه کتابها خوبیهای زیادی داره، مثلا زمان کمی ازمون میگیره، مروری میشه برای مطالعات قبلی و باعث میشه مطالب در ذهنمون جا بیافته، اینجوری میتونیم از کتاب در زندگی واقعیمون استفاده کنیم چند و (کافیه دقیقه از هفته رو به این کار اختصاص بدیم)
ممنون از ره اورد مدیریت کتابراه برای چنین کتابهایی
رهام شیرانی
۱۴۰۱/۴/۲۱
سلام ب همه‌ی کتاب راهیان عزیز، کتاب خیلی مختصر و مفید‌ی است ک ب زبان ساده راهنماییی برای شروع کارهای بزرگ با قدم‌های کوچک است و شکست را ب درک و پذیرش ما ربط داده و تا وقتی ما نخواهیم شکستی وجود نخواهد داشت چرا ک تمام شکست‌ها موقتی خواهند بود در صورتی ک ما بخواهیم و شعر اگر‌های فوق‌العاده آخر کتاب ک من از خواندنش لذت بردم. ممنونم از نویسند وکتاب راه همیشه همراه من وبا آرزوی بهترین‌ها برای شما دوستان عزیز
هلیا رادمنش
۱۴۰۰/۱۱/۲۴
عالییییییییی اصلا جایی هیچ حرفی نمی‌زاره
این کتاب به ما یاد میده که هیچ وقت شکستی وجود ندارد مگر اینکه ما خودمان را عقب بکشیم
یک کتاب بسیار عالی برای مدیریت کردن زمان و کارهایمان
این کتاب رو به کسانی که میخوان زمان و کارهایشان رو مدیریت کنن توصیه می‌کنم حتما بخونن اصلا پشیمون نمیشن
حسین عباسی
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
عالی بود این کتاب
عزیزان به عنوان کتاب دقت کنید؛ اولین گام همیشه سخته اما ممکنه از زمانی که برای مطالعه میگذارید سپاسگزارم چون با بالا رفتن سطح دانش و بینش شهروندان یک جامعه اون جامعه به سعادت میرسه منتهی باید این مطالب رو در زندگی به کار ببندیم که جامعه‌ای پویا داشته باشیم
احسان حسینی
۱۴۰۰/۸/۹
این کتاب خوبه ولی هی جملاتش تکراری هستش.... مثلاً می‌خواد بهمون بفهمونه که یک فرد موفق باید سخت تلاش کنه و این کلمه رو هی به طوری که کلمات عوض کنه میگه... و من تا وسط کتاب خوندم و ازش خسته شدم آنقدر که تکراری بود... ولی بعد نیس تا نصفه این کتاب رو بخونید...
مینا دهقانی
۱۴۰۱/۵/۲۴
منتظر آن روز موعود که همه چیز کامل باشد نباش، آنچه برایت به یک دست آورد تبدیل میشود ادامه دادن در روزهایی که ادامه دادن هیچ معنایی ندارد، راه منحصر بفرد خودت را خواهی یافت، اگر متوقف نشوی
همه چیز در ادامه است
آرش کیانی نیا
۱۴۰۱/۲/۹
نویسندگی بسیار عالی داستانی کاملا قابل باور با جزییات زندگی و اتفاقات و مشکلاتی که سرراه آدمای موفق وجود داره برای شروع و گذاشتن قدم اول موفقیت مطالعه این کتاب ضرری نداره پیشنهادش میکنم به دوستان
الیسا الهی منش
۱۴۰۰/۱/۷
با سلام خدمت تمام هموطن‌های عزیزم کتاب عالی بود برای رهبری شخصی و موفقیت. ممنونم از سازندگان این اپلیکیشن عالی کتابراه. خوندن کتابش رو بهتون با اطمینان توسیه میکنم:)
Faz P
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
کتاب مطالب ارزشمندی داره و در مورد تلاش و استمرار صحبت میکنه و اینکه شکستی وجود نداره اما تا یه جایی خوب پیش میره ولی بعدش مطالب کمی تکرار میشه
مهتاب رهایی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
عالی بود عالی
حتما این کتاب و دانلود کنید و گوش بدید این که شکستی وجود نداره جز باور و کنار کشیدن خودما دریچه‌ی بزرگی بروی باورهامون باز میکنه
ممنون از نویسنده
قاسم صالحی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
با توجه به کمبود وقت برای بیشتر انسانها، خلاصه‌ی کتابها می‌تواند بسیار مفید باشد. ضمن اینکه به قول انگلیسی‌ها صحرای سینا را باید بشکه بشکه طی کرد.
حامد ریاحی
۱۴۰۱/۷/۱۹
بسیار عالی و پر از نکاتی که هر کدام میتونه یک کسبو کارو رونق بده و متحول کنه... به یکبار بسنده نکنید! حداقل ده بار این کتاب را بخوانید
مشاهده همه نظرات ۷۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

برای دریافت خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.