معرفی و دانلود کتاب صوتی سفر روح

عکس جلد کتاب صوتی سفر روح
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سفر روح

کتاب صوتی سفر روح روایت خاطرات کسانی است که در طی سال‌ها برای هیپنوتیزم درمانی به مایکل نیوتن مراجعه کرده‌اند. در واقع این کتاب سیری در جهان‌های معنوی دارد و از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم دیدار می‌کند.

کتاب سفر روح (Journey of souls) حاصل تحقیقات نویسنده در طی چهل سال درمان و بررسی صدها مورد خاص است. او که مرکز توجه خود را به حالات گوناگون روان و روح معطوف کرده، به مواردی از حالات روح و عالم برزح و کیفیات گوناگون آن دست یافته که بسیار تفکربرانگیز است. کتاب سفر روح گزارشی است درباره‌ی سرنوشت روح پس از مرگ و مراحلی است که روح طی می‌کند تا آماده شود و دوباره برای زندگی نوینی به عالم خاکی برگردد.

دکتر نیوتون (Michael Newton) در این کتاب و کتاب سرنوشت ارواح حالات و تجربیات گوناگون بیماران خود را دسته‌بندی کرده و با بیانی ساده، یافته‌های آنان را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. کتاب سرنوشت روح ادامه شرح تحقیقات نویسنده درباره‌ی تجربیات کسانی است که توسط خواب درمانی به زندگی‌های گذشته خود دست یافته‌اند. این دو کتاب به 25 زبان مختلف ترجمه شده‌اند.

در توضیحات پشت جلد کتاب از قول نویسنده آمده است:

آنچه در این کتاب آمده مدیون تلاش کسانی است که در جستجوی کمک به سوی من آمده‌اند و من آن‌ها را هیپنوتیزم کردم چرا که این روش از نظر من وسیله‌ی قابل‌اعتمادی است برای کشف حقایق عوالم بعد. شرح سفر روح به عالم دیگر برآمده از خاطرات کسانی است که طی سال‌ها برای هیپنوتیزم درمانی به من مراجعه کردند. این خاطرات واقعی بیانگر آن است که عالم برزخ عالمی واقعی و ملموس است و در آن فضایی سرشار از محبت شفقت و آرامش حکمفرماست. شگفتی‌های عالم برزخ و مراحل مختلف آن نشان می‌دهد که هدف نهایی خلقت به کمال رسیدن مخلوقات است یعنی برخورداری آن‌ها از تمام نعمات و نشأت الهی و همه‌ی مخلوقات می‌توانند به اندازه‌ی کوشش و ظرفیتشان از آن سیراب شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
شعر
۷ دقیقه
پيشگفتار
۶ دقیقه
مقدمه مترجم
۲۴ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
موسيقی
۱۰ دقیقه
فصل اول، مرگ و عزيمت
۲۱ دقیقه
گزارش 2
۱ دقیقه
موسيقی
۳ دقیقه
فصل دوم، دروازه برزخ
۸ دقیقه
گزارش 3
۷ دقیقه
گزارش 4
۱۰ دقیقه
گزارش 5
۱ دقیقه
موسيقی
۲ دقیقه
فصل سوم، بازگشت به موطن اصلی
۷ دقیقه
گزارش 6
۱۸ دقیقه
گزارش 7
۱۹ دقیقه
گزارش 8
۶ دقیقه
گزارش 9
۱ دقیقه
موسيقی
۲۱ دقیقه
فصل چهارم، روح‌های خطاكار (منزوی)
۸ دقیقه
گزارش 10
۱ دقیقه
موسيقی
۲ دقیقه
فصل پنجم، آشنايی با برزخ
۶ دقیقه
گزارش 11
۵ دقیقه
گزارش 12
۳۶ دقیقه
گزارش 13
۱ دقیقه
موسيقی
۶ دقیقه
فصل ششم، تغيير و تحول و جايگزينی در برزخ
۱۶ دقیقه
گزارش 14
۱۹ دقیقه
گزارش 15
۱ دقیقه
موسيقی
۸ دقیقه
فصل هفتم، جايگزينی
۴۵ دقیقه
گزارش 16
۱ دقیقه
موسيقی
۱۶ دقیقه
فصل هشتم، راهنمايان ما
۸ دقیقه
گزارش 17
۹ دقیقه
گزارش 18
۲۴ دقیقه
گزارش 19
۱ دقیقه
موسيقی
۶ دقیقه
فصل نهم، روح‌های مبتدی
۱۵ دقیقه
گزارش 20
۴۷ دقیقه
گزارش 21
۱ دقیقه
موسيقی
۱۱ دقیقه
فصل دهم، روح‌های متوسط
۶۴ دقیقه
گزارش 22
۱ دقیقه
موسيقی
۱۵ دقیقه
فصل يازدهم، روح‌های پيشرفته
۸۶ دقیقه
گزارش 23
۱ دقیقه
موسيقی
۱۰ دقیقه
فصل دوازدهم، نحوه انتخاب زندگی بعدی
۱۱ دقیقه
گزارش 24
۴۳ دقیقه
گزارش 25
۱ دقیقه
موسيقی
۱۱ دقیقه
فصل سيزدهم، انتخاب جسم جديد
۲۷ دقیقه
گزارش 26
۵۱ دقیقه
گزارش 27
۱ دقیقه
موسيقی
۹ دقیقه
فصل چهاردهم، رخت سفر بستن
۳۲ دقیقه
گزارش 28
۱ دقیقه
موسيقی
۱ دقیقه
فصل پانزدهم، تولد ديگر
۲۷ دقیقه
گزارش 29
۱ دقیقه
موسيقی
۱۷ دقیقه
نتيجه
۱ دقیقه
موسيقی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سفر روح
نویسنده
مترجممحمود دانایی
گویندهآسمان مصطفایی
ناشر چاپیانتشارات نیکو نشر
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سفر روح

ehsan amin
۱۳۹۷/۱۰/۱۲
دخل و تصرف در نوشتار کتاب در پیشگفتار و مقدمه و وارد نمودن نظریات علمای شیعه با چه اجازه و چه منطقی وارد این اثر شده چرا به خودتان اجازه میدهید یک اثر را تحریف کنید، به خواننده یا شنونده کتاب چه مربوط که سید قمی چه نظری در مورد معاد دارد، من کتاب مایکل نیوتن را خریداری کردم نه اصول کافی را!!!!!
راضیه برزگر
۱۳۹۹/۶/۳
نظر من اینه که خدایی که ما میشناسیم با اون همه مهربونی نمیتونه بنده هاش رو به سختی عذاب بده و چنین تعبیر‌هایی فقط آدم رو از خدا دور میکنه اما با توجه به کتاب و آرامشی که انسان فقط بعد از مرگ به اون میرسه بنظرم کاملا منطقی هست نکته دیگه اینکه روح در این کتاب مثل یک پرتو نور معرفی شده و کاملا از مادی دنیای و آب و غذاآزاد هست اما در تعالیم دینی ما زیاد شنیدیم که مثلا آب گندیده در برزخ به خورد روح میدن یا اگر فیلم سیاحت غرب رو دیده باشین فاتحه ما بصورت سیب و آب برای روح کسی که مرده تبدیل میشه و بنظرم اینکه روح بصورت نور باشه خیلی منطقی تره اینجا سوال پیش میاد که نعمت‌های بهشتی چی میشه اینکه میوه و شراب و چیزای دیگه تو بهشت هست؟؟ باید بگم که خدا خودش گفته که روز قیامت از قبر‌ها خارج میشید یعنی ما بصورت همین جسمی که الان داریم وارد بهشت جاودان میشیم در اونصورت نعمات بهشتی رو مصرف میکنیم اما در برزخ اینکه روح بصورت نور است درست تره اما با این همه دلیل که برای خودم دارم بازم نمیدونم که صد درصد مطالبش رو باور کنم یا نه که البته فکر میکنم این شک برای همه بوجود بیاد چونکه ما از ابتدا تصور دیگری از مرگ داشتیم و تغییر اون خیلی سخته
persian man
۱۳۹۹/۱/۳۰
سالها دنبال منبعی برای جوابگیری سوالات ذهنم دست وپا زدم تا حداقل اگه امکان مراوده با فردی عالم و اگاه در اطراف زندگی‌ام را ندارم با چنین کتبی خلأ‌های ذهنم رو پر کنم حال با مطالعه‌ی ایکونه نوشته‌ها سوالات بیشتری برام پیش امده که ایکاش اهل علم و فن این جور مباحث با مطالعه این دسته کتب ما‌ها رو از صحت میزان و سلامت این مطالب اگاه مینمودند.‌ای کاش در مباحث علمی عقیدتی نیز عالمانی اگاه و پر معلومات میان مردم طوری در دسترس بودند تا هرگاه هر نیازمندی برای رفع این نادانی‌های درونش میخواست جواب صحیح و واقعی را بشنود به ایشان دسترسی پیدا میکرد. امیدوارم هرچه زودتر خود امام زمانمون عج انشالله ظهور بفرمایند تا نواقص عقل بشر بدست مبارک ایشان به کمال برسد و بچه مسلمونی نمونه که سوالات بی‌جواب موجب سستی ایمانش نعوذ بالله گردد. اگر از علما کسی هست که مطالب این کتاب رو موازی با انچه اسلام می‌گوید می‌داند لطفا اظهار نظر بفرمایید که کمی مطالب گیج کننده هست.
Amir Irani
۱۳۹۷/۲/۱۷
در این کتاب نویسنده با استفاده از هیپنوتیزم توانسته به اسرار زندگی پس از مرگ دست پیدا کند. از آن جا که در دنیای امروز هیپنوتیزم به عنوان یک روش کاملا علمی پذیرفته شده است، بنابراین میتوان گفت در این کتاب دکتر نیوتن با استفاده از روشهای علمی، نه تنها وجود جهان پس از مرگ را ثابت میکند، بلکه اطلاعات و مفیدی هم در مورد اینکه چه اتفاقاتی پس از مرگ برای ما رخ میدهد، ارائه میکند. نکته‌ای که از اهمیت بسیاری برخوردار است، اینست که اطلاعات ارائه شده در کتاب بر پایه اعتقادات نیست از روشهای علمی بدست آمده است بنابراین نمیتوان به سادگی آن‌ها را انکار کرد. اطلاعات تکمیلی در جلد دوم این کتاب با نام سرنوشت روح آمده است.
Hadi Hosseiny
۱۳۹۹/۶/۱۷
به نظر اینجانب اگر با دقت گوش دهید و بخوانید متوجه می‌شوید بسیاری از نظریات و داستان‌های گزارش‌ها کاملا مبتنی بر خیال پردازی و نظریات و تئوری‌های علمی تایید نشده در زمان انتشار کتاب پی ریزی شده و از برهان و دلایل قوی برخوردا نیست. اگر بخواهیم این نظریه را بپذیریم که برزخی با کیفیت و کمیت این محترم دانشمند وجود داشته باشه بازهم مگر روح‌ها و این طراحی خلقت آزار دارن که بخوان در چنیدن حیات اون هم با گونه هیا مختلف تکامل پیدا کند. نامگذاری‌های ابتدایی نظیر ساختمان و کره زمین شماره 2 و... دال بر خیال پردازی و دروغ بودن اد عای این نظریه پرداز و نویسنده است. چرا تا حالا فیلم و اطلاعاتی از جلسات افشا و گزارش نشده اونم مطلب و کشف به این مهمی که اگر درست بود باید به طور گسترده تری بهش پرداخته می‌شد و چطور شده ارواح محترم اجازه دادن مایکل جان دست عالم برزخ را رو کنه.... خدا و خلقت و معاد تنها نظریه‌ای ایست که باید امیدوار باشیم درست باشه و دنیای دیگر و حساب کتابی باشد که هست و تمام.
میترا برتون
۱۴۰۰/۲/۱۹
من این کتاب رو برای بار دومه که مطالعه میکنم، سال‌ها پیش نسخه چاپی رو خونده بودم و الان نسخه صوتی. قصد دفاع کردن یا اثبات چیزی رو به کسی ندارم. فقط میخوام به دوستان بگم گاهی بک‌گراندهای ذهنی ما مانع از پذیرش و فهم مطالب جدید میشن، اگر بتونیم بدون تعصب، درباره صحت مطالبی که از قبل میدونیم یا بهمون و آموزش داده شده، با ذهنی باز مثل یک لوح سفید نانوشته، فقط از دیدگاه عقل علم به مسئله نگاه کنیم “پذیرش” برامون آسون‌تره و این میتونه شاید به آموزش ما و درنهایت به آگاهی منجر بشه. در نهایت میخوام از اون دوستان عزیزی که لو نرفتن فیلم یا عکس یا... رو دلیلی بر دروغ بودن مطالب کتاب میدونن، بپرسم که اگر چنین شده بود، الان شما از ایمان آورندگان دکتر نیوتن بودید؟!!! بیاید با خودمون صادق‌تر باشیم.
من الله توفیق.
علیرضا محمدپور
۱۳۹۹/۱/۲۰
توصیه نمی‌کنم. اولش برام جالب بود ولی وقتی دیدم داره تناسخ را اثبات میکنه شک کردم. به همین دلیل حتی گوش دادن یه این کتاب را وقت تلف کردن دیدم و ادامه ندادم. اتفاقات ممکنه رخ داده باشه و دروغ نباشه ولی 1. ممکنه این اطلاعات از برزخ نیامده باشه بلکه از عالم جن باشه و جناب دکتر فکر می‌کنه از برزخ 2. در اطلاعات میگیره. شیطان نیز گمراه کردن مردم قسمهای زیادی یاد کرده و از جمعیت انسانها برای خود سهمی در نظر گرفته است. 3. اگر تناسخ در این اثر مطرح نمی‌شد باز هم نباید بدون تحقیق تحت تاثیر آن قرارگرفته زیرا نه یک داستان بلکه به زعم خود دارد واقعیت را روایت میکند که ممکن است حقیقت نباشد. یا برداشت ایشان از واقعیت باشد. 4. حقیقت و واقعیت روح و دنیای بعد از آن را در قرآن باید جستجو کرد نه در دستان یک انسان آن هم غیر مسلمان. 5. خود مان همتحت تاثیر محیط فعالیتهای روزانه در خواب چیزهای عجیب و غیر ممکنی را میبینیم و صبح به آن میخندیم. احتمال اثر پذیری روح درمان شوندگان از خواسته‌های روح درمانگر و خط گرفتن خواب دیدن آن‌ها توسط بیمار را نیز نباید نادیده گرفت.
رضا صالحی
۱۳۹۷/۱۰/۹
کتابیست 100% بدعت و از طرف یک شخص بدعت گذار و شاید شیطان پرست و به هر حال تحت تسلط 100% شیطان ارائه شده است. برای این صحبت هایم دلیل دارم. این کتاب و کتاب سرنوشت روح رو من هم به دلم خیلی خوش اومد چون باور ترس از جهنم و عذاب ابدی جهنم رو از آدم دور میکنه و دل آدم رو به این خوش میکنه که نباید زندگی و رو جدی گرفت بارها و بارها و بارها و بارها هممون فرصت داریم تا به تکامل برسیم بقول تناسخیون و آقای نیوتون و در نهایت بقول آقای بودای عزیز به نیروانه و مرحله یکی شدن با خدا برسیم!!!!! و این طبیعتا حس خیلی خوبیه که بار مسئولیت جدی زندگی رو و گناه نکردن و دنبال خدای واقعی رفتن و خدمتش کردن رو از روی دوشمون برداریم و امیدوار باشیم که هر گناهی هم که کردیم در آخر هی میایم و میریم هی میمیریم و متولد میشیم در جسم‌های مختلف تا به تکامل برسیم و سرانجام به تکامل روحی و در نهایت یکی شدن با خدا میرسیم! بله خیلی حس خوب و آرامشی به آدم میده. ولی این دروغه. راه رسیدن به خدا و یکی شدن باهاش این نیست. روش خدا این نیست و نبوده در طول تاریخ از آفرینش آدم و حوا تا به الان که این کتاب تمامی کتب مقدس و انبیاء و راهنمایان حقیقی انسان‌ها که از طرف خدا بوده‌اند و کلام خدا را در طول تاریخ به انسان گفته‌اند رو زیر سوال میبره و تعالیم خدای حقیقی را رد میکنه. منم مثل شما عزیزان وقتی که از حقیقت خدا چیزی نمیدونستم و ارتباطی با خدای واقعی نداشتم، فکر کردم این کتاب رو خوندم به جواب همۀ سوال‌های زندگیم رسیدم و خیلی خیلی خوشحال بودم و شور و هیجان داشتم و به همه پیشنهاد میدادم بخوننش تا اونام به حقایق بعد از مرگ مثل من برسن. کتب و تعالیم آقای مایکل نیوتون که به قول خودشون از زبان ارواح انسان‌های هیپنوتیزم شده و معلمان و راهنمایان روحی برای ایشون بیان شده به کل مساله شیطان. فرشتگان و رستاخیر مردگان و روز قیامت و کتب الهی که در طول تاریخ خداوند برای نجات و راهنمایی انسان برای ما از طریق انبیاء نوشته است را زیر سوال میبرد و واضحا یکی از اون روح‌هایی که این جناب آقای نیوتون ازشون سوال و جواب میکنه این مسائل رو رد میکنه و میگه چرت و پرت و دروغ و مزخرفات است. باید خدمتتون بگم تمام فرقه‌هایی که به قولی الان در دنیا بهشون میگن ادیان new age وجود دارن و میخوان از طریق ارتباط با ماورا و روح‌ها و راهنمایان معنوی! اطلاعاتی را از جهان بعد از مرگ بگیرند و به ما بدهند تمام این صحبت‌ها و اعتقادات هدیه‌ای از طرف شیطان و جهنم برای شما عزیزان میباشد و لا غیر و پیروی از این فلسفه‌های دروغین هیچ دست آوردی برای ما نداره بجز عذاب و جهنم ابدی و دوری ابدی از خدا. این‌ها همه میره جزو دسته بندی جادوگری و سحر و احضار دیوها و روح‌های شرور یا فرشتگان رانده شده درگاه الهی و این آقای مایکل نیوتون هم اگر صحبت هاشون در این کتاب راست باشه که صدای افراد رو ضبط کرده و نمونه صوت افراد رو که در خلسه روحی رفتن و به قول ایشون رفتن به زندگی قبل مرگشون رفتن، این صحبت‌ها هیچی نیست بجز صحبت‌های یک یا چند روح شریر یا دیو که این اشخاص رو تسخیر میکنند و با مدیوم شدن این افراد جناب آقای مایکل نیوتون با این ارواح شریر یا همون دیوها ارتباط برقرار میکنند و آن‌ها هم برای اینکه یک دین new age جدید به خورد بشر بدهند و انسان هارو از حقیقت خدا و راه ارتباط حقیقی داشتن داشتن با خدا دور کنند میان این صحبت هارو از زبان اون فردی که تسخیر شدیدش کردند و به حالت خلسه روحی بردنش برای ما میگن. شاهدش هم اینه که جناب آقای نیوتون میگن همۀ نمونه هاشون آمادگی هیپنوتیزم شدن (بهتره بگیم توسط دیوها و روح‌های خبیث تسخیر شدن) رو نداشتن و ندارن!!!! و ایشون باید تست بزنن ببینن کی آمادگی داره کی نداره! که دقیقا افرادی که تحت محافظت خدا باشن و خدا ارادش نباشه که توسط این ارواح شریر تسخیر بشن این افراد همون‌هایی هستن که نه هیپنوتیزم میشن نه قدرت‌های ماوراالطبیعه و جادویی خیلی ازینجور فرقه‌ها روشون اثر نمیکنه و میگن این فرد آمادگیشو نداره ولی متاسفانه خیلیا گول اینجور افراد رو میخورن و خودشون و زندگی و روح و روانشون رو تسلیم اینجور اعتقادات شیطانی میکنن و زندگیشون هم در تاریکی و لعنت گناه و خباثت فرو میره. صحبت من رو خواهش میکنم به عنوان برادری کوچک که گیر اینجور عقاید شیطانی افتادم و ازشون به شدت ضربه خوردم و خدا در یک تجربه نزدیک به مرگ واقعی (near death experience) جهنم رو و جایگاه ابدیم رو نشونم داد که اگر به اون عقاید باطلم ادامه میدادم خونه ابدیم در تاریکی و عذاب و رنج ابدی بود رو بهم نشون داد و وقتی از ته قلبم خدارو صدا زدم برم گردوند به این دنیا قبول کنید، فرار کنید ازین عقاید new age و شیطانی. اگرم فکر میکنید من در اشتباهم و دارم چرت و پرت میگم و شما و آقای نیوتون به حقیقت رسیدید، حداقل ازتون خواهش میکنم هوشیار باشید و خیلی خیلی بیشتر درباره خدا و ابدیت و نجات خدا و سرونوشت ابدی روحتون تحقیق کنید و فیلم‌ها و شواهد خیلی بیشتری در اینترنت از کسایی که تجربه نزدیک به مرگ داشتن و بهشت و جهنم رو خود خدای واقعی بهشون نشون داده موجود هست اونارم ببینید. قشنگ دو دوتا چهارتا کنید و به صدای نفستون که راحتی و لذت رو میخواد گوش نکنید، بلکه بگردید و حقیقت رو پیدا کنید چون حقیقت شمارو آزاد میکنه، همونجور که این انسان کوچک رو آزاد کرد و از تاریکی اینگونه ادیان دروغین نجاتم داد. از کتابراه عزیز خواهش میکنم نظرم رو بذارن بمونه و حق ارائه آزاد نظر رو برای بنده حفظ کنند تا شاید یک تلنگری باشه به کسایی که دنبال همچین فلسفه‌های مرگ آلود و دروغینی میرند تا زندگی ابدیشون با این باورهای نا درست نابود نشه. با تشکر از شما عزیزان.
مشاهده همه نظرات ۳۰۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سفر روح

برای دریافت کتاب صوتی سفر روح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.