معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده

عکس جلد کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده

کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده نوشته‌ی شادی سرهرودی، به کودکان مفاهیم زیبایی نظیر انفاق و بخشش را آموزش می‌دهد و از اهمیت آن از دیدگاه قرآن کریم سخن می‌گوید. همچنین این اثر شنیدنی آفت بخل، خودپسندی و ناسپاسی را به خوبی توصیف می‌کند.

درباره کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده:

داستان درباره فرزندان مرد نیکوکار و بخشنده‌ای است که پس از مرگ پدرشان باغی پر حاصل را به ارث می‌برند. ولی علی‌رغم وصیت پدر، با روش او که بخشش، انفاق و کمک به نیازمندان بود، مخالفت می‌کنند و در نتیجه دچار خسران و محرومیت می‌شوند.

این داستان عمیق و پر مفهوم، در آیات 17 تا 32 سوره مبارکه قلم (سوره 68 قرآن کریم) به زیبایی بیان شده و کتاب یاران باغ و عهد فراموش شده اقتباسی از این آیات نورانی است.

کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید مفاهیم قرآنی را از طریق داستان‌های سرگرم‌کننده و آموزنده به کودکان خود بیاموزید، این کتاب بهترین گزینه برای فرزندان شما محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود، غیر از خدای مهربون هیچکس نبود. سال‌ها پیش مرد دانا و مهربونی در یک روستای زیبا زندگی می‌کرد. این مرد مهربون و دانا باغ بسیار بزرگی داشت که در اون انواع میوه‌های خوشمزه می‌رویید و همیشه پربار و پرحاصل بود.

مرد قصه ما با مردم روستای خودش و به خصوص با مردم فقیر روستا بسیار مهربون بود و همیشه سعی می‌کرد به اون‌ها کمک کنه و ازشون مراقبت کنه و تاحدی که براشون ممکن باشه، نیازهاشون رو برآورده کنه.

مرد مهربون یه عادت خوب و پسندیده هم داشت. اون هر سال وقتی فصل برداشت میوه‌ها می‌رسید و میوه‌ها آماده چیدن بودند، فقرا و نیازمندان روستا رو خبر می‌کرد تا هر چه قدر دلشون می‌خواد از اون میوه‌ها بخورند و هر مقدار که لازم دارند با خودشون به خونه ببرند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۷ دقیقه
یاران باغ و عهد فراموش شده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده
نویسنده
گویندهمهدیه اثنی عشری
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده

Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی، آموزنده، وگوینده توانا، پندهای قرآن همگی عالی هستن اگر به آن عمل شود، ولی همیشه این سؤال درذهنم است که قربونت برم خدا چرا باید یکی فقیر ودیگری توانا باشد، وچشم فقیر بدست توانا که خیلی کم این روزها بیاد فقرا هستن باشد، گرچه از این چراها زیاد دارم که قرارنیست بدانم وخدا به همه چیز آگاه است
el ki
۱۴۰۰/۳/۲۶
عالی بود‌ای کاش بیشتر رو قرآن به این شکل کار بشه
کتابهای خانم اسکاول شین به بهترین شکل آیات کتاب مقدس را توضیح‌وتفسیرمیکند که برای همه انسان‌ها قابل پذیرش باشه امیدوارم تو زبان فارسی هم هنرمندانی که از این مهارت‌ها برخوردارند دست به کار شوند
گوینده و نویسنده هردو عالی بودند
م مسعودی
۱۴۰۰/۳/۱۸
بسیار زیبا و پندآموز. با اجرایی بی نقص⚘⚘⚘⚘⚘
قصه‌های قران خیلی ملموس راه درست زندگی را نشان می‌دهد و در این مورد بخصوص واقعا اگر دست خیر داشته باشی و با خدا معامله کنی دهها برابر سود 👏👏👏👏میکنی. ممنون از کتابراه🙏🙏🙏🙏
F J
۱۴۰۰/۳/۲۹
داستان تامل برانگیز و جالبی بود، اما بهتر بود چندتا گوینده داشته باشه البته پتانسیلشم داشت، و اینکه بهتر بود کلمات بهتری بجای کلمات غریبه استفاده کنند و در ضمن لحن گوینده طوری نبود که بشه تشخیص داد مخاطب چه کسی هست! کودک؟ نوجوان؟ جوان...؟
Hamid Yaghoobinia
۱۴۰۰/۳/۲۷
داستان خوبی نبود ولی گوینده خوب روایت کرد گرچه حرف «ر» رو شیرین ادا می‌کرد و نمی‌تونست درست ادا کنه
امین فلاحی
۱۴۰۰/۳/۲۳
خیلی آموزنده بود.
از خانم شادی سرهرودی و مهدیه اثنی عشری تشکر فراوان دارم.
صبا الماسی
۱۴۰۰/۳/۲۰
عالی بود و خیلی اموزنده
همینطور ممنونم از گوینده‌ی خوبش 🙏
زهرا مقیسه
۱۴۰۰/۳/۱۸
با این که داستان خیلی کوتاه بود ولی خیلی خوب بود و مخصوصا راوی داستان
مشاهده همه نظرات ۳۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده

برای دریافت کتاب صوتی یاران باغ و عهد فراموش شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.