معرفی و دانلود PDF کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی

عکس جلد کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی
قیمت:
۲۰۰۰۰ 10000 تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی

کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی، تالیف نجمه فوق و مرضیه جعفری، جهت آموزش زبان انگلیسی در دو بخش متفاوت و مکمل ارائه شده است. یک بخش کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی شامل کارکردهای زبان در شرایط متفاوت بوده و بخش دیگر با نام funny learning (سرگرمی و یادگیری) آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی از طریق مطالب کوتاه و جذاب را در بر می‌گیرد.

دنیای امروز دنیای ارتباطات است و زبان مهم‌ترین وسیله ارتباطی‌ست که باید بیش از پیش در تقویت آن بکوشیم. آموزش زبان انگلیسی یکی از راه‌کارهای مؤثر و ضروری این امر می‌باشد.

اﻣﺮوزه ﻣﺎ ﺑﻪ دﻟﯿﻞ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻋﻠﻮم در دﻧﯿﺎﯾﯽ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﯽﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺷﻬﺮه ﺑﻪ دﻫﮑﺪه ﺟﻬﺎﻧﯽ اﺳﺖ و اﻧﺴﺎن‌ﻫﺎ ﺑﺮای ﺑﺮﻗﺮاری ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ، ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪ ﯾﮏ زﺑﺎن واﺣﺪ ﻣﯽ‌ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﭘﺲ زﺑﺎن اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﺑﻪ‌ﻋﻨﻮان ﯾﮑﯽ از آﺳﺎن‌ﺗﺮﯾﻦ زﺑﺎنﻫﺎ ﺑﺮای ﯾﺎدﮔﯿﺮی و اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ.

ﻫﺪف این کتاب ﺑﻬﺒﻮد و ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻣﻬﺎرت ﮔﻔﺘﺎری و ﺷﻨﯿﺪاری ﻓﺮاﮔﯿﺮان زﺑﺎن اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ است، ﻟﺬا ﺑﺮ اﯾﻦ اﺳﺎس، ﺳﻌﯽ ﺑﻪ ﺟﻤﻊآوری ﻣﮑﺎﻟﻤﺎت ﺿﺮوری روزﻣﺮه شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات سفیر قلم
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات160
زبانفارسی
شابک978-600-7435-55-7
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ 10000 ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی

بابک نجارزاده
۱۳۹۷/۵/۳
کتاب خوبی است. گرچه برای کسانی که در حد استارتر هستند مناسب نیست و علت آن اشتباهات موجود در کتاب است. مثلا weather بدون دبلیو نوشته شده.. اگر چه این اشتباهات چاپی ممکن است در هر کتابی باشد ولی در فارسی شما تسلط دارید و آن‌ها را تصحیح میکنید ولی در انگلیسی اگر واژه را آشنا نباشید و به همین صورت روی فلش کارتتان بنویسید و حفظ کنید دیگر به همین صورت اشتباه توی ذهنتان خواهد ماند. به عنوان یک کتاب برای جمع بندی و کتاب سرگرمی خوب است. گر چه برای این اهداف کتابهای مناسبتری میتوان یافت. با تشکر از کتابراه که این کتاب را رایگان ارائه می‌کند.
Dean Winchester
۱۳۹۷/۴/۷
من بعنوان کسی که تقریبا میشه گفت تسلط نسبی رو زبان انگلیسی دارم باید بهتون بگم که این روش یادگیری زبان بی‌فایده و منسوخ هست... شما باید مثل یک بچه‌ای که تازه میخاد زبون باز کنه زبان یادبگیرید... لغت و گرامر اصلا نخونید.. اول تا میتونید رو مهارت لسنینگ کار کنید به مرور بقیه‌ی مهارتاتون تقویت میشه... یادتون باشه که: بزرگترین اسپیکر‌ها همان بزرگترین لسنر‌ها هستند
اسماء راد
۱۳۹۷/۴/۱۶
خیلی کتاب خوبیه و چون تلفظ انگلیسی رو به زبان فارسی نوشته خیلی در یادگیریه بهتر به مخاطب کمک میکنه
و در کل صحبت کردن در حد ابتدایی رو آموزش میده
و اینکه یکی دیگه از مزیت‌های این کتاب رایگان بودنشه
پیشنهاد میکنه دانلود کنید
Fatemeh Fadaeeyan
۱۳۹۶/۶/۱۷
کتاب خیلی خوبیه و تو مدت کوتاهی میشه همه شو خوند و مرور کرد.. لغات و اصطلاحات خوبی داره.
کلا به نظرم ارزش خوندن داره.
شکیب موری احمدی
۱۴۰۱/۱۱/۷
خوب این هم کتاب مفیدی هست و توصیه من برای شاغلین وکسانی که هزینه و وقت کلاس زبان رفتن رو ندارن توصیه میکنم حتما مطالب کتاب رو روزانه ۲۰دقیقه وقت بذاریم بخونیم و مرور کنیم
زهرا رحيمي
۱۴۰۱/۱/۱۱
کتاب خوبی است وبرای افرادی که تازه شروع به یادگیری زبان می‌کنند مفید است، کلمات رایج را بیان کرده ولی اگر نکات پیشرفته تر و کلامت در سطح پیشرفته داشت، بهتر بود
یحیی خ
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
کتاب خوبیه هرچند عالی نیست ولی نیاز به مرور فراوان دارد تا کلماتش ملکه ذهن شود البته دسته بندی خوب مطالب باعث میشه که راحت تر تمرین و تکرار کرد
fouman fouman
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
برا من کتاب مفیدی بود. یه سری جملات انگلیسی که تو مکالمه هر روزه استفاده میشه و یادآوری این جملات تو حجم کم و مفید و خلاصه شده خودش حسنه و میتونه تکمیل شه.
زهره موسوی
۱۴۰۱/۷/۳
ممنونم واقعا کتاب زبانی هست که به راحتی و با تایم کمی که براش خالی میکنیم میتونیم به راحتی زبان یاد بگیریم و لذت ببریم از یاد گرفتنش
صبا ابراهیمی
۱۳۹۹/۸/۲۸
خیلی کتاب کاربری و خوبیه و هر روز درس جداگانه‌ای برای آموزش داره که این تقسیم بندی خیلی عالی است
نوید صبح
۱۳۹۷/۷/۱۶
یکی از کتابهای خیلی خوب برای آشنایی یه جملات پرکاربرد انگلیسی هست... بنظرم عالیه
بیرانوند
۱۳۹۷/۵/۵
با سپاس فراوان از کتابره
کتاب خوبیه
و تجربه اندوزی لغات کاربردی رو بالا میبره.
Reza .r
۱۳۹۷/۳/۱۵
اصطلاحات خاص همچنین کلماتی کاربردی در این کتاب بسیار مفید گنجانده شده است و سبک نگارش این اثر جذاب و سرگرم کننده در عین حال آموزنده میباشد
محمد
۱۴۰۱/۷/۶
به نظرم راه خوبی برای یادگیری انگلیسی از طریق جملات بیان کننده افکار احساسات و نظرات برای برقراری ارتباط با دیگران است.
آرش احمدی زاده
۱۴۰۰/۲/۲۶
زیاد توصیه نمیکنم. چون بخاطر بعضی اشتباهاتی ک داره مبتدی‌ها رو به اشتباه میندازه و به درد سطوح بالاتر هم نمیخوره
مشاهده همه نظرات 92

راهنمای مطالعه کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی

برای دریافت کتاب هر روز با 10 دقیقه انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.