دیدگاه کاربران: کتاب صوتی خشم و هیاهو

مفیدترین دیدگاه‌ها
دیدگاه کاربران (۱ تا ۱۱ از ۱۱)
مرضیه قایدی
۱۳۹۸/۱۰/۴
به راستی جز برترین رمان‌های جهان محسوب میشه، گویندگی بسیار حرفه ایی بود، 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌹
علیرضا خاکسار
۱۳۹۸/۷/۱۵
عالی، محشر، بی‌نظیر... ولی فوق‌العاده دشوار! این کتاب فقط برای خوانندگان حرفه‌ای توصیه می‌شود. کار آرمان سلطان زاده در خوانش این اثر دشوار بی‌نظیر است. توصیه می‌کنم قبل از گوش دادن به این، کتاب دیلسی بیشتر...
محمد پورملک
۱۳۹۹/۱/۱۷
ای کاش برای گفتگو‌های کتاب چند شخصیت انتخاب می‌شد که مدام کلمه «گفت» تکرار نمی‌شد و آدم رو اذیت نمی‌کرد ولی در کل خوب بود.
Mero Pa
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
صدای راوی حرفه‌ای داستان آقای سلطان زاده زیبایی این کتاب را هزار برابر کرده👏🌺🌻🌹
مهسا شکوری🎧📚
۱۳۹۸/۷/۱۶
جذاب و بینظیر👍🏻گوینده بسیار حرفه ایی
امیر هوشمند
۱۳۹۹/۴/۹
عالی بود واقعا ممنون
کاربر ض
۱۳۹۹/۴/۳
این کتاب شاهکار است. فاکنر یک نابغه بوده که این اثر راخلق کرهد. من از خواندن و بعد هم شنیدن این کتاب بسیار لذت بردم. نهایت سبک سیال ذهن را در این اثر می‌توان دید. این کتاب را به تمام کسانی که علاقه مند به سبک سیال ذهن هستند پیشنهاد می‌کنم. اجرای راوی هم بی نظیر بود.
حامد واحدی
۱۳۹۹/۳/۳۰
ابتدای داستان تکرار کلمه "گفت" آزار دهنده هست. حالتی که اصلا جذبم نکرد و نتونستم بیش از قسمت اولش رو گوش کنم. شاید برای کتابخوان‌های حرفه‌ای نوشته شده باشه. جالب نبود. ولی صدای آقای سلطان زاده بسیار دلنشین بود.
علی بهمنی
۱۳۹۹/۳/۲۴
بد نبود کل داستان، زیادی ازش تعریف کرده بودن. گفت گفت راوی تو قسمتهای اول تو ذوق میزنه
حسن رضایی
۱۳۹۹/۲/۲۸
هم رمان و هم راوی، عالی بودند
Mohammed QNBy
۱۳۹۹/۱/۲۵
در کل به نظر من فاکنر از آن جور نویسنده‌هایی است که بیش از حد لقمه را دور سرش می‌چرخاند و سپس به مخاطب می‌دهد و ارتباط برقرار کردن با آن مشکل است. خب این هم برای خود سبکی است مخاطب را گیج کردن و ضربه بیشتر...