دانلود کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان

صلاح الدین عشقی در کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان قصد دارد شما را بیدار کند تا به نحوی پایدار، قوی‌ترین، موثرترین و در عین‌ حال کم‌هزینه‌ترین ابزار برای موفقیت در تحصیل را به کار بندید و این ابزار جز قدرت روانی و ذهنی خودتان چیزی نیست.

ما امروزه در دنیای مهیجی زندگی می‌کنیم. هیچ‌گاه در گذشته به اندازه امروز برای کسانی که با یادگیری و آموزش سروکار دارند تا این حد گستردگی و تنوع موضوع برای یادگیری وجود نداشته‌ است. تنوع در موضوعات، یک نوع سردرگمی را به وجود می‌آورد که متاسفانه اغلب دانش‌آموزان با آن روبرو می‌شوند.

هرچند همانند گذشته و شاید بیش از پیش، پشتکار و تلاش، پیش‌نیاز اساسی عبور از این وضعیت است، اما این‌ها ظاهرا آن سرنخ گم‌ شده‌ای که دانش‌آموزان در پی رسیدن به موفقیت دربه‌‌در به دنبال آن می‌گردند نیست.

شاهد این مدعا آن است که بسیاری از دانش‌آموزان پرتلاش و دارای انگیزه برای کسب موفقیت، اغلب ناراضی‌اند و احساس می‌کنند راهی که در پیش گرفته‌اند باعث رضایت آن‌ها نمی‌شود.

عدهٔ دیگری ممکن است در وضعیت بهتری باشند، یعنی از موفقیت‌هایشان نسبتا راضی باشند ولی هم‌چنان بخواهند به درجات بالاتری برسند و آرامش و رضایت بیشتری در جریان تحصیل و بعد از آن حاصل کنند.

کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان و این مجموعه تمرینات، برای این دانش‌آموزان مفید است. در این کتاب ما بحث را از جایی شروع می‌کنیم که معمولا کتاب‌های کمک‌ درسی و کمک‌ آموزشی در آن نقطه به پایان می‌رسند، یعنی از «افکارمان!» مدت‌هاست که ثابت شده‌، موفقیت از ذهن آغاز می‌شود و همان‌جا پایان می‌یابد.

در بخشی از کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان می‌خوانید:

اولین و مهم‌ترین تمرینی که هر روز به محض بیدار شدن، باید انجام دهید نوشتن صفحات صبحگاهی است. صفحات صبحگاهی به معنی نوشتن خاطرات روزانه نیست، در خاطره‌نویسی سنتی موضوعاتی تعیین شده و بررسی می‌شوند. اما نوشتن صفحات صبحگاهی کاملا آزاد است چرا که ذهن ما موقع بیداری به سرعت از موضوعی به موضوعی دیگر می‌رود. شما باید کاری کنید که نوشتن صفحات صبحگاهی عادت هر روز صبح شما شود و اولین کاری باشد که هر روز صبح انجام می‌دهید. در واقع این صفحات، نوعی گزارش صبحگاهی است.

 ۵۸ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8297-61-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آماده‌سازی
فصل دوم: نوشتن صفحات صبحگاهی
فصل سوم: تمرکز بر روی نقطه سیاه
فصل چهارم: نرمش
فصل پنجم: نوشیدن آب
فصل ششم: تماشای ویدیوهای تد
فصل هفتم: پیگیری اجرای تمرینات
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان

برای دانلود کتاب دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دوره بیست روزه تقویت ذهنی برای دانش‌آموزان
ارغوان فهیمی
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
از این کتاب خیلی خوشم اومد. ساده، روان و مختصر و بسیار کاربردی بود. البته اگر بتونم تمریناتشو ادامه بدم که خیلی عالی میشه
پارسا دهش
۱۳۹۷/۲/۳۰
کتاب خوب و کاربردی ایه!!!پسندیدم:)
محمد رسولیان
۱۳۹۷/۲/۱۱
خیلی خوب و عالی هس هزار بار ارزش خوندن داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)