دانلود کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان

  • از: محمد حاتمی، مهسا مقدم
  • ناشر: آکادمیک
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان

در کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان اثر محمد حاتمی و مهسا مقدم، علاوه بر شرح اختلالات رفتاری موسوم به بیش‌فعالی کودکان، روش تشخیص و چگونگی درمان تشریح شده است.

اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی (ADHD)، یکی از اختلالات رفتاری متداول در دوره کودکی است که با بی‌توجهی، رفتارهای تکانشی و بیش‌فعالی توصیف می‌شود. این علایم اساسی به ندرت و به تنهایی بروز می‌کنند. شایع‌ترین خصوصیات توام با این علایم عبارت‌ از مشکل با همسالان، مشکلات یادگیری و رفتاری است. این ویژگی‌های وابسته یا زمینه‌های اختلال در عملکرد متداول‌ترین اهداف مورد نظر در مداخلات درمانی هستند.

در بخشی از کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان می‌خوانیم:

بسیاری از دشواری‎های مربوط به ADHD، ممکن است با رفتار کودک در کلاس و توانایی یادگیری مداخله کنند و بدین ترتیب سبب پیشرفت تحصیلی پایین‌تر و آسیب عملکرد در محیط مدرسه شوند. محققان مدت‌هاست که راه‌های مؤثر در کمک به کودک مبتلا به ADHD را در مدرسه آزموده‌اند. هدف همه آن‌ها این بوده است که کودکان به نحو مناسب‌تری در مدرسه رفتار کرده و به لحاظ تحصیلی عملکرد بهتری داشته باشند.

 ۲۲۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-96172-3-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: ارزیابی و تشخیص
فصل دوم: مداخله و درمان
منابع

راهنمای دانلود کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان

برای دانلود کتاب راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای تشخیص و درمان اختلال کمبود توجه - بیش‌فعالی کودکان
بهناز پیوسته
۱۳۹۹/۲/۱۳
فصل ارزیابی خیلی کامله اما فصل درمان نه!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)