دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

  • از: وحید علیرضایی
  • ناشر: انتشارات باد
  • ۴۹ رای
  • برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان تاریخی شکوه ساسانیان

شعله‌های آتش زبانه می‌کشید و روشنی خود را رقصان به صورت بابک که روبروی آتشگاه معبد آناهیتا دو زانو نشسته بود و به آینده فکر می‌کرد، می‌بخشید. از وقتی که ریاست معبد آناهیتا را از پدرش به ارث برده بود، وضع کشور بسیار به هم خورده به نظر می‌رسید و بابک خوب می‌دانست که اشکانیان پس از پنج قرن حکومت، دیگر توانایی آن را ندارند که امپراتوری بزرگ خود را به صورت متمرکز حفظ کنند. از آن طرف هم می‌دانست اردوان پنجم به عنوان اشک بیست و نهم درگیر جنگ با رومی‌هاست و تمام توان خود را صرف سرکوب رومی‌ها کرده است. به سربازانی فکر کرد که پس از استقلال شهر استخر دور خود جمع خواهد کرد، از همان وفاداران معبد. همان‌هایی که فرزندان معنوی  و از خادمان معبد آناهیتا هستند و بیش‌تر از این‌که به شهر و سرزمین خود وفادار باشند، به حفظ ایزدان خود هم قسم‌اند.

 ۱۷۵ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6527-34-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

برای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان تاریخی شکوه ساسانیان

نظرات رمان تاریخی شکوه ساسانیان

س حسنپور
۱۳۹۹/۳/۱۷
کتاب مفیدی بود برای کسانی که اطلاعات کلی و مختصر میخوان. برای من وقتی میخوندم حس میکردم نویسنده داره با دور تند یه داستانی رو تعریف میکنه و خیلی جای خالی تو ذهنم ایجاد کرد، در کل علاوه بر کارهای خوبی که بعضی ازشاهان ساسانی داشتن ولی اینهمه برادر کشی پدر کشی، چشم کور کردن واقعا جای تاسف وقدری تامل داره که واقعا قدرت به چه اندازه ارزش داره؟!اولین شاه که چهار برادر خود را کشت تا به قدرت رسید، تازه بهترین شاه ساسانی خسرو انوشیروان هم پسر خود انوشزاد رو به علت گرایش به مسیحیت کور میکنه که البته تو این کتاب ذکر نشده بود، واقعا وحشتناکه
Saeedeh Asadi
۱۳۹۸/۷/۱۳
بسیار عالی بود. باید بدون تعصب به تاریخ کشورمون نگاه کنیم. شاههای ایرانی اکثرا ظالم و خونخوار بودند. پدر کشی و برادر کشی و جنگ و خونریزی و تعصبات دینی همیشه بوده. استثنائاتی مثل انوشیروان هم بودند. واقعا تاریخ تکرار میشه. باید کمی شفافتر نگاه کنیم
آرمان حسنی
۱۳۹۵/۸/۲۷
بسیار زیبا بود. به زیبایی اوج و افول حکومت ساسانی را بیان کرده است. انتظار می‌رفت تاثیر حمله اعراب به ایران را بیشتر بررسی میکرد آنگونه که تاثیر مزدکیان و مانویان را مورد بررسی قرار داده بود.
مشاهد همه نظرات (۲۱)