دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

  • از: وحید علیرضایی
  • ناشر: انتشارات باد
  • ۳۵ رای
  • برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان تاریخی شکوه ساسانیان

شعله‌های آتش زبانه می‌کشید و روشنی خود را رقصان به صورت بابک که روبروی آتشگاه معبد آناهیتا دو زانو نشسته بود و به آینده فکر می‌کرد، می‌بخشید. از وقتی که ریاست معبد آناهیتا را از پدرش به ارث برده بود، وضع کشور بسیار به هم خورده به نظر می‌رسید و بابک خوب می‌دانست که اشکانیان پس از پنج قرن حکومت، دیگر توانایی آن را ندارند که امپراتوری بزرگ خود را به صورت متمرکز حفظ کنند. از آن طرف هم می‌دانست اردوان پنجم به عنوان اشک بیست و نهم درگیر جنگ با رومی‌هاست و تمام توان خود را صرف سرکوب رومی‌ها کرده است. به سربازانی فکر کرد که پس از استقلال شهر استخر دور خود جمع خواهد کرد، از همان وفاداران معبد. همان‌هایی که فرزندان معنوی  و از خادمان معبد آناهیتا هستند و بیش‌تر از این‌که به شهر و سرزمین خود وفادار باشند، به حفظ ایزدان خود هم قسم‌اند.

 ۱۷۵ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6527-34-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان

برای دانلود رمان تاریخی شکوه ساسانیان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان تاریخی شکوه ساسانیان
آرمان حسنی
۱۳۹۵/۸/۲۷
بسیار زیبا بود. به زیبایی اوج و افول حکومت ساسانی را بیان کرده است. انتظار می رفت تاثیر حمله اعراب به ایران را بیشتر بررسی میکرد آنگونه که تاثیر مزدکیان و مانویان را مورد بررسی قرار داده بود.
shahrivar payan
۱۳۹۶/۲/۵
تاریخ اونطور پیش رفته که مردم رقم زدن مطمئنا اگر فساد سلسله ساسانی اونقدر فراگیر و عمیق نبود مردم یه حرکتی در برابر اعراب میکردن
Maryam Noorali
۱۳۹۷/۸/۲۸
کاش خسرو انوشیروان، انوشه روان می ماند😔
کاربر marei
۱۳۹۶/۵/۱۸
خیلی عالی بود. و یکمی ناراحت کننده. دوس داشتم کمی بیشتر راجع به وضعیت ایران، بعد از حمله اعراب توضیح داده میشد. اما خب همه میدونن چرا نمیشه بیشتر توضیح داد!!!!!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)