دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره نهم

  • ناشر: فصلنامه جهان نوین
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه جهان نوین - شماره نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه جهان نوین - شماره نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه جهان نوین - شماره نهم

فصلنامه جهان نوین - شماره نهم، منتشر شد. کاربرد تأمین مالی جمعی در موفقیت کسب‌وکارهای نوپا و فرا تحلیل و مروری نظام‌مند بر مطالعات کارآفرینی در بین دانش آموزان، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

این فصلنامه در آبان ماه 1396 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با مدیریت و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی مدیریت، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب نظران از سراسر کشور کرد.

هدف فصلنامه جهان نوین، اشاعه اندیشه‌ها و دیدگاه‌ها، روش‌های نو و یافته‌های پژوهشی و همچنین گسترش فرهنگ کتابخوانی و افزایش دانش جامعه در زمینه‌ مدیریت است.

 ۶۳ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2645-3479 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

کاربرد تأمین مالی جمعی در موفقیت کسب‌وکارهای نوپا
بررسی راه‌های جذب توریسم روستایی بر اساس مدل swot و اثرات گردشگری بر توسعه پایدار روستایی
فرا تحلیل و مروری نظام‌مند بر مطالعات کارآفرینی در بین دانش آموزان

راهنمای دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره نهم

برای دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره نهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه جهان نوین - شماره نهم