دانلود کتاب صوتی نان زنان افسونگر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نان زنان افسونگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نان زنان افسونگر

کتاب صوتی نان زنان افسونگر اثر نویسنده برجسته و صاحب سبک آمریکایی او. هنری است که دربردارنده‌ی 18 داستان کوتاه با پایانی غافلگیر کننده است.

داستان نان زنان افسونگر درباره‌ی مارتای چهل ساله است که نانوایی کوچکی داشت که بیشتر وقت خود را در آن می‌گذراند. یکی از مشتریان همیشگی مارتا، مردی میان‌ سال بود که همیشه دو قرص نان بیات می‌خرید. مارتا همیشه نسبت به او احساس ترحم می‌کرد. روزی به طور اتفاقی مارتا متوجه‌ رنگی بودن انگشتان مرد شد و دریافت او نقاش است. او در عالم رویا مرد را می‌دید که روبه‌روی تابلوی نقاشی‌اش نشسته و نان بیات می‌خورد. با وجود این، مارتا جرات نداشت به مرد خوراکی هدیه کند. تا این که روزی به طور پنهانی کمی کره لای نان مالیده و آن را در پاکت مرد قرار داد، اما هنوز مدتی نگذشته بود که به همراه جوانی بازگشته و به شدت و با عصبانیت با مارتا بحث کرد. بعد از رفتن او جوان برای او شرح داد که مرد، سه ماه بر روی نقشه‌ی جدید شهرداری کار کرده بود. این نقشه طرحی رقابتی بود که مرد هر روز آن را با مداد می‌کشید و برای پاک کردن آن به خمیر نان خشک نیاز داشت و آن روز، درست در لحظه‌ی تمام شدن طرح، کره‌ی میان نان تمام طرح را از بین برده بود.

داستان‌های او. هنری به دلیل لطافت طبع، بازی با کلمات، شخصیت‌پردازی شورانگیز و پایان هوشمندانه و غافلگیرانه معروف هستند. او را "گی دوماپاسان" آمریکایی نامیده‌اند. هر دو نویسنده در پایان داستان‌هایشان خواننده را شگفت‌زده می‌کردند، با این تفاوت که داستان‌های او. هنری سرگرم کننده‌تر و خوش‌بینانه‌ترند.

ویلیام سیدنی پورتر (William Sydney Porter)، معروف به او. هنری، نویسنده امریکایی است که امروزه جایزه‌ای نیز به نام او وجود دارد، او در طول عمر خود بیش از 400 داستان کوتاه به رشته تحریر در آورد. نخستین مجموعه داستان‌های کوتاه او. هنری مجموعه «چهار میلیون» در سال 1899 منتشر شد. وی در ادبیات آمریکا نوعی از داستان کوتاه را به وجود آورد که در آن‌ها گره‌ها و دسیسه‌ها در پایان داستان به طرزی غافلگیرانه و غیرمنتظر گشوده می‌شود. بیشتر داستان‌های این نویسنده‌ی آمریکایی در شهر نیویورک رخ می‌دهد و معمولاً حول چهار محور زندگی شهری به ویژه نیویورک، عشق و روابط عاشقانه، زندگی در غرب و در مایه‌ی طنز و شوخ طبعی می‌چرخد.

در قسمتی از کتاب صوتی نان زنان افسونگر می‌شنویم:

ماکسول سراسیمه وارد اتاق مجاور شد و مقابل میز تندنویس ایستاد. لسلی لبخندزنان به او نگاه کرد. گونه‌هایش سرخ شد، در نگاهش مهربانی و صداقت موج می‌زد. ماکسول آرنجش را روی میز گذاشت. هنوز کاغذهای لرزان را در دست داشت و خودنویس روی گوشش بود با عجله گفت: دوشیزه لسلی، فرصت زیادی ندارم. در همین فرصت کوتاه می‌خواهم چیزی بگویم. همسر من می‌شوید؟ من تا به امروز وقت نداشتم مثل بقیه آدم‌ها عشق خودم را به شما نشان بدهم، اما واقعاً دوست‌تان دارم. لطفاً عجله کنید یک عده دارند پول روی هم می‌گذارند تا سهام بخرند. زن جوان بی‌اختیار داد زد: درباره چی صحبت می‌کنی؟ بعد، از روی صندلی بلند شد و با چشمانی از حدقه درآمده به او خیره شد. ماکسول با بی‌قراری گفت: متوجه نشدید؟ از شما می‌خواهم با من ازدواج کنید. من عاشق شما هستم دوشیزه لسلی. می‌خواستم قبلاً این موضوع را به شما بگویم اما حالا که کار کمی سبک شده از فرصت استفاده کرده‌ام. خب دوشیزه لسلی چه می‌گویید؟ تندنویس مات و مبهوت مانده بود. اول انگار بر خود مسلط شده بود، ولی بعد یک‌باره اشک از چشمانش جاری شد. طراحی جلد این کتاب را سید‌علی شجاعی عهده داشته است.

 ۵ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۲۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
تیتراژ
۱۱ دقیقه
نان زنان افسونگر
۱۲ دقیقه
ماجرای عشقی یک کارگزار پر کار بورس
۳۰ دقیقه
گشت و گذار در عالم حافظه پریشی
۱۹ دقیقه
اتاق مبله
۱۵ دقیقه
داستان اسکناس ۱۰ دلاری آلوده
۱۶ دقیقه
تراژدی در هارلم
۱۷ دقیقه
نیویورکی شدن
۴۲ دقیقه
گزارش شهری
۱۵ دقیقه
مرد در روز شکر گزاری
۱۵ دقیقه
وجدان کاری
۱۲ دقیقه
تحول مارتین برنی
۱۵ دقیقه
مثلث اجتماعی
۲۱ دقیقه
در سبز
۱۶ دقیقه
هدیه شعبده بازها
۱۸ دقیقه
آخرین برگ
۱۷ دقیقه
کارت بهاری
۱۶ دقیقه
جهان وطنی در کافه
۱۳ دقیقه
از روی صندلی راننده تاکسی

راهنمای دانلود کتاب صوتی نان زنان افسونگر

برای دانلود کتاب صوتی نان زنان افسونگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نان زنان افسونگر
مهتاب Moon light
۱۳۹۸/۱۲/۱۷
انگلیس داستان رو یکی از استادامون خوند انقدر قشنگ سطر به سطرشو میگفت هنوز یادمه😊😊😊😊
mobina tehrani
۱۳۹۸/۱/۳
داستانهای جالبی داره
محمد بردبار
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
بسیار بسیار بسیار مزخرف کسل کننده گوینده مثل اینکه سگ دنبالش کرده باشه حیف پول
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)