دانلود پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند

با پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند اثر جول اوستین درمی‌یابید که کلمات چگونه واقعیت وجودی شما را شکل می‌‌دهند و آنچه به زبان می‌آورید به حقیقت تبدیل می‌شود. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

شما با فکرهایتان به دام نمی‌افتید، فکر منفی برای همه ما رخ می‌دهد اما زمانی‌که آن‌ها را به زبان می‌آورید به آن‌ها زندگی می‌دهید و به واقعیت تبدیل می‌شوند. ما با کلماتمان می‌توانیم زندگی خود را مورد رحمت قرار داده یا خود را مورد نفرین قرار دهیم. زندگی خود را پر رحمت کنید، چیزهای خوب برای خودتان پیش‌گویی کنید.

شما باید سلامتی را پیش‌گویی کنید، زندگی طولانی و مفید را پیش‌گویی کنید، کلمات شما به واقعیت زندگی شما تبدیل می‌شود. از این به بعد خود را سلامت، قوی، با استعداد، زیبا، جوان بنامید. هر روز صبح قبل از ترک خانه به آینه نگاه کنید و این کلمات را به خودتان بگویید. شجاعت داشته باشید که آن‌چه در رویا آرزو دارید را به سوی خود بخوانید، آن چیزهایی که مورد باور شما است، از کلام خود برای رسیدن زندگی موفق و شاد استفاده کنید.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۷ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۴ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند

برای دانلود پادکست کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  کلمات شما به واقعیت تبدیل می‌شوند
Mehri Fadaei
۱۳۹۷/۶/۲۵
سخنان جول اوستین بسسسسیار عالی و زندگی سازه. فقط خودتون قضاوت کنین برای ۲۴ دقیقه فایل صوتی قیمتتون بالا نیس؟؟؟
نیلوفر زهرانی
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
جول استین عالیه ولی یکم پادکست‌ها نسبت به زمانش قیمتش بالاست
محبوبه طاهری
۱۳۹۷/۶/۲۴
جول اوستین از نظر من پیامبر حاضره, تمامی حرفهاش از خداونده, آرام بخشه, از درون و فطرت اصلی همه ما انسانهاست. توصیه میکنم تمامی سخنانش رو گوش بدید برای بارها و بارها. نزدیک میکنه به خدا شمارو. اون وقت بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲۱)