دانلود پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز

  • از: استیو جابز
  • راوی: علی بهرامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز

در پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز، قانون‌های موفقیت را از زبان استیو جابز اسطوره‌ی دنیای فناوری، نابغه کارآفرینی و رهبری بشنوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

استیون پاول جابز (Steve Jobs) کارآفرین، مخترع، بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و یکی از چهره‌های پیشرو در صنعت رایانه بود. شرکت اپل با رهبری او به پیشگام اختراع و تولید مجموعه‌ای از فناوری‌های انقلابی تبدیل شد که پرچم‌دار آن‌ها، آیفون است.

استیو جابز می‌گوید: من بسیاری از موفقیت‌هایم را مدیون پیدا کردن آدم‌های با استعداد هستم. و اینکه دلم هیچ وقت نخواست که یک آدم متوسط رو به پایین باشم. همیشه باید دنبال بهترین‌ها بود، و به بهترین‌ها هم رسیدم.

در زندگی به این نتیجه رسیدم که اگر به اندازهٔ کافی آدم‌های سطح بالا پیدا کنی و اگر آن کار مشکلی که می‌خواهی انجام بدهی را با آدم‌های با استعداد و با اشتیاق انجام بدهی از کار کردن با هم لذت می‌برید، کاری که شاید در گذشته فرصت انجام دادنش رو نداشتند. و افراد با استعداد هم دلشون نمی‌خواهد با آدم‌های متوسط و سطح پایین کار کنند، پس باید یه تیمی پر از افراد سطح بالا تشکیل داد و شروع به کار کرد. تیمی که روی مکینتاژ داشت کار می‌کرد دقیقاً همین شکلی بود. همه آن‌ها آدم‌های سطح بالا و با استعدادی بودند.

ما سعی کردیم که افراد خیلی باهوشی رو استخدام کنیم، ولی سازمان بسیار ساده‌ای داریم و سعی داریم که روی چند تا چیز کوچیک به خوبی تمرکز کنیم. تمرکز کردن کار سختی است، تمرکز کردن به معنای اره گفتن نیست. به معنای نه گفتن می‌باشد. و ما سعی کردیم که خیلی کارها رو انجام ندهیم، تا بتوایم روی یک سری چیزهای خاص تمرکز کنیم و به خوبی انجامشان بدهیم.

برای کارآفرینی خیلی کارها باید انجام شود و من اعتقاد دارم که بیشترین تفاوتی که بین کارآفرنیان موفق و ناموفق وجود داره در استقامتشان می‌باشد. خیلی سخت است که تو تمام زندگیت را برای چیزی قرار بدهی و خیلی‌ها در زمانی که همه چی سخت می‌شود کنار می‌کشند.

 ۲۹ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۲ دقیقه
بخش پنجم
۲ دقیقه
بخش ششم
۳ دقیقه
بخش هفتم
۴ دقیقه
بخش هشتم
۳ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز

برای دانلود پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 قانون موفقیت استیو جابز

نظرات پادکست 10 قانون موفقیت استیو جابز

نرگس زرد
۱۳۹۹/۹/۵
سلام خسته نباشید
اصلا جالب نبود به نظرم الکی هزینه نکنید
چند تا از متن‌ها تکراری بود..... 😤😰
shirin esmaili
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
چقدر صدا خوب بود. لطفا بقیه کتابا رو هم صدا گذاری درست کنید. برای من کتاب خوبی بود.
Samane A
۱۳۹۸/۶/۳
به نظرم چند تا از وویس‌ها تکراری و اصلا کلا بی‌سر و ته بود کلش و ارزش نداشت
مشاهد همه نظرات (۳۸)