دانلود کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ اثر جدید مایکل وولف، پرده از هرج‌و‌مرج‌های درونی کاخ سفید برمی‌دارد. (فایل کتاب در تاریخ 1398/04/10 به روز رسانی شده است.)

این اثر بر اساس مصاحبه‌ با مقام‌های ارشد و شخص ترامپ نوشته شده که خشم رئیس جمهور ایالات متحده را برانگیخته است. آتش و خشم هم‌اکنون در فهرست کتاب‌های پرفروش آمریکا و در صدر پرفروش‌های آمازون قرار دارد.

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ (Fire and Fury: Inside the Trump White House)، از وقایع درون کاخ سفید پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری خبر می‌دهد. «آتش و خشم» از نحوه حکومت گرفته تا ایوانکا ترامپ و رویاهای ریاست جمهوری‌اش، که گوشه‌هایی از آن توسط رسانه‌های خبری امریکایی و انگلیسی نیز منتشر شده سخن می‌گوید. این در حالی‌ است که وکلای دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس‌ جمهوری آمریکا درخواست‌هایی را برای توقف انتشار این کتاب جنجالی آغاز کرده‌اند.

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ، به شکل رسمی به پرفروش‌ترین در فهرست آمازون تبدیل شده است. مایکل ولف (Michael Wolff) می‌گوید روایت او از زندگی رئیس جمهوری پر هرج‌و‌مرج و شایستگی نداشتن او برای ریاست جمهوری قطعا درست است.

جنجال بر سر کتاب آتش و خشم نه تنها سبب شده، این کتاب در فهرست پرفروش‌‌ها قرار گیرد بلکه با تهدید نویسنده مبنی بر پیگیری قانونی، توسط رئیس جمهور ترامپ، به شهرت آن افزوده شده است.

دونالد ترامپ در حساب توییتر خود گفت او هرگز به وولف اجازه نداده وارد کاخ ‌سفید شود و چندین‌بار درخواست‌های او را رد کرده است. ترامپ با «جعلی» خواندن این کتاب آن را «سرشار از دروغ» و بر اساس منابعی خواند که وجود ندارند. کتاب «آتش و خشم، درون کاخ‌سفید ترامپ» که به گفته نویسنده‌اش پس از ده‌ها گفت‌و‌گو با مقامات آمریکایی از جمله استیو بنن، مشاور ارشد دونالد ترامپ نوشته شده، حاوی اطلاعاتی است که چهره ترامپ را نزد افکار عمومی بیش‌ از‌ پیش مخدوش می‌کند.

مایکل وولف به خاطر آثارش جوایز متعددی از جمله دو جایزه نشنال بدست آورده است. او یکی از نویسندگان ثابت مجلات معتبری چون وانیتی فیر، نیویورکر، هالیوود ریپورتر، بریتیش جی. کیو، یو اس ای تو دی و گاردیان است. وولف قبل از این، 6 کتاب دیگر هم منتشر کرده که پرفروش‌هایی چون Burn Rate و The Man Who Owns the News از آن جمله‌اند.

در بخشی کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ می‌خوانیم:

تقریباً همۀ افراد گروه کوچک کمپین، خود را واقع‌بین می‌دانستند، همان‌قدر واقع‌بین که هر کس دیگری در سیاست واقع‌بین است. توافق نانوشته میان آنان این بود: نه تنها دونالد ترامپ رئیس جمهور نخواهد شد، که نباید هم بشود. خوشبختانه گزارۀ اول به این معنا بود که هیچ‌کس مجبور نیست با دومی دست‌وپنجه نرم کند.

همین‌طور که کمپین به پایان می‌رسید، خود ترامپ بسیار خوش‌بین بود. دوست قدیمی ترامپ، راجر آیلز، این جمله را مدام تکرار می‌کرد که اگر دنبال کار در تلویزیون هستی، اول نامزد ریاست‌ جمهوری شو. حالا ترامپ، داشت به توصیۀ دوستش آیلز گوش می‌کرد و شایعه‌هایی دربارۀ شبکۀ خودش راه انداخته بود؛ چشم‌انداز آینده روشن به نظر می‌رسید.

ترامپ به آیلز اطمینان داد که با برندی بسیار قوی‌تر و فرصت‌هایی جدیدتر، از این کمپین بیرون خواهد آمد. او در گفت‌و‌گویی که یک هفته پیش از انتخابات با آیلز داشت، گفت: «این حتی از رؤیاهای من هم بزرگ‌تر است. من به باختن فکر نمی‌کنم، باختنی در کار نیست. در مجموع ما برده‌ایم.» علاوه بر این، او از همین الان موضوع سخنرانی‌اش را برای باختن انتخابات آماده کرده بود: انتخابات دزدیده شده است!

دونالد ترامپ و گروه کوچک سربازان کمپین او آمادۀ باخت با آتش و خشم بودند. آن‌ها آمادۀ بردن نبودند.

 ۳۸۷ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9887-00-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۷۵۰۰ ت (۴۰%) - 2.69€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1. روز انتخابات
2. برج ترامپ
3. روز اول
4. بنن
5. جروانکا
6. در خانه
7. روسیه
8. چارت سازمانی
9. کنفرانس اقدام‌های سیاسی محافظه کارانه
10. گلدمن
11. شنود
12. لغو و جایگزینی
13. بنن مبارز
14. اتاق وضعیت
15. رسانه
16. کومی
17. خارج از کشور و داخل کشور
18. بازگشت بنن
19. میکا برژینسکی
20. مکمستر و اسکراموچی
21. بنن و اسکراموچی
22. ژنرال کلی

راهنمای دانلود کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ

برای دانلود کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ
مهرداد یوسفی
۱۳۹۸/۲/۹
ترجمه خیلی ضعیفی داشت برای اطلاع دوستان چند مورد از اشتباهات ترجمه‌اش از چند صفحه اول را در ادامه ارائه میدهم
(1)
متن اصلی: from their upstate home on the Hudson
ترجمه شده: از خانه ییلاقی‌شان در در بیشتر...
عرفان
۱۳۹۷/۷/۶
این کتاب از سر حسادت نوشته شده و نویسنده‌اش متعلق به جناح مقابل ترامپ است... ترامپ اقتصاد دان و سیاست مدار بزرگیه به این اراجیف توجه نکنید دوستان بدرود
مینا .ر
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
کتابی جالب، اما متاسفانه ترجمه پر از اشکال
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)