دانلود کتاب آسمان من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آسمان من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آسمان من

کتاب آسمان من نوشته‌ی محجوبه معینی به زندگی پر فراز و نشیب دختری به نام سایا می‌پردازد. این دختر سال‌ها در خارج از ایران زندگی کرده است، اما به دلیل بیماری پدربزرگش به ایران بازمی‌گردد و همین سفر اتفاقات بسیاری را رقم می‌زند و او را درگیر ماجراهای احساسی بسیاری می‌کند.

رمان عاشقانه و هیجان‌انگیز آسمان من با زندگی آرام خانواده‌ای ایرانی آغاز می‌شود که در خارج از کشور به سر می‌برند. آرامش این خانواده را تماسی تلفنی بر هم می‌زند؛ تماسی که خبر از بیماری شدید پدربزرگ می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود که سایا به همراه خانواده به ایران بازگردد. هر چند که سایا برای پدربزرگش بسیار ناراحت است اما به همان اندازه هم از بودن در ایران لذت می‌برد. بازگشت سایا به ایران، تنها سرآغاز اتفاقات بسیاری است که برای این دختر ساده و مهربان رخ خواهد داد.

محجوبه معینی با قلمی روان و زیبا به توصیف احساسات شخصیت‌های داستان می‌پردازد و تا پایان ماجرا شما را با سایا همراه می‌کند.

در بخشی از کتاب آسمان من می‌خوانیم:

به طرف صدا برگشتند، فرودگاه پر از جمعیت بود و یافتن خویشاوندان و دوستان، کاری مشکل به نظر می‌رسید. اما مدت زیادی نگذشته بود که صدایی آن‌ها را به خود فرا خواند. سایا آهسته زیر لب گفت: باید عمو بهرام باشه. بهرام با قدم‌های بلند خود را به آن‌ها نزدیک می‌کرد، دسته گلی زیبا در دست داشت، اما سر حال به نظر نمی‌رسید با برادر و خانواده‌ی او که سال‌ها از وطن دور بودند. سلام و احوالپرسی کرد.

- تو چقدر بزرگ شدی دختر.
- ممنون عمو.
و گونه‌ی برادر زاده‌اش را بوسید، متعجب به آن سه نفر نگاه کرد و گفت یکی کم نیست؟ رزا خنده‌ی کوتاهی کرد و گفت: «سام تا هفته‌ی دیگه حتما خودش را می‌رسونه.» به طرف برادرش برگشت.
- دلم برات تنگ شده بود.
بهزاد- من هم همینطور
بهرام- یادش بخیر خیلی زود گذشت.
سپس خطاب به رزا گفت: به ایران خوش آمدی. امیدارم بهت خوش بگذره. در واقع، امیدوارم بهمتون خوش بگذره.

 ۴۰۰ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-90290-0-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۱۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آسمان من

برای دانلود کتاب آسمان من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آسمان من