دانلود کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟

کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟ نوشته‌ی سباستین تیری، جامعه‌ای را به تصویر می‌کشد که در آن جبر زندگی اجتماعی با مرور زمان هویت اصلی انسان‌ها را می‌گیرد و هویت دیگری به آن‌ها تحمیل می‌کند.

سباستین تیری (Sebastien Thiery)‌ در نمایشنامه‌ی فرانسوی آقای اشمیت کیه؟ (Who is Mr schmitt) در قالب کمدی، طنز نهفته و تلخی از وضعیت جامعه در جهان مدرن امروز را به نمایش می‌گذارد. این نمایشنامه در سال 2009 توانست جایزه‌ی معتبرترین جشنواره تئاتر فرانسه با نام مولیر را به عنوان بهترین نمایشنامه کمدی اخذ نماید.

خانم و آقای قوچی دو شخصیت اصلی این کتاب صوتی در حال غذا خوردن هستند که متوجه صدای تلفن می‌شوند، اما آن‌ها اشتراک تلفن ندارند و خط تلفن‌شان نیز قطع شده بود، پس از مدتی می‌فهمند که در خانه‌ی شخص دیگری زندگی می‌کنند. اما به ظاهر همه‌چیز اثبات می‌کند که آن‌ها حقیقتاً آقا و خانم اشمیت هستند. خانم و آقای قوچی حیرت‌زده و مبهوت در پی اثبات هویت گمشده‌ی خودشان هستند. اما هر چه بیشتر جستجو می‌کنند بیشتر از باورهای خود دور می‌شوند. واقعیت چیست؟ آقای اشمیت به راستی چه کسی است؟

در قسمتی از کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟ می‌شنویم:

- دوباره صدای زنگ تلفن بلند می‌شود. مرد به دستگاه خیره می‌شود. پس از چند لحظه تامل جواب می‌دهد.

- آقای قوچی: الو... انگار صفحه‌تون گیر کرده... بهتون گفتم که من آقای اشمیت نیستم... شاید صدام شبیه اون باشه، ولی من نیستم... یعنی اون نیستم. متوجه شدین؟... خب دارم بهتون می‌گم... من نمی‌تونم آقای اشمیت باشم... حتی اشتراک تلفن هم ندارم. هان؟ حالا دست از سرم بر می‌دارین یا نه؟ (با عصبانیت محکم گوشی را می‌کوبد سر جایش) دیگه بسه. (مکث. با لحن کمی ملایم‌تر) خب نیکول؟ این تلفن از کجا سر درآورده؟

- خانم قوچی: خدا می‌دونه... چیزی به عقلم نمی‌رسه ژان کلود... من هم مثل تو... (مکث) چه بسا کسی با ما شوخیش گرفته.

- آقای قوچی: شوخی؟ تو به این می‌گی شوخی؟

 ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۷۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
صحنه‌ی اول
۱۱ دقیقه
صحنه‌ی دوم
۴ دقیقه
صحنه‌ی سوم
۱۳ دقیقه
صحنه‌ی چهارم
۱۰ دقیقه
صحنه‌ی پنجم
۳ دقیقه
صحنه‌ی ششم
۱۱ دقیقه
صحنه‌ی هفتم
۳ دقیقه
صحنه‌ی هشتم
۸ دقیقه
صحنه‌ی نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟

برای دانلود کتاب صوتی آقای اشمیت کیه؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آقای اشمیت کیه؟