دانلود کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده

کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده به قلم رمضان عباس نژادورزی و محمدطه کاظمی، اکثر مفاهیم مورد نیاز برای ورود به دنیای برنامه‌نویسی را بیان کرده و ترتیب مثال‌ها به‌ گونه‌ای است که از ساده‌ترین مثال شروع کرده و هرچه جلوتر می‌رود مفاهیم کاربردی‌تر در قالب مثال‌های سخت‌تر بیان می‌شود.

امروزه بیش‌تر مسائلی که با آن رو به رو هستید توسط رایانه قابل‌حل هستند. سؤال اینجاست که چگونه رایانه می‌تواند این مسائل را حل کند؟ در پاسخ باید گفت که رایانه به روش گام‌به‌گام حل مسئله که به آن الگوریتم گفته می‌شود، این مسائل را حل می‌کند.

انسان معمولاً جهت رفع مشکلات ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ حل‌ها را انتخاب می‌کند. سال‌هاست که علم با پیدا کردن پاسخ پرسش‌های خود و همچنین استفاده از آن‌ها در پیشامدهایی که الگوی تکراری دارند، اهداف خود را جلو می‌برد و بسیار سریع‌تر از انتظار شما رازهای طبیعت را از دل آن بیرون می‌کشد. یکی از کلمات کلیدی تعریف مفهوم الگوریتم، «حل مسئله» است.

الگوریتم، یکی از روش‌های رسیدن به جواب سؤال‌های شما و حل چالش‌های روزمره‌ی زندگی است. عملیات به‌ ظاهر ساده‌ای همچون ضرب دو عدد تا چالش‌های تخصصی‌تر مانند پیش‌بینی وضع هوا در روزهای آینده، همه مبتنی بر الگوریتم‌ها هستند و انسان همواره در تلاش است، الگوریتم‌هایی با دقت یا کارایی بیش‌تر برای آن‌ها ارائه دهد.

از دیگر نمونه‌های کاربرد الگوریتم‌ها که در دنیای امروز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته‌اند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش تصویر، داده‌کاوی، افت‌وخیز بازارهای مالی و ...

 ۱۹۳ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-727239-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۲۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با الگوریتم و سیستم‌های اعدادنویسی
فصل دوم: فلوچارت، ساختار تصمیم و تکرار
فصل سوم: الگوریتم‌های فرعی
فصل چهارم: آرایه‌ها
فصل پنجم: پردازش رشته‌ها

راهنمای دانلود کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده

برای دانلود کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده

نظرات کتاب آموزش الگوریتم و فلوچارت به زبان ساده

Arash Darmani
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
این کتاب برای هر کسی که میخواهد شروع به برنامه نویسی به هر زبانی کند، ضروری است.
به نوعی این کتاب پیش نیاز تمام آموزش‌های برنامه نویسی است.
Zahra Jamshidian
۱۴۰۰/۱/۷
داخل این کتاب تمرینات زیادی را حل کرده که دید برنامه نویسی را بعد از مطالعه بدست میارید
ب د
۱۳۹۹/۸/۳
مثال‌های متنوعی دارد که خیلی به فهم مسائل الگوریتم کمک میکند
مشاهد همه نظرات (۶)