دانلود کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky به قلم هادی نوروزی، ابتدا به شما نشان می‌دهد که چگونه نرم‌افزار فوکاسکی را در محیط دسکتاپ کامپیوتر خود راه اندازی کنید و سپس با مطرح کردن یک پروژه، امکانات و توانایی‌های فوکاسکی را آموزش می‌دهد.

با پیشرفت تکنولوژی و علوم کامپیوتر، یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای ارائه و بیان بهتر مطالب، استفاده از نرم‌افزارهای اسلایدسازی است که معمولا اساتید، دانشجویان، مدرسان و سخنرانان در ارائه مطالب خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. مزیتی که این نرم‌افزار‌ها دارند این است که می‌توان با استفاده از آن‌ها متن، تصویر، ویدیو، صدا و انیمیشن را در ارائه خود استفاده کرد و باعث فهم و درک بهتر مطالب برای مخاطبان شد.

هادی نوروزی در کتاب آموزش کابردی نرم افزار Focusky نشان می‌دهد استفاده درست از این نرم‌افزار‌ها نقش مهمی در انتقال صحیح مطالب و صرفه‌جویی در وقت دارد که اگر درست استفاده نشود موجب هدر رفتن وقت و یادگیری ناقص مخاطبان می‌شود.

نرم‌افزار فوکاسکی یکی از نرم‌افزارهای اسلایدسازی است که در ارائه و بیان بهتر مطالب به شما کمک می‌کند تفاوتی که با نرم‌افزار پاورپوینت دارد این است که به جای اینکه شما صفحات متفاوتی از اسلایدها را داشته باشید، یک صفحه بزرگ به نام بوم دارید که درون آن حرکت می‌کنید و به بخش‌های مختلف آن زوم می‌کنید. این موضوع باعث می‌شود ایده‌هایتان را به صورت دلخواه ارائه دهید.

در بخشی از کتاب آموزش کابردی نرم افزار Focusky می‌خوانیم:

1- فضای ابری: برای انتشار پروژه به صورت فضای ابری گزینه publish to cloud را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار شدن به صورت فضای ابری را انجام می‌دهیم. سپس روی گزینه publish کلیک می‌کنیم بعد llsername , password خود را که در سایت focuisky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

2- فایل اجرایی: برای انتشار پروژه به صورت فایل اجرایی گزینه Windows application را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار شدن به صورت فایل اجرایی را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس username و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

3- فایل ویدیویی: برای انتشار پروژه به صورت فایل ویدیویی گزینه Video را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار به صورت فایل ویدیویی را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس llsername و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

4- فایل html web page: برای انتشار پروژه به صورت فایل html web page گزینه html5 web page را انتخاب کرده، سپس روی گزینه Next کلیک می‌کنیم و تنظیمات مربوط به انتشار به صورت فایل html web page را انجام می‌دهیم. در پایان روی گزینه publish کلیک می‌کنیم سپس username و password خود را که در سایت focusky.com ثبت نام کردیم، وارد می‌کنیم و روی گزینه sign in کلیک می‌کنیم.

 ۷۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-218-309-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: نصب و اجرای focusky
فصل سوم: ساخت اولین پروژه فوکاسکی
فصل چهارم: فارسی نوشتن در فوکاسکی
فصل پنجم: کلیدهای میانبر

راهنمای دانلود کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

برای دانلود کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

نظرات کتاب آموزش کاربردی نرم افزار Focusky

Aqaurius Queen
۱۳۹۹/۷/۸
وقتی میخوام حساب کاربری بسازم ارور میده خیلی امتحان کردم نشد
Ahmad Abdollahzade
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
بسیار مفید و کاربردی
پیام افخمی
۱۳۹۹/۶/۱۶
عااااااااالی... خیلی خیلی دستتون درد نکنه
مشاهد همه نظرات (۳)