دانلود کتاب آوای عشق

  • از: بدرالسادات صدر
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آوای عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آوای عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آوای عشق

کتاب آوای عشق به قلم بدرالسادات صدر، از گنجینه‌های ارزشمند در زمینه‌ی معارف و عشق الهی ببه شمار می‌رود. این کتاب که چکیده‌ی دو کتاب دیدار یار و جلوه یار نویسنده است، مسیری را برای مخلصین آشکار می‌سازد.

صدر در این کتاب با نثر و کلامی عاشقانه و دلنشین به مناجات خدا پرداخته و شعرهایی نیز در بیان صفات زیبای خداوند و سپاس و ستایش او، چاشنی نوشته‌هایش کرده است.

در بخشی از کتاب آوای عشق می‌خوانیم:

معبودم، آن زمان که چشم بر هم می‌نهم و تو را می‌نگرم که با منی و در منی و افکارم را همچون امواج به هر سویی به خود می‌کشانی، آن زمان دست می‌برم تا لمست کنم. از من می‌گریزی و روی می‌گردانی، چون چشم می‌گشایم نیستی و اشک‌ریزان می‌جویمت ولی تو را نمی‌یابم، مبادا دست رد به سینه حقیرترین موجودت بزنی، مبادا از من روی گردانی، خداوندا نیک می‌دانم اگر دوستم نداشتی هرگز نامت بر زبانم رانده نمی‌شد.

اول تو بنده را دوست داری که او دوستت دارد. تو صدایم می‌زنی که ذکرت می‌گویم. گاهی نقش رویت را نه در خواب بلکه در بیداری می‌بینم، آنچنان محو می‌شوم که به دنبالت می‌آیم. تو به هر کجا می‌روی مرا می‌کشانی، همچنان با تو هستم و خرامان خرامان همچو آهو به دنبالت می‌آیم. پریشان گیسوی زیبایت را به وجودم می‌لغزانی و من به هستی می‌دهی و مانند اسیری در بند حلقه گیسوانت به زنجیرم می‌کشانی، عطر گل مریم سفید همه جا را پر کرده، چه زیبا لحظه‌هایی است.

کاش همیشه در تو و با تو باشم و درون لحظات غرق گردم. گاهی نازنینم گوشه چشمی به من می‌اندازی و نگاهی زیر نظر داری، نازت را می‌خرم و همیشه‌ ای آشنای دیرینه‌ام با تو خواهم بود و اگر تو بخواهی. بگذار در حلقه‌ای از نور که تویی من نیز بمانم و یکی شوم، ‌ای نور و‌ ای منورالنور شعله فروزان زندگی، مرا به خود راه بده، مرا بپذیر، اسارت در حلقه زلفت را دوست دارم‌ ای حبیب، که این اسارت شروع رهایی و آزادی از بند تن است.

 ۲۸۶ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6770-28-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آوای عشق

برای دانلود کتاب آوای عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آوای عشق

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.