معرفی و دانلود کتاب اثر آیندگان: نظریه‌ای جدید برای کشف اسرار تاریخی

عکس جلد کتاب اثر آیندگان: نظریه‌ای جدید برای کشف اسرار تاریخی
قیمت:
۳۲,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اثر آیندگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اثر آیندگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اثر آیندگان: نظریه‌ای جدید برای کشف اسرار تاریخی

کتاب اثر آیندگان یک نظریه علمی و جنجالی از تاریخ باستان‌شناسی جهان و سفر در زمان ارائه می‌دهد که نتیجه‌ی سال‌ها تحقیقات و پژوهش‌های تخصصی ایمان صدیقی است. تمام مباحثی که در این کتاب می‌خوانید رازها و عجایبی تازه و غافلگیرکننده از جهان هستند که شما را شوکه می‌کنند.

درباره‌ی کتاب اثر آیندگان:

اکثریت جهان کنجکاوند که بدانند چطور انسان‌های غارنشین توانستند به انسان‌های بااستعداد و توانمند امروزی تبدیل شوند؟ چطور تمدن‌های باستانی، دستاوردهایی بزرگ در طول تاریخ ثبت کردند و پیشینیان ما نیز علم و مهارت کافی را کسب نمودند؟ همه‌ی این‌ها در حالیست که اگر انسان قرن بیست و یکم که به اوج پیشرفت و شکوه تمدن انسانی رسیده است با آثار تمدن‌های باستانی مواجه شود، احساس کوچکی و ناتوانی می‌نماید!

بیشتر مردم سیر پیشرفت و تکامل بشر را صعودی در نظر می‌گیرند اما دستاوردهای باستان‌شناسی این مسئله را کامل رد می‌کند. چگونه هزار سال پیش مصریان باستان قادر به عمل جراحی مغز بودند؟ چرا نشانه‌هایی از جنس آلومینیوم با قدمت دو هزار سال پیش در چین دیده شده در حالیکه بشر تنها 300 سال است که به آلومینیوم دست یافته؟ چگونه در بعضی بیابان‌های جهان نوعی سنگ به نام تکتایت پیدا شده که این سنگ‌ها بعد از انفجار بمب اتم روی شن‌های صحرایی تولید می‌شوند اما قدمت این سنگ‌ها را فقط چند هزار سال تخمین زده‌اند؟!

در تمام تمدن‌های باستانی خدایان و الهه‌هایی قدرتمند وجود داشته‌اند که تمام کارها تحت امر آن‌ها انجام می‌شده است. به نظر شما این موجودات واقعا حضور داشته‌اند یا زاییده ذهن بشر بوده‌اند؟ امروزه برخی پژوهشگران معتقدند که آنان امکان دارد موجوداتی هوشمند و از سیاراتی دیگر بوده باشند، اما ایمان صدیقی نویسنده‌ی کتاب حاضر این نظریه را رد و نظریه‌ی تازه‌ای نیز ارائه می‌دهد.

کشفیات باستان‌شناسی اثبات کرده‌اند که در تمدن‌های خیلی دور نیز اثراتی از تکنولوژی و پیشرفت‌های بزرگ امروزی از قبیل اتم، نقشه‌های هوایی، لیزر و ... نیز وجود داشته است. برخی از محققان معتقدند که انسان‌های آن دوران با موجوداتی از سیارات دیگر نیز ارتباط داشته‌اند که به آن‌ها خدایان باستانی می‌گفتند؛ طبق نظر نگارنده این خدایان باستانی که بعضی از تمدن‌های بشری را شکل داده‌اند امکان دارد به گذشته تعلقی نداشته باشند و کاملا انسان باشند؛ انسان‌هایی که از آینده به زمان گذشته سفر کرده‌اند! وی برای اثبات نظریه‌اش آثار باستانی و افسانه‌های کهن را در کتاب حاضر به دقت مورد ارزیابی قرار داده است.

کتاب اثر آیندگان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که می‌خواهند به عجایب و رازهای جهان هستی از گذشته‌های دور تا به الان پی ببرند.

در بخشی از کتاب اثر آیندگان می‌خوانیم:

اگر تاریخ را به دقت بررسی کنیم متوجه می‌شویم مواردی که گفته شد با توجه به محدودیت آثار بدست آمده از آن دوران، کم و بیش اتفاق افتاده است! یک کتیبه باستانی که شبیه یک لامپ الکتریکی است در مصر وجود دارد. تعدادی باتری باستانی در عراق پیدا شده است که هر کدام تا 5 ولت برق تولید می‌کنند و موارد مشابه بیشتری در ادامه کتاب گفته خواهد شد.

همچنین اسناد و مدارکی در اهرام مصر یافت شده‌اند که نشان می‌دهد آنان فکر می‌کردند که اگر عملیات مومیایی کردن به طور کامل و درست انجام شود فرعون مرده در آینده به زندگی می‌تواند برگردد.

آن‌ها فرعون را برای زندگی پس از مرگ در دنیایی دیگر مومیایی نمی‌کردند بلکه برای بازگشت به زندگی نیاز بود که حداقل یک سلول از آن‌ها سالم باقی بماند.

در سال 1953 قبر بزرگی در یک گورستان متروک در مصر کشف شد. به جز این قبر 72 قبر دیگر وجود داشت که متعلق به مستخدمانی از پادشاه بودند که می‌خواستند در زندگی جدید همچنان به وی خدمت کنند. هیچ گونه آثار ضرب و جرح یا خشونت بر روی اجساد این 64 مرد و 8 زن وجود نداشت. چرا آن‌ها اجازه دادند که زنده دفن شوند؟ پاسخ این سؤال، اعتقاد قوی آن‌ها به دوباره زنده شدن است.

به جز طلا و جواهرت، مقداری مواد خوراکی نیز در آرامگاه فرعون قرار داده شده بود تا در زندگی جدید آذوقه به همراه داشته باشد. گاهی فرعون‌های بعدی آرامگاه پدران خود را می‌شکافتند و مشاهده می‌کردند که جسد مومیایی شده به همراه آذوقه دست نخورده باقی مانده است. آن‌ها آذوقه‌ای تازه در آن جا قرار می‌دادند و درِ آرامگاه را می‌بستند! چرا؟

این مطلب بسیار مهم است، برخی می‌گویند مصریان جسد فرعون را مومیایی می‌کردند تا وقتی فرعون در دنیای پس از مرگ زنده شد بدنی سالم داشته باشد و در دنیای پس از مرگ به طلا و جواهرات و غذاهایی که برایش داخل تابوت گذاشته‌اند احتیاج پیدا می‌کند. اما اگر اینطور بود می‌بایست جسد به همراه مواد غذایی و جواهرات به دنیای دیگری منتقل شود و پس از باز کردن قبر باید متوجه می‌شدند که اشتباه می‌کرده‌اند اما آن‌ها با مشاهده جسد و غذاها، باز هم بر اعتقادات خود اصرار می‌ورزیده‌اند. چرا بعد از گذشت سال‌ها وقتی می‌دیدند مومیایی و غذاها هنوز سرجایش است بازهم این رسوم را تکرار می‌کرده‌اند؟!

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
سفری به اعماق حقیقت
باور مصریان باستان به شبیه‌سازی انسان
ردپای آیندگان در جهان باستان
گوگل مپ در قرن پانزدهم!
انفجارات هسته‌ای در جهان باستان
تمدن‌های گمشده
نمادها و سمبل‌های باستانی
افسانه‌های یونان باستان، کلید حل معمای زمان
ریشه مشترک افسانه‌های جهان باستان
اشتباهات اریک فون دانیکن و نظریه موجودات فضایی
راز هوشمند شدن نسل بشر
حقیقت یوفو یا اشیای پرنده ناشناس
حقیقتِ خطوط اسرار آمیز نازکا
راز حلقه‌های کشتزار
هیچ نشانه‌ای از سوی فضا نیست...
بررسی علمی سفر در زمان
پاسخ به تناقضات سفر در زمان
اصلاح طرح جهان‌های موازی
راز سفر در زمان
درباره گذرِ زمان
ابعاد پنهان سفر در زمان
صاحبان این فناوری عظیم و حقایق بزرگ
آینده جهان
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اثر آیندگان: نظریه‌ای جدید برای کشف اسرار تاریخی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زرین اندیشمند
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات167
زبانفارسی
شابک978-622-759106-4
موضوع کتابکتاب‌های تاریخ جهان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اثر آیندگان

نادر امیدوار
۱۴۰۲/۱/۸
متاسفانه این کتاب دارای اشکالات علمی فراوانی میباشد که یکی از آن‌ها ادعای نویسنده در مورد استفاده انسان از ده درصد مغز خود است که این موضوع در واقع بیشتر شبیه یک افسانه محلی است، تمامی پزشکان و متخصصان مغز و اعصاب به این موضوع اشاره دارند که ما در زندگی روزمره و حتی در خواب از تمامی ظرفیت مغزی خود استفاده میکنم و به صورت متناوب از بخشهای مختلف مغز خود بهره میگیریم، واقعا برای من عجیب است چگونه چنین کتابی مجوز انتشار گرفته است، البته به عنوان یک رمان علمی تخیلی بسیار جالب است
نگار حسینی
۱۴۰۲/۴/۹
قبل از خواندن این کتاب باید سری کتاب‌های دیگه خونده بشه که با خواندن این کتاب تشخیص بدی کدوم درست تر هست.
Gholamreza Saeednia
۱۴۰۱/۷/۵
کتاب مفیدی است توصیه می‌کنم دوستان از خواندن آن غافل نشوید ممنون.
امین اسکندری
۱۴۰۱/۱/۱۷
کتاب جذابیه و حرفای تازه‌ای برای گفتن داره.
جواد حیدریان
۱۴۰۱/۵/۱۸
هرکتابی ارزش یک بار مطالعه رو داره
مهران شریفی نسب
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
این کتاب برای همه پیشنهاد نمیشه
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب اثر آیندگان

برای دریافت کتاب اثر آیندگان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.