دانلود کتاب اراده ای به نام گاندی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اراده ای به نام گاندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اراده ای به نام گاندی

این گاندی کیست؟! که نه فیلسوف است، نه دانشمند، نه نویسنده، نه سیاستمدار و حتی نه پیام‌آور، اما بزرگ‌ترین مردان قرن ما به ستایش از او می‌پردازند؟

این گاندی واقعاً کیست که فیلسوف و شاعر نامدار هند «تاگور» به او لقب «مهاتا» می‌دهد و وی را «روح بزرگ» می‌نامد؟ چرا «تولستوی» نویسنده بزرگ روس کوشش‌های او را برترین در جهان می‌خواند و نویسندة فرانسوی «رومن رولان» داستان زندگیش را می‌نویسد؟ گاندی چه کرده است که بزرگ‌ترین دانشمند قرن ما «انیشیتن» او را روشن‌بین‌ترین سیاستمدار جهان می‌داند؟ گاندی چه کرده است که سیصد میلیون هندی او را «مرد مقدس» می‌دانند؟ این مرد چه ویژگی‌هایی دارد که به «وجدان یک ملت» تبدیل می‌شود؟ چرا «چارلی چاپلین»‌ها «برناردشاو»‌ها و حتی «موسولینی»‌ها به دیدارش می‌شتابند؟ چرا تشریفاتی‌ترین شاه جهان «جورج پنجم» و نیز ملکة انگلستان به ناچار در حالی با او گفتگو می‌کند که تن پوشی لنگ مانند بر تن دارد و با دمپایی به کاخ آمده است‌؟ این مرد بی‌آزار فروتن و استخوانی کیست که «پاپ» حتی از دیدنش بیم دارد و «چرچیل» از شنیدن نامش کف بر دهان می‌آورد. این هندوی ناتوان و نیمه‌جان که گاهی چوبی دراز در دست دارد با چه سلاحی بر نیرومندترین امپراتوری جهان در زمان خود (انگلیس) پیروز می‌شود؟ به راستی این مردم کیست؟!

 ۱۲۰ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-33-2 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اراده ای به نام گاندی

برای دانلود کتاب اراده ای به نام گاندی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اراده ای به نام گاندی
حسن آقازاده
۱۳۹۵/۸/۴
تمام دیدگاههای گاندی رهبر بزرگ هند یک طرف و این راه و روش و اعتقادش یک طرف که معتقد است ترویج دین رو نباید با شعار و حرف زدن و موعظه تبیین کرد بلکه باید با عمل و رفتار تاثیر گذار بود ... و این است آفت بزرگ بزرگان مسلمانان خصوصا شیعیان
Hassan Goli
۱۳۹۸/۱/۲۶
👍👍👍👍👍👍
رضا اسماعیل پور
۱۳۹۶/۸/۲۰
کتاب بسیار خوبی است و مهمترین نکته آن از نظر من مبارزه بدون خشونت است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)