دانلود کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا

کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا اثر آرون بلیبی، رمان تصویری است درباره بچه مثبت‌ها، یک گروه چهار نفره از حیواناتی با سابقه ترسناک که می‌خواهند با انجام کارهای خوب، گذشته بدشان را جبران کنند.

موضوع کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا چیست؟

دنیا خیلی بهم ریخته است. حمله‌ی پیشی‌های زامبی گوشت‌خوار بد بود اما بدتر از آن حمله‌ی هاپوهای زامبی، اسب کوچولوهای زامبی، خرگوشک‌های زامبی و... است که به زامپیشی‌ها اضافه شده‌اند. آن‌ها همه چیز را نابود می‌کنند و به همه حمله می‌کنند. تمام این اتفاقات زیر سر دکتر مربای خبیث است. گروه بچه مثبت‌ها به کمک مامور روباه متوجه شده‌اند دکتر مربا به ماه فرار کرده است. آن‌ها می‌خواهند یک موشک قرض بگیرند و با آن به ماه سفر کنند تا دکتر مربا را بگیرند.

کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا (The Bad Guys in Intergalactic Gas) پنجمین جلد از «مجموعه‌ی اراذل و اوباش» است و متن ساده و روانی دارد، لحن طنز کتاب به همراه تصاویر بامزه و جذاب آن بسیار سرگرم کننده می‌باشد و شما را با خود همراه می‌کند.

درباره مجموعه‌ی اراذل و اوباش:

مجموعه کتاب‌های اراذل و اوباش از جمله پرفروش‌ترین رمان‌های تصویری کودکان است که جلد اول آن در سال 2015 منتشر شد. داستان‌های این مجموعه درباره چهار دوست است که ترسناک و خشن به نظر می‌رسند، آقای گرگ، آقای مار، آقای کوسه و آقای پیرانا. آن‌ها می‌خواهند با انجام دادن کارهای خوب به همه ثابت کنند که درموردشان اشتباه می‌کنند اما درگیر اتفاقات بامزه و دردسرهای عجیبی می‌شوند. مجموعه‌ی اراذل و اوباش در سال 2019 در رتبه نخست لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز در شاخه کتاب‌های مجموعه‌ای کودکان قرار گرفت.

با آرون بلیبی بیشتر آشنا شویم:

آرون بلیبی (Aaron Blabey) متولد 1974 در استرالیا است. او تا سال 2005 علاوه بر نویسندگی و تصویرگری کتاب‌های کودکان و نوجوانان، بازیگر هم بود و در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی متعددی حضور داشت. بعد از خداحافظی از دنیای بازیگری، تمام وقت تمرکزش را بر روی کتاب‌های کودک و نوجوان و کار در آژانس تبلیغاتی گذاشته است. بلیبی برای بازی در سریال هاروی مک هوگ برنده جازه آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا شد.

کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به همه کودکان 7 تا 12 سال که به داستان‌های طنز علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

(این کتاب دارای حجم بیش از ۲۰ مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا می‌خوانیم:

- مامور روباه؟ حالا قرار است چی کار کنیم؟
- آره، حالا باید چی کار کنیم؟ من خیال می‌کردم تو یک مامور مخفی خفن هستی. حالا چی شده که دیگر هیچ کس به حرفت هم گوش نمی‌کند؟ یک حسی بهم می‌گوید انجمن جهانی قهرمانان فقط یک مشت چرت و پرت...
- ممنون پیرانا.
- قابلی نداشت گوگوری.
- دفعه‌ی اولی که همدیگر را دیدیم هم گفتم؛ آقای مار انجمن جهانی قهرمانان یک سازمان سری است. مامورهای عادی از وجود ما بی‌خبرند. برای همین هم ما باید دنبال یک راه دیگر باشیم...

این کتاب جهت مطالعه در رایانه بهینه‌سازی نشده است.

 ۱۵۳ صفحه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-216-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا

برای دانلود کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا

نظرات کتاب اراذل و اوباش 5: خنثی کردن اشعه‌ی دکتر مربا

Ava Poorahmad
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
خیلا جالب و طنزو خیلی خیلی بامزه آخه دکتر مربا هم شد اسم
مشاهد همه نظرات (۱)
داستان کودک، مجموعه اراذل و اوباش، پرفروش ترین مجموعه کتاب، ارن بلیبی، کتاب تصویری کودکان، داستان تصویری کودکان، کتاب ماموریت خیلی غیر ممکن، داستان حیوانات، آشنایی با حیوانات، داستان و رمان طنز، دانلود کتاب طنز، مجموعه داستان طنز، دانلود کتاب داستان طنز، داستان طنز خنده دار، داستان مصور کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، گروه سنی ب، گروه سنی ج، داستان تخیلی کودکانه، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، تصویر سازی کودکان، کتاب تخیلی کودکان، تقویت قدرت تخیل کودکان، کتاب داستان بچه ها، دانلود کتاب کودک، کتاب داستان کودکان، رمان تصویری، The Bad Guys، Aaron Blabey، The Bad Guys Episode 5، The Bad Guys in Intergalactic Gas، دانلود کتاب اراذل و اوباش خنثی کردن اشعه ی دکتر مربا، دانلود pdf اراذل و اوباش خنثی کردن اشعه ی دکتر مربا، دانلود pdf کتاب اراذل و اوباش خنثی کردن اشعه ی دکتر مربا، دانلود کتاب اراذل و اوباش جلد 5، کتاب اراذل و اوباش جلد 5 خنثی کردن اشعه ی دکتر مربا، دانلود pdf کتاب خنثی کردن اشعه ی دکتر مربا جلد 5، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، پرفروش نیویورک تایمز