دانلود کتاب از عشق تا سوء تفاهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از عشق تا سوء تفاهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از عشق تا سوء تفاهم

لیندا پاپادوپولوس در کتاب از عشق تا سوء تفاهم، راهنمایی جامع و کاربردی برای دستیابی به درک متقابل در زندگی زناشویی را به شما ارائه می‌دهد و کمک می‌کند تا روابط خود با همسر یا نامزدتان را بهبود ببخشید و زبان متفاوت یکدیگر را بهتر درک کنید.

درباره کتاب از عشق تا سوء تفاهم:

روابط زن و مرد به‌طور کلی و روابط همسران به‌طور خاص در گذر زمان با تأثیرپذیری از فرایندهای تکامل بشر طی قرون متمادی که گونۀ بشر در تب‌و‌تاب پیشرفت و سازگاری با فرایند مدرنیته و شکل‌گیری تمدن‌ها، با تغییرات گسترده در حوزه‌های گوناگون زندگی فردی و اجتماعی خود دست‌وپنجه نرم کرده، دستخوش تحولات چشمگیری شده است.

مردان را برای به دوش کشیدن مشاغل چالش‌برانگیز و طاقت‌فرسا به میدان جنگ فرستادند و زنان را به فرزندآوری و چالش‌های مدیریت خانواده و همسرداری و درنهایت پشت‌میزنشینی گماردند که بی‌تردید، آن نیز فرازونشیب‌های خاص خود را می‌طلبد. با وجود توازنی که بین تعاریف فردی و اجتماعی طی سال‌های اخیر از مرد و زن ارائه شده است، چرا وقتی پای روابط بین دو جنس مخالف به میان می‌آید، هنوز در صحنۀ زندگی به نظر می‌رسد نقش «‌هرچی باشه من از تو سرترم» را بازی می‌کنیم؟

چه عواملی باعث می‌شود که «‌چه خوشگل شدی!» در عرض چند ثانیه به «‌ای بی‌ریخت چاقالو، دلم برات می‌سوزه‌!» تبدیل شود؟ چرا «‌بعد از مسابقۀ فوتبال، خودم ظرف‌ها رو می‌شورم» کم‌کم به «‌من حتی از تو خوشم نمیاد، حالا چی شده که فکر کردی کارهای آشپزخونه برای من مهم شده؟» مبدل می‌شود و اصلاً چرا وقتی قرار است همیشه از