دانلود کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی

  • از: محمدعلی اعظمی
  • ناشر: انتشارات راهبردی نهاجا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی

کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی نوشته‌ی محمدعلی اعظمی، در واقع گزیده‌ای‌ست از شرح وقایع زندگی این خلبان پرافتخار و بزرگ که به شیوه‌ای زیبا به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بین مومنان مردانى هستند که به چیزی که با خدا عهد بستند صادقانه وفادار می‌مانند، آری چه صادقانه پا در قتلگاه عشق گذاشته‌اند. خلبانانی که گویی با خود و با این ملت نجیب و امام راحل عهدی ناگسستنی داشتند و این گونه در یاد و خاطر ما ماندگار شده‌اند.

سرتیپ خلبان آزاده و جانباز حسن نجفی متولد 25 فروردین ماه سال 1334 است. پدر نجفی کارمند راه آهن بود و او به واسطه شغل پدرش دوران کودکی خود را در شهرستان‌های مختلف و نوجوانی خود را در شهر زنجان سپری کرده است. آن‌ها خانواده‌ای پر جمعیت بودند، هشت فرزند که حسن نجفی کوچکترین آن‌ها بود.

در بخشی از کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی می‌خوانیم:

با اصرار فرد بازجو برای پناهنده شدن و مخالفت من و تماس‌ها‌ی مکرر آن‌ها با مقامات مسئول نتیجه آن شد که فعلاً از آن ساختمان به جای دیگری باید منتقل شویم.

پایگاهی در همان نزدیکی‌ها بود که می‌بایستی با بالگرد به آن جا برویم. تلاش چند باره سربازان در باز کردن راه برای سوار شدن به هلیکوپتر بی‌نتیجه ماند و مردم خشمگین محل قصد نداشتند مرا سالم بگذارند. سرانجام با آمدن هلیکوپتر در چند قدمی آن مقر و ایجاد تونلی از نظامی‌ها و تیراندازی هوایی جهت متفرق کردن مردم من توانستم به اتفاق آن دو عراقی و مرادی سوار بالگرد شوم.

 ۱۳۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6296-07-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی

برای دانلود کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی

نظرات کتاب اسارت ناخواسته: زندگینامه سرتیپ 2 خلبان آزاده حسن نجفی

هادی حسن ابادی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
خداوندا هیچ بنده‌ای را اسیر بنده دیگرت نکن. این جنگ عجب حکایت‌ها که نداشت.
محمود کنعانی
۱۴۰۰/۱/۲۳
اللهم فک کل اسیر
خداوندا همه اسیران را آزاد گردان
آمین
مشاهد همه نظرات (۲)