دانلود کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش

کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش به قلم پیمان اخوان و محمدرضا زاهدی، ابتدا کسب‌ و کارهای نوپا و ضرورت وجودی چنین کسب‌ و کارهایی را مورد بررسی قرار داده و سپس دلایل موفقیت و شکست آن‌ها را بیان می‌کند.

در چند دهه اخیر تحولات سریع و پیچیده در زمینه‌های گوناگون سبب شده تا جوامع مختلف سعی کنند بیش از گذشته خود را جهت پذیرفتن تغییر و تحول آماده کنند. روند سریع فن‌آوری باعث شده بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایی که در خطر بودند رشد کرده و همچنین سازمان‌ها در تلاش برای ایده‌های خلاق و نو باشند.

امروزه دنیا در اختیار کارآفرینان و افراد خوش‌فکر است. کسانی که انرژی و پشتکار زیاد و عزم جدی داشته و قصد دارند از طریق عملی نمودن ایده‌های خلاقانه‌شان دنیا را تغییر دهند. کارآفرینانی که برای دستیابی به هدف خود نیازمند فضای فیزیکی، فکری و فرهنگی جهت رشد ایده و همچنین حمایت از استارت‌آپ‌های نوآورانه‌شان از همان روزهای نخستین شکل‌گیری تا رسیدن به برنامه‌های نهایی هستند.

در این کتاب روش‌های خلاقانه و همچنین تکنیک‌های تازه در زمینه‌ی کسب ‌و کارهای نوپا مورد مطالعه قرار می‌گیرد تا رهیافت‌های مناسبی برای فعلان عرصه کارآفرینی و استارت‌آپ ارائه نماید.

در بخشی از کتاب استارت آپ می‌خوانیم:

تغییر در روند کسب‌ و کار راه را برای گسترش طراحی صنعت و راه‌اندازی پنجره‌های جدید فرصت برای کسب‌ و کار سنتی کوچک و غیر تخصصی طراحی می‌کند. طراحان جدید، بازار رقابتی‌ای هستند که با طراحی ارزش‌ افزوده بر اساس خلاقیت و تخصص، که شایستگی اصلی شرکت‌های سرمایه‌گذاری است، به دنبال تغییر جدید ساختار صنعتی موجود هستند.

روند اخیر نشان می‌دهد افزایش بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایی که توسط طراحان کسب‌ و کارها ایجادشده یا همکاری می‌شوند؛ موفق بوده‌اند (اسچوها و همکاران، 2016).

راه‌اندازی کسب‌ و کار در اقتصاد جدید و بازارها به‌ طور کلی به‌ عنوان یک کسب‌ و کار جدید تعریف‌ شده است که کارآفرینان کار را با ترکیب ایده‌ها و منابع کسب‌ و کار آغاز می‌کنند (یان، 2017).

گرچه یک‌جهت گیری شناختی خاص نسبت به کارآفرینی ممکن است بر آمادگی‌اش برای حفظ یک فعالیت کارآفرینی تأثیر بگذارد، تحقیقات قبلی نشان داده است برخی از فعالیت‌های کارآفرینی بیشتر از سایرین در راه‌اندازی‌هایشان به نتیجه می‌رسند و موفق می‌شوند (تونی و پاردد، 2018).

تمایل و توانایی ادامه فعالیت در زمینه‌های کارآفرینی ممکن است منجر به ایجاد یک کسب‌ و کار موفقیت‌آمیز نشود، اگر پایداری صرفاً کارآفرینان بالقوه را درگیر فعالیت‌های اشتباه کند. اگر یک کارآفرین بالقوه زمان زیادی را صرف برنامه‌ریزی می‌کند، اما هیچ‌وقت برای پیدا کردن مشتریان بالقوه تلاش نکند، ممکن است کسب‌ و کار جدید ایجاد نشود. بنابراین فعالیت‌های کارآفرینی، یک متغیر مهم میانجی بین یک‌ جهت‌گیری شناختی کارآفرین و موفقیت پس از راه‌اندازی است.

 ۳۹۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-953472-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول:مفهوم کارآفرینی
فصل دوم: کسب و کارهای نوپا
فصل سوم: انکباتور و ویژگی‌های آن‌ها
فصل چهارم: خلاقیت
فصل پنجم:منابع نوآوری
فصل ششم:ابزار‌ها و تکنیک‌های نوین
فصل هفتم:طرح کسب و کار
مراجع

راهنمای دانلود کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش

برای دانلود کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استارت آپ: پیدایش و پرورش

نظرات کتاب استارت آپ: پیدایش و پرورش

احمد احمدی
۱۳۹۹/۲/۱
به عنوان فردی که بیش از 20 عنوان کتابهای مختلف در حوزه استارت آپ رو تاکنون مطالعه داشتم، میتونم اطمینان بدم این کتاب یکی از جامع‌ترین کتابهایی است که با تالیف مطالب و گردآوری منابع و روشهای متنوع کاربردی مورد نیاز، در کنار ترتیب بندی مناسب عناوین با اهمیت در این حوزه، به عنوان یک منبع علمی مطلوب و برای کارآفرینان موسسین و علاقمندان استارت آپی مورد استفاده قرار گیرد. بخصوص تالیف این کتاب توسط اساتید مطرح دانشگاه کشور، نقطه مثبت آن است چرا که آشنایی این عزیزان با فضای کسب و کار کشور و نقاط ضعف و قوت استارت آپ‌های بومی، سبب آشنا نمودن خواننده خود با طیف گسترده‌ای از اصول علمی و کاربردی از آغاز یک ایده تا ظهور و رشد آن در غالب استارت آپ‌ها در کشور میشود که خود جای تشکر دارد و حتی میتواند به عنوان یک منبع علمی دانشگاهی مورد استقبال قرار گیرد.
شهره نوربخش
۱۳۹۹/۲/۳۱
مطالب کتاب جامع و کاربردی هست و به افراد علاقه مند به حوزه کارآفرینی و استارت آپ توصیه میشه. ضمنا مولفان کتاب از اساتید حرفه‌ای و مطرح حوزه دانشگاهی هستند.
M Shehni
۱۳۹۹/۱/۲۸
شاید اگر به ویراستاری و ترتیب مطالب بیشتر دقت می‌شد و مطالب این همه با زبان‌های نزدیک به هم تعریف مجدد نمی‌شد، اینقدر خسته کننده نبود
مشاهد همه نظرات (۳)