دانلود کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها

  • از: رضا بنائی
  • ناشر: انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها

کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها نوشته‌ی رضا بنائی، موضوعاتی مانند استرداد وجوه اضافه پرداختی، بازپرداخت گمرکی و مالیاتی، ترخیص کالا از گمرک و ... را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها (Drawback of Customs Duties and Charges Customs Repayments and Tax Refunds Refund of the Extra Payments) برای استفاده کلیه صادرکنندگان، کارشناسان و مدیرانی مفید است که در رابطه با صادرات با پیش نیازهایی مثل بازاریابی و رقابت‌پذیری کالا در بازار هدف، دارای دغدغه‌هایی هستند؛ زیرا با روش «استرداد» که امکان حذف هر گونه مالیات یا شبهه وجود حقوق و عوارضی که در رابطه با مواد اولیه و اجرایی که در ساخت محصول نهایی مورد نظر آن‌ها برای صادرات به کار رفته، دارند و نگران آن هستند که چگونه می‌توانند با محصولات مشابه رقبای خود از کشورهای دیگر در آن بازار، رقابت نمایند، تهیه و تدوین شده تا ضمن آشنایی با روش «استرداد» "Draw Back Procedure" به موقع از مزایای آن استفاده کنند و به طور کلی روش مناسب را انتخاب و به کار برند.

روش «استرداد» از منظر سازمان جهانی تجارت نیز پذیرفته شده و با آن مانند یک سری یارانه‌ها و جوایز و حقوق دیگری که آن‌ها را تبعیض آمیز دانسته‌اند، برخورد نمی‌شود. قانون گمرک فصل خاصی را به استرداد اختصاص داده که مطالب و موارد مهم آن در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته شده است.

در بخشی از کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها می‌خوانیم:

کالاهای تولید داخل با فرآوری شده در داخل، چنانچه تمام با بخشی از آن را مواد اولیه با اجزاء قطعاتی تشکیل دهد که پیش از این به عنوان واردات قطعی از گمرک مرخص شده‌اند که در این صورت برای آن مواد اولیه با اجزاء و قطعات، وجوهی به عنوان حقوق ورودی، عوارض، مالیات بر ارزش افزوده پرداخت می‌شود و در صورتی که برای صدور قطعی از کشور به گمرک معرفی شود با رعایت شرایط و ضوابطی مشمول قاعده با رویه (استرداد) است.

 ۴۵ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-305-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: کلیات
فصل دوم: استرداد وجوه اضافه پرداختی
فصل سوم: استرداد یا بازپرداخت گمرکی و مالیاتی
فصل چهارم: نکات مهمی که در مورد استرداد باید رعایت شود
فصل پنجم: استرداد در سایر کشورها

راهنمای دانلود کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها

برای دانلود کتاب استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استرداد حقوق ورودی و عوارض در گمرک، بازپرداخت‌های گمرکی، مالیاتی، رد اضافه پراختی‌ها