دانلود کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر نوشته رضا حیدری قاسم آبادی، اسرار و رهنمودهای شگفت‌آوری برای ایجاد روابطی عالی و گفتگوی بهتر با اطرافیان را بیان می‌کند. اسراری که با دانستن آن‌ها بهتر می‌توانید ارتباط برقرار کنید و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا خواهید کرد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

اگر نمی‌دانید که چطور باید به درخواست‌های نا به جای دیگران نه گفت؟، اگر نمی‌دانید چطور می‌توان با دیگران به صورت بهتری ارتباط برقرار کرد؟، اگر نمی‌دانید چطور ارتباط برقرار کردنی در جلسه خواستگاری منجر به ازدواج می‌شود؟، اگر نمی‌دانید که چطور باید با کودکان صحبت کرده و ارتباط برقرار کرد تا بهتر به حرف ما گوش دهند؟، اگر نمی‌دانید که چطور باید انتقاد سازنده‌ای داشت؟ و... مشکلی نیست، زیرا این کتاب در مورد همین مسائل و بسیاری موضوعات دیگر صحبت می‌کند که باعث بهبود روابط شما با دیگران می‌شود.

مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تعاملاتی که موجب تأمین نیازهای افراد می‌گردد را روابط انسانی می‌گویند و به عنوان یک نیاز انسانی، بین افرادی که با هم زندگی می‌کنند، به وجود می‌آید. در نتیجه برقراری روابط انسانی، پس از تأمین نیازها، زمینه‌های پیدایش انگیزش، رشد، احساس سودمندی، رضایت، درک متقابل و اعتماد فراهم می‌شود. این نتایج، چرخه‌ای از نشانه‌های مثبت حیات را پدیدار می‌شود و هر یک در پیدایش حالات مثبت بعدی، مؤثر واقع می‌شوند. با نگاهی به نیازهای انسان، به این نتیجه می‌رسیم که همه نیازهای انسان، بدون وجود شخص یا اشخاص دیگری که با آن‌ها رابطه برقرار می‌کنیم، تأمین نمی‌شود و آن‌ها نیازمند است.

در گذشته زندگی از پیچیدگی کمتری برخوردار بود، تحرک و نظام‌های سازمانی کمتر بودند و انسان‌ها در روابط خود نقش‌های ساده و مشخصی داشتند اما پیچیدگی زندگی امروزه باعث پیچیدگی بیشتر در روابط شده و نقش مهارت‌های ارتباطی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

نکته اصلی در ارتباط، داشتن زبان مشترک یا مجموعه‌ای از رفتارها، وسائل، مجاری ارتباط و... است که در نهایت می‌توان از طریق آن، با دیگری ارتباط برقرار کرد. ارتباط، دریچه اصلی برقراری روابط انسانی است که طی آن می‌توانیم اهداف و مقاصد خود را به دیگران انتقال دهیم و در مقابل، اهداف و مقاصد دیگران را نیز درک کنیم. موضوع ارتباط، در زندگی انسان‌ها بسیار پر اهمیت است و شاید، مؤثرترین بخش زندگی یک فرد همین باشد.

همه ما بخش عمده‌ای از زندگی خود را در ارتباط با دیگران سپری می‌کنیم یا در فکر آن به سر می‌بریم. کسی که نگرش‌ها و شخصیت، عواطف، جنبه‌های روانی، اجتماعی، ارزشی و فرهنگی و نوع رفتار خود را می‌شناسد، حدود انتظارات و علایق خود را مشخص می‌کند و می‌داند که از دیگران چه بخواهد و از آن‌ها چه انتظاراتی داشته باشد. افرادی که خود را می‌شناسند، تا حدود زیادی بر خود، خواسته و رفتار خود مسلّط هستند. این افراد، از توان کنترل بر خود، برخوردارند و می‌توانند با محیط و دیگران، روابط مناسب برقرار کنند. عواطف و احساسات چه از لحاظ شکل‌دهی و تأثیر بر برخوردها و چه از لحاظ حفظ و پایان دادن روابط، تأثیر قابل توجهی بر روابط میانْ فردی دارند.

کتاب اسرار ارتباط موثر سعی دارد به زبانی ساده، روان و صمیمی به بررسی روابط در حیطه‌های مختلف بپردازد تا مخاطب در راستای ارتباط بهتر قدم بردارد.

 ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۲۴۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۵ دقیقه
بخش اول
۶۳ دقیقه
بخش دوم
۵۷ دقیقه
بخش سوم
۵۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۷ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

برای دانلود کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اسرار ارتباط موثر

نظرات کتاب صوتی اسرار ارتباط موثر

فاطمه ظاهری
۱۳۹۸/۶/۲۳
گوینده‌ی کتاب واقعا خوبه
ولی راجب متنش راضی نبودم
خیلی مطالب رو کش داده بود😐 و اینکه من یه درونگرا‌ام و میخواستم ارتباطاتم بهتر شه
با این وجود ۹۰ درصد این مطالب رو میدونستم و انجام میدادم و تقریبا مطالب این کتاب هیچ کمکی بهم نمیکنه
علی حسین آبادی
۱۳۹۹/۶/۵
این کتاب برای افرادی که خواهان ارتباط تاثیر گذار باشند قوانین و فرایندها را به خوبی آموزش می‌دهد
سحر عنایتی
۱۳۹۸/۲/۱۷
خیلی متفاوت از کتابای دیگه‌ی این سبکی که اکثرا هم خارجی ان. خیلی خوشم اومد
مشاهد همه نظرات (۴)